Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623208 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #870 -: Декември 21, 2014, 12:00:53 pm »
Според мен ти потъваш изцяло, безвъзвратно и надълбоко
Малко хора могат да отговорят на тази интензивност
Тоест-любовта може да е взаимна и да я има, ама ти не я признаваш, защото не ти е достатъчна, не отговаря на желанията и изискванията ти

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #871 -: Декември 21, 2014, 01:03:18 pm »
 :012:На две места имаш съвпади на мъжки и женски принцип Плутон/Луна и Марс/Венера.И колкото и да не ти се вярва си си самодостатъчна в много отношения, това се усеща от ммъжете.Те се боят от независимостта-Юпитер във Водолей е висш израз на даване и търсене на свобода,при това го видях в 11Д.  :012:
На теория планети,в знака на следващия дом се броят в следващия и тук малко се учудвам.И колкото да мразиш Скорпионите май ще трябва да изнамери някаква Платоновата дейност/хоби и там да го търсиш с акценти Плутон/Луна и тези планети в аспект с Юпитер.
Това си ти,самата е само себеподобни ще бъде настроен на твоите честоти на възприятие и нужда.
В интимните отношения съм забелязала,че много често даваме това,което искаме да получим,а не това,което е нужно на другия.
Чакай,че ме хвърли в размисли.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #872 -: Декември 21, 2014, 01:11:19 pm »
 :d030:  Какво ще променяш,Сатин-манията на тронов Плутон към тотална емоционална (Луна) обсебия,в квадрат с манията на Юпитер към свободия. ;) Е това няма как да се случи-това да не е Юпитер в Рак?  :57:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #873 -: Декември 21, 2014, 03:18:54 pm »
Satin, нямаш някакъв проблем, нито пък е необходимо да търсиш някаква причина за (не)случващото се в тази сфера, това е твоята същност. А защо трябва да те  бива в интимните взаимоотношения ? Може да си обсебена страстно и опасно от друг вид такива или предимно от собствените си драми, преживявания, да бъдеш във интимна връзка със себе си ?!?
Защото, само ти можеш да го откриеш, чрез другите ще ти е по-лесно и интересно, зависи с какво се идентифицираш.
Ако всички имаха нормални интимни връзки и умееха да ги случват, сега щяхме  да си гукаме в каменната епоха . Някои имат нормални интимни отношения, други нормални приятелски, трети-работни и т.н.

"Хората могат да ти простят ума, дори и таланта, но красотата - никога."- не помня кой или по точно коя жена беше го казала, но е за теб.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Натални карти
« Отговор #874 -: Декември 21, 2014, 03:22:42 pm »
Може ли малко помощ, че ме гложди много този въпрос.

Никак ме няма в интимните връзки, не съм имала нито една нормална. Явно проблема е в мен, с много кофти характер съм, но не мисля, че е само това, а и колкото и да съм отвратителна имам и положителни черти.
Имам усещането, че единственият вариант да имам връзка е тя да бъде с мъж, който не харесвам. Тези и луната и звездите ще ми свалят, но когато имам емоции към някого и искам нещо да се получи всичко отива по дяволите.
Ок, ще кажете, че имаме свободна воля, но усещам, че при мен тя липсва и сякаш някой/нещо/ друг/о/ дърпа конците и контролира живота ми.

Най-голяма нужда имам от любов, а тя винаги е липсвала.


Не цивря в момента, просто имам нужда да разбера ЗАЩО :)

Картата ми я знаете, но е я пак.
Чудя се дали да не изпратя Венера в 12-ти дом, макар че ще се получи доста минути след часа от майка ми

Сега разбрах защо толкова ми импонираш на моменти. И ти имаш съвпад Плутон—светило, но при теб е Луната. Дава ти подобни желания. Подозирам, че Марс/Венера в Овен те карат на моменти да щракаш със зъби към мъжете с едно такова отношение… все едно "кат' са плаши, за к'во ми е". Проклета не си, но тежък характер :012:
На какви мъже налиташ? Синтезирай вкратце като Дракица. Ако харесваш (условно, с тоя Марс едва ли) нежни души, логично е да не се задържат дълго около теб.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Натални карти
« Отговор #875 -: Декември 21, 2014, 03:39:25 pm »
Satin, малко в повече идват егото и претенциите. Предполагам, че потенциалните партньори съзират първо Луна в 7 дом- ние, и отпосле усещат Плутон, а и квадратурата на Юпитер откъм 11 дом. Тегаво им идва и много вероятно- леко измамени да се чувстват. Поработи над Ние.
Няма такова нещо като "по-добре да не го харесвам". Няма да си все млада и хубава, а и Той ще изтрезнее и ще иска да бъде обичан, харесван, желан и тежко ти и горко тогава. :)

Венера, мисля, че ти е в 1 дом.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #876 -: Декември 21, 2014, 04:18:08 pm »
Satin, малко в повече идват егото и претенциите.

Доста в повече бих казала  :72:


Предполагам, че потенциалните партньори съзират първо Луна в 7 дом- ние, и отпосле усещат Плутон, а и квадратурата на Юпитер откъм 11 дом. Тегаво им идва и много вероятно- леко измамени да се чувстват. Поработи над Ние.

Мисля, че първо виждат Венера, вероятно и Луна, които създават грешна представа. В един момент се сблъскват с реалността и илюзията вече я няма.

Благодаря на всички  :)

Стигнах до извода, че за да се получи връзка при мен, трябва да се започне от приятелство.



Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Натални карти
« Отговор #877 -: Декември 21, 2014, 05:10:50 pm »
Сатен, ти кое броиш за реалност? Рибешкото слънце ли? Тия планетки са си твои, там на съответните места. Едни са по-видими, други не.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Натални карти
« Отговор #878 -: Декември 21, 2014, 05:17:29 pm »
Доста в повече бих казала  :72:


Мисля, че първо виждат Венера, вероятно и Луна, които създават грешна представа. В един момент се сблъскват с реалността и илюзията вече я няма.

Благодаря на всички  :)

Стигнах до извода, че за да се получи връзка при мен, трябва да се започне от приятелство.

По тази прчина настоях за Венера в 1 дом. :)

Да, приятелството е добро начало ако е искрено и непреднамерено. Ако отразяваш/симулираш интереси- много лош вариант- по- лош и от този- да се заблудят от Венера и Луна. :)

Започни от естествеността и липсата на очаквания. Личният ми скромен опит е в тази посока с "+" знак. С отризателния- няма да те занимавам.  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #879 -: Декември 21, 2014, 05:21:08 pm »
Защо ли по казуса не се включиха с размишления и препоръки Венера в Телец, Венера в Риби ,а единствено и претенциозно само Венера в Овен. :012:

Uran, познато нали ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #880 -: Декември 21, 2014, 05:23:07 pm »
Я вижте този човек
Само ако беше помислил колко глупави и омразни хора ще се получат, нямаше и пръста да си мръдне
А, не, може да им е направил IQ тест в полеви условия

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Натални карти
« Отговор #881 -: Декември 21, 2014, 05:24:59 pm »
Венера в овен ли, Рени?
Не се включиха щото са твърде шекерени. На силните момичета- силни момчета им се изпращат. Карма. :012:

К'во да прайш :012:- избираш от избрали те- щото имат по- точен критерий от твоя  ;) .

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #882 -: Декември 21, 2014, 05:27:15 pm »
Замислих се, че може и Нептун на МС да виждат, който да ги заблуждава.
Трябва да питам някой, който за първи път ме среща.

След това се появяват силният овенски акцент, Марс, Плутон, които не съответстват на първоначалното впечатление.

Уран, винаги съм искрена и естествена, когато влизам в някакви отношения.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Натални карти
« Отговор #883 -: Декември 21, 2014, 05:35:29 pm »
:012:
Сега само Уран  и Рару  са без Венера в Овен. И твоята е при нас. :043:

Аз съм с Венера в овен, при това- доста накачулена и анаретна.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #884 -: Декември 21, 2014, 05:39:37 pm »
Satin, ти как би тълкувала или споделила Лилит близо до АСЦ и защо в периода от 2 г. така силно желаеш "нормална" връзка ? Какво се промени в отношението ти към същите и защо искаш хората да те виждат вкопчена, омешена с някой , това как влияе по някакъв начин на статуса ти ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“