Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623358 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Натални карти
« Отговор #765 -: Септември 29, 2014, 10:01:55 pm »
Искам да задам един въпрос на 666,ако не е удобен да не отговаря:  :)
Ти как си представяш секса,самия физически секс като акт-не любовта,а секса?Стана ми много интересна как действа забраната от Сатурн в 8Д.Друг е въпросът,че там,в тази насока се трупа най-много опит и се изгражда сигурност като се изпитват лишения,а защо не и чрез много опит в сексуалните контакти. Темата секс в картата еключова в любовните отношения.

Не ми е неудобен, даже ми е интересно да коментираш. Ако трябва да го опиша с една дума - наслада. Харесва ми чисто физическото удоволствие и не ми е нужно да съм емоционално обвързана с някого, за да се случи. Не бих казала, че някога съм изпитвала лишения в тази област, даже е точно обратното. Не знам дали внесох яснота с това описание.


Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #766 -: Септември 29, 2014, 10:05:49 pm »
Не ми е неудобен, даже ми е интересно да коментираш. Ако трябва да го опиша с една дума - наслада. Харесва ми чисто физическото удоволствие и не ми е нужно да съм емоционално обвързана с някого, за да се случи. Не бих казала, че някога съм изпитвала лишения в тази област, даже е точно обратното. Не знам дали внесох яснота с това описание.
100 % яснота-благодаря.

Струва ми се,че брак е възможно да се сключи в първата половина на 2016та.С колега или приятел на колега.
« Последна редакция: Септември 29, 2014, 10:30:32 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #767 -: Септември 29, 2014, 11:47:59 pm »
Здравейте, бях помолила за съвети на лични, но разбрах как да кача картата, ще се радвам някой да я погледне. Въпросите ми се въртят все около темата за любовта - има ли причина всичките ми връзки да се провалят? Дали някога ще имам семейство, брак? И дали ще имам дете/ деца и кога ( като година приблизително)?
Също ми е интересно дали има някаква причина от месеци насам да съм в ужасна депресия, нямам желание за нищо, всичко, с което се хвана се проваля или изобщо няма старт. Защо е толкова тежък този период, Сатурн ли има влияние и ако да- докога, че вече не се издържа.
Също ако някой има желание, може ли да погледне кога е най-скорошният период, в който ще започна връзка?
Много ще съм благодарна за всеки един отговор!
Нептун в съвпад с ДСЦ ти проваля връзките- търсиш/очакваш идеалния партньор, а от друга страна с този аспект може да привличаш измамници. Когато приемеш факта, че идеални хора няма, свалиш малко гарда, че нали Луната у1 в 1д е в лъв и иска да е на пиедестал, тогава и ще потръгнат отношенията ти с партньора.
Като цяло тежкия период, през който преминаваш е към своя край- транзитен Сатурн в 5д, който последните две години е в опозиция с твоите Слънце и Венера, в края на тази година преминава в стрелец и в тригон с Марс У5 на Мц- за любовта, която е толкова важна за тебе, ще отпаднат ограниченията. Ти имаш по натал квадратура между Сатурн У7 в 8д и Слънце/Венера, и транзитния Сатурн в скорпион е оформил тау-квадратура с тях, затова си без енергия и депресирана, атежкият период засяга предимно връзките ти, но скоро свършва това.

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #768 -: Септември 30, 2014, 08:27:12 am »



тази карта копира домовата система на моята - само 1 и 3 дом "мърдат" с около 0,5 градус.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Натални карти
« Отговор #769 -: Септември 30, 2014, 10:34:37 am »
Нептун в съвпад с ДСЦ ти проваля връзките- търсиш/очакваш идеалния партньор, а от друга страна с този аспект може да привличаш измамници. Когато приемеш факта, че идеални хора няма, свалиш малко гарда, че нали Луната у1 в 1д е в лъв и иска да е на пиедестал, тогава и ще потръгнат отношенията ти с партньора.
Като цяло тежкия период, през който преминаваш е към своя край- транзитен Сатурн в 5д, който последните две години е в опозиция с твоите Слънце и Венера, в края на тази година преминава в стрелец и в тригон с Марс У5 на Мц- за любовта, която е толкова важна за тебе, ще отпаднат ограниченията. Ти имаш по натал квадратура между Сатурн У7 в 8д и Слънце/Венера, и транзитния Сатурн в скорпион е оформил тау-квадратура с тях, затова си без енергия и депресирана, атежкият период засяга предимно връзките ти, но скоро свършва това.

Ех, този Сатурн.. много се радвам да чуя, че отминава  :) Значи след края на годината ще мине и този тежък период, че е ...ужасно.Благодаря.
Дракониада, мерси  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #770 -: Септември 30, 2014, 12:52:18 pm »
Ти си много млада, целият живот е пред теб - имаш още толкова много време да избираш, докато не срещнеш човека, който ти допада. Неслучайно сега си задаваш такива въпроси - не е само от транзитите. В момента прогресивната Луна в Телец е активирала аспектите на Слънцето със Сатурн и Плутон, имаш и трудна дирекция - Луна в квадрат към Плутон в 5 дом. Но и те ще отминат.

Каква да е връзка можеш да имаш във всеки един момент, но връзка с перспективи виждам по към 2016 година. Може и по-рано да се запознаеш с някой мъж, но най-добри предпоставки за по-сериозни отношения според мен се очертават след 2015.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #771 -: Октомври 01, 2014, 01:31:10 pm »
Може ли вашето мнение по следния въпрос - сина на моя приятелка е приет в Спортната академия, профил "учител по физическо". Сега стои въпроса - да се "напъва" ли, за да учи кинезитерапия, или да остане в тази специалност.

Кинезитерапия е нещо средно между лекар и рехабилитатор, работи се с ръце - прилагат се различни упражнения на тялото на пациента.

Аз се опитвам да анализирам, но се обърквам със сигнификаторите.

Ето и картата
« Последна редакция: Октомври 01, 2014, 01:33:37 pm от Happy58 »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #772 -: Октомври 01, 2014, 01:41:12 pm »
В наталната карта на младежа е заложен афинитет към чести промени. Но нека сам да реши какво най-много му допада, макар че по-нататък в живота ще има достатъчно шансове за професионални промени. За лечител не знам - конкретно за работа с ръце (рехабилитатор), но има предпоставки да стане добър педагог, треньор, заложено е умение да работи с различни хора.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #773 -: Октомври 01, 2014, 01:56:56 pm »
И на мен за работа с ръце не ми пасва - по-точно, не знам какво точно да гледам - опитвам с Мерк или 6 дом, но те не са достатъчни.
А пък по принцип ме притеснява квадрата на Юпитер и Слънцето (6 срещу 10 дом).

затова питам де :)

Лили, благодаря за мнението - дано и други да се включат. А момчето иска "лека работа с много пари" :) - може би като повечето млади (не съм сигурна де, предполагам).
« Последна редакция: Октомври 01, 2014, 02:00:09 pm от Happy58 »

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #774 -: Октомври 01, 2014, 02:01:29 pm »
И извън въпроса - преди години това момче свиреше много добре на китара и учителите му бяха много обнадеждени за него. Но после се отказа от нея и продължи с баскетбола. Дали не е било по-добре с китарата и музиката? С този рибешки МС?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #775 -: Октомври 01, 2014, 02:08:20 pm »
И на мен за работа с ръце не ми пасва

Евентуално някакъв друг тип медицина, но за работа с ръце - рехабилитатор, масажист - не виждам достатъчно предпоставки.

Лека работа с много пари? Да стане депутат тогава!  ;D

ПП. Довечера може да го разцъкам и с индийската програма, в офиса нямам възможност.
« Последна редакция: Октомври 01, 2014, 02:09:54 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #776 -: Октомври 01, 2014, 02:18:39 pm »
Да не стане ресторантьор накрая

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #777 -: Октомври 01, 2014, 02:24:09 pm »
Да не стане ресторантьор накрая

ами може, ама засега .... с този баскетбол, та баскетбол ... и единствената възможност беше НСА - не че той имаше мерак, ама мама настояваше :)

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #778 -: Октомври 01, 2014, 02:25:01 pm »
Да не стане ресторантьор накрая

Папи, дай сега и нещо по-сериозно, отговарящо на въпроса ...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #779 -: Октомври 01, 2014, 02:25:51 pm »
не че той имаше мерак, ама мама настояваше :)

Така ме сърбяха пръстите да напиша "дано майката се меси по-малко", като споменах за чести промени.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui