Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 622992 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1005 -: Март 20, 2015, 11:50:06 am »
Защо си нарочил хирон

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1006 -: Март 20, 2015, 11:56:31 am »
Просто ми е трудно,да разбера за какво Хирон ме удря постоянно.Първо в 7-ми дом чрез Сатурн в Скорпион (ДЦ ми е в Скорпион),а после чрез Венера и Северен Възел.Изключително неприятно е...

Хирон е важен при взаимоотношенията - това е само вметка, още не съм разгледала картата.

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1007 -: Март 20, 2015, 12:19:19 pm »
Уран и Плутон нямат връзка в твоята карта, за да приписваш такова голямо значение на квадрата, поне според мен де.

За сметка на това обаче, Хирон наистина здраво те е обработил - тази опозиция към Венера и Марс в 5 дом, които са върха на йода, няма как да минат незабелязано. Добавяме и Сатурн през 7 дом, който е минал и през Плутон, У7, в момента правещ квадрат с Меркурий, съУ5, и отново тригон Хирон. Мисля, че когато Сатурн напусне окончателно 7 дом, сагата ще приключи - въпросът обаче ще е, дали си се справил с поставените задачки в това партньорство. Ако желаеш, можеш да се замислиш за ролята на нодалната ос в твоя живот - Плутон е в секстил/тригон с нея, което ти дава насока за развитие.

Имаш и доста прогр и дирекц аспекти, потвърждаващи случилото се, но май не е точно такова упражнението.

Да добавя - излизането на Сатурн от 7 дом май ще съвпадне с преминаването на Юпитер върху стелиума в 5 дом, който е връх на йода - е тогава вече ще се справиш със ситуацията - няма как нещо да мине през този връх и да остане незабелязано :)

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Натални карти
« Отговор #1008 -: Март 20, 2015, 12:23:17 pm »
Уран и Плутон нямат връзка в твоята карта, за да приписваш такова голямо значение на квадрата, поне според мен де.

За сметка на това обаче, Хирон наистина здраво те е обработил - тази опозиция към Венера и Марс в 5 дом, които са върха на йода, няма как да минат незабелязано. Добавяме и Сатурн през 7 дом, който е минал и през Плутон, У7, в момента правещ квадрат с Меркурий, съУ5, и отново тригон Хирон. Мисля, че когато Сатурн напусне окончателно 7 дом, сагата ще приключи - въпросът обаче ще е, дали си се справил с поставените задачки в това партньорство. Ако желаеш, можеш да се замислиш за ролята на нодалната ос в твоя живот - Плутон е в секстил/тригон с нея, което ти дава насока за развитие.

Имаш и доста прогр и дирекц аспекти, потвърждаващи случилото се, но май не е точно такова упражнението.

Да добавя - излизането на Сатурн от 7 дом май ще съвпадне с преминаването на Юпитер върху стелиума в 5 дом, който е връх на йода - е тогава вече ще се справиш със ситуацията - няма как нещо да мине през този връх и да остане незабелязано :)

Юпитер ще мине в 5-ти дом в края на лятото...Трябва да чакам дотогава... ;///////////////////////
А и ще ми е интересно,какви ще са задачките в това партньорство,при положение,че ние все още не сме заедно.Просто нещата са доста сложни и аз нося главната вина за това. ;]]]]
« Последна редакция: Март 20, 2015, 12:31:33 pm от drunkenmastah »
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1009 -: Март 20, 2015, 01:24:35 pm »
Юпитер ще мине в 5-ти дом в края на лятото...Трябва да чакам дотогава... ;///////////////////////
А и ще ми е интересно,какви ще са задачките в това партньорство,при положение,че ние все още не сме заедно.Просто нещата са доста сложни и аз нося главната вина за това. ;]]]]

е, сега пък, не сте заедно .... ами кажи каква точно е ситуацията ... аз си мислех, че сте заедно и имате някакви проблеми.

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Натални карти
« Отговор #1010 -: Март 20, 2015, 01:36:27 pm »
е, сега пък, не сте заедно .... ами кажи каква точно е ситуацията ... аз си мислех, че сте заедно и имате някакви проблеми.
Не съм писал,че сме заедно.Ние никога не сме били,просто ситуацията е доста сложна...а и на този етап,след всичко това,което се случи между нас,едва ли някога ще бъдем.Просто исках да разбера за ударите на Хирон в 7-ми дом,тъй като всеки един удар е свързан с нея.
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1011 -: Март 20, 2015, 01:52:35 pm »
Не съм писал,че сме заедно.Ние никога не сме били,просто ситуацията е доста сложна...а и на този етап,след всичко това,което се случи между нас,едва ли някога ще бъдем.Просто исках да разбера за ударите на Хирон в 7-ми дом,тъй като всеки един удар е свързан с нея.

искаш да кажеш, че при всеки аспект/връзка между Хирон и 7 дом, ти имаш случка с девойката? Така ли? И питаш, защо е така?

А, и да уточним, за лИбов ли говорим, за приятел ли, за някакъв друг партньор ли? Защо си избра 7 дом, като тр хирон ти засяга 5-ти?
« Последна редакция: Март 20, 2015, 01:54:39 pm от Happy58 »

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Натални карти
« Отговор #1012 -: Март 20, 2015, 01:56:01 pm »
искаш да кажеш, че при всеки аспект/връзка между Хирон и 7 дом, ти имаш случка с девойката? Така ли? И питаш, защо е така?
Не винаги.Говоря за Меркурий\Хирон и получавам разни "съобщения" (90% от интернет),които ме разтърсват емоционално.Знам че Хирон е в Риби и играе с Нептун,но съм изпадал в много тежки депресии,заради подобни удари.
Говоря ти най-вече периода края на Ноември 2013 до Декември 2014 (Сатурн в Скорпион,моя Десц е в Скорпион) и след това от Октомври 2014 до сега,чрез Хирон,Северен Възел и Венера най-често.
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1013 -: Март 20, 2015, 02:05:40 pm »
Не винаги.Говоря за Меркурий\Хирон и получавам разни "съобщения" (90% от интернет),които ме разтърсват емоционално.Знам че Хирон е в Риби и играе с Нептун,но съм изпадал в много тежки депресии,заради подобни удари.
Говоря ти най-вече периода края на Ноември 2013 до Декември 2014 (Сатурн в Скорпион,моя Десц е в Скорпион) и след това от Октомври 2014 до сега,чрез Хирон,Северен Възел и Венера най-често.

добавям и това:

Цитат: "Здравейте,незнам дали тази тема е за този раздел,но просто искам да ви попитам за последствията от последната квадратура между Уран и Плутон преди няколко дни и последвалото слънчево затъмнение в Риби,тъй като са свързани."


Ами Вселената просто се опитва да те размърда малко .... имаш все пак Плутон и Скорпион на 7 дом, стелиум в 5-ти, аспект на Плутон към СЛВ. Естествено, че чрез тези теми ще те разтърсва.

СЗ ти е в 11 дом и освен куинконса към нат Хирон в 4-ти, други аспекти няма - това говори за някаква промяна в дома ти - просто ситуацията се сменя. Квадрата на Уран и Плутон иска да промениш начина си на взаимодействие (тук има достатъчно статии, а и в нета също) - при теб тези планети свързват 7, 9, 11 дом - ами значи, замисли се как ги свързваш и промени нещата,  за да не ги променя някой друг насила.

Папи ти беше написала също така интересни неща. И, в крайна сметка, обърни си внимание на нодалната ос - Плутон няма да те остави на мира, докато не го направиш.

Няма повече да досаждам - нека се изкажат вече и по-знаещите.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1014 -: Март 20, 2015, 02:35:05 pm »
Какъв е смисълът да се изказват, като човекът си знае, че всичко му идва от хирон, уран и плутон...

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Натални карти
« Отговор #1015 -: Март 20, 2015, 03:25:55 pm »
Какъв е смисълът да се изказват, като човекът си знае, че всичко му идва от хирон, уран и плутон...
иронията ти е разрушителна...
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1016 -: Март 20, 2015, 03:52:25 pm »
иронията ти е разрушителна...

Радвам се, за да се построи нова сграда, по-добре е да се събори старата

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Натални карти
« Отговор #1017 -: Март 21, 2015, 08:34:52 am »
Няма повече да досаждам - нека се изкажат вече и по-знаещите.

Кажи ми моля те,каква е ролята на Юнона и Лилит,заедно със Северен Възел ?
« Последна редакция: Март 21, 2015, 08:39:27 am от drunkenmastah »
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1018 -: Март 21, 2015, 09:58:40 am »
Кажи ми моля те,каква е ролята на Юнона и Лилит,заедно със Северен Възел ?

Юнона и Лилит не го познавам, за да давам акъли, а за Северния възел - моята приятелка го нарича "Пътеводна светлина" - във форума има секция за електронни книги, там има "Астрология на душата" на Жан Спилър - въоръжаваш се с търпение и четеш. Има и много материали в нета, по-сбитички, за ориентация ...

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Натални карти
« Отговор #1019 -: Март 21, 2015, 03:09:02 pm »
Хаха чак пък "любовна драма"... просто нещата са доста сложни между нас...
Попитах за Юнона,тъй като той е в опозиция със Сатурн,а преди няколко месеца беше в квадратура с Плутон и е свързан по някакъв начин с ударите на Хирон (знам за изцеленията му).Усетих го по време на йода между Юпитер,Хирон и Плутон на 14 февруари.
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...