Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 624151 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #1035 -: Април 23, 2015, 12:13:47 pm »
Какво правят троновите светила  :)
http://www.sportal.bg/news.php?news=336848

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #1036 -: Април 23, 2015, 02:23:16 pm »
Сатин, благодаря за картата и споделеното към същата. Защо предположи, че блясъка и мотивацията при този мъж се дължат на това, че Светилата са на трон ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Натални карти
« Отговор #1037 -: Април 23, 2015, 02:45:07 pm »
Слънце на трон е леко положение,няма как да даде толкова изпитания,екзалтация в овен може,но характера на победата му е по рак-добра защита .Оцеляване в много смъртоносни изпитания е по аспекти м/у Плутон,Марс и Юпитер,Нептун за защита .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1038 -: Април 23, 2015, 02:57:05 pm »
Какво правят троновите светила  :)
http://www.sportal.bg/news.php?news=336848
Благодаря за вълнуващата статия, относно живота на този спортсмен!
Картата ако е без час обаче е възможно Луната му да е в последните градуси на близнаци (знак, свързан с пръсти, крайници) и при това положение да е в квадрат с Плутон, който е също в меркуриев знак. Напълняването му е от квадрата на Венера с Юпитер, липсата на самочувствие от квадрата на Слънце с Юпитер.

Hristiana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Натални карти
« Отговор #1039 -: Април 30, 2015, 12:13:46 am »
Привет:) Нова съм в сайта и бих се радвала,ако някой погледне картата ми и сподели нещо повече за мен,за "съдбата" ми, наблюдения,мнения и т.н. , тъй като правя първи крачки в астрологията и не мога сама да получа отговорите, които търся :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1040 -: Април 30, 2015, 01:51:40 am »
Привет:) Нова съм в сайта и бих се радвала,ако някой погледне картата ми и сподели нещо повече за мен,за "съдбата" ми, наблюдения,мнения и т.н. , тъй като правя първи крачки в астрологията и не мога сама да получа отговорите, които търся :)
А на кои въпроси по-точно искаш да си отговориш? Не сме ясновидци тук, че да кажем нещо за "съдбата ти", хороскопа показва потенциала на човек, това какво би могъл да реализира, но не е задължително да го осъществи- накратко това е пътната карта, но пътя всеки си измнинава сам, а понякога го мързи да ходи.
 Марс У6, съУ11 в 11д в тригон с Луна У2, У3 лъв в 3д на К3- може да се занимаваш/работиш/твориш в област, свързана с писане, компютри, творческа дейност
Предпочиташ да твориш в уединение- Меркурий У1, У5 в 11д в квадрат с Нептун У11
Сатурн У9 в 10д риби във взаимна рецепция с Нептун У11- може да следваш компютърен дизайн, да се изявяваш в областта на изкуства от рода на музика/фотография/поезия
Венера в 12д диспозитор на вмъкнат знак в 5д и съвпад с ЮЛВ- може би трудно изявяваш чувствата в любовта, макар Венера да е в своя знак, освен това е в опозиция с Плутон
Слънцето у4 в квадрат с Уран у10, който е съвпад с Нептун, отделно Слънцето е в квадрат с Луната-  родителите ти може да не се разбират много, баща ти да се застоява на чашка с приятели и да е избухлив, а майка ти да е горда и независима жена, но си го обича...
Това са само мои бегли предположения, които може да нямат нищо общо с действителността  :)

Hristiana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Натални карти
« Отговор #1041 -: Май 01, 2015, 12:44:47 am »
Благодаря за отговора:) Като цяло ме интересува образованието,кариерата и като цяло - реализацията. Също така лични аспекти като здраве (например склонност към някои заболявания?) и интимни отношения.Най-вече обаче дали в момента съм в някакъв труден период,тъй като не се чувствам добре физически и емоционално. Иначе това за родителите ми съм го чувала,но нещата не стоят така. Израснах без фигурата на баща, тъй като го загубих преди години. Не знам това как се отразява.Като цяло съм отворена към всякакви коментари и мнения,защото сама не мога все още да си дам отговорите,които търся:)
Поздрави!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #1042 -: Май 01, 2015, 09:20:43 am »
Привет:) Нова съм в сайта и бих се радвала,ако някой погледне картата ми и сподели нещо повече за мен,за "съдбата" ми, наблюдения,мнения и т.н. , тъй като правя първи крачки в астрологията и не мога сама да получа отговорите, които търся :)

Здравей на 18/04 - Новолунието в Овен/ 28 гр./ е активирало със съвпад нат.Слънце и аспектите му, нещо ново,необичайно,нетрадиционно да ти се е случило от тогава до сега,за първи път ли пишеш в асто форум -питаш за рож.хороскоп

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1043 -: Май 01, 2015, 01:35:41 pm »
Също така лични аспекти като здраве (например склонност към някои заболявания?) и интимни отношения.Най-вече обаче дали в момента съм в някакъв труден период,тъй като не се чувствам добре физически и емоционално. Иначе това за родителите ми съм го чувала,но нещата не стоят така. Израснах без фигурата на баща, тъй като го загубих преди години.
Здравей отново! Първата ми мисъл, като видях Уран У10 в 8д беше, че баща ти е починал, но после прецених, че това е твоя 8-ми дом, а не неговия и ми стана гузно за това, че съм си го помислила. Но щом си го загубила, значи в картата е описан от Слънцето У4, което попада в негов 8д , квадратирано от Уран в негов 5д, което предполага риск, свързан със сърце, гърба, главата.
За твоето здраве виновник е тр. Сатурн в 6-ти дом на здравето, който е звършил сравнително скоро съвпад с Плутон У6 в 6д и предстои отново да го извърши или поне доближи и активира.
В същото време е направил опозиция с Венера У12 в 12д, откъдето не се чувстваш добре емоционално. С опозицията Плутон У6 в 6д към Венера у12 в 12д си предразположена към пsихо-соматични състояния. От друга страна тр Нептун транзитира върху Сатурн У8, което също може да оказва влияние на емоционалното ти състояние за по-продължителен период.
« Последна редакция: Май 01, 2015, 06:41:11 pm от akruks »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Натални карти
« Отговор #1044 -: Май 01, 2015, 03:00:16 pm »
Какво правят троновите светила  :)
http://www.sportal.bg/news.php?news=336848
  Благодаря за хубавата история. Сатурн е повече "виновен" за мен, не троновете. Самият герой на историята казва- 29 години ми бяха нужни....сатурновия цикъл.
  За уран и инцидентите си мислех много също, дислексията пак е показана вероятно от мерк тронов квадрат сатурн. Това му е било шансът за развитие, не малшанс, но човекът си е насвил егото и комплексите и е работил.
   Лъвовете през повечето време са котенца ;). Ако е имал вяра и оптимизъм, още по-добре, някак само с воля и аскетизъм не стават нещата.
   Квадратът луна-уран си е  широчък, но може да допринася за инцидентите. Силно поставена планета-трон, и не в сектата си, и с лоша аспектация-става силна за лошо, докато не й научи урока. – 9 дом е пътуване, приключения, високи места, авантюризъм. мисля, че като е понаучил уроците на сатурн, са го изпитвали и по уран. Има ли дата на раждане, не видях? Мирише на 4, или 8.
   Има и друго интересно според мен, У на асцендента венера е изгорена, желанието за харесване  и дребно-човешките суети/венера в лъв/ са отстъпили на слънцето в 10 дом. Да, май си права, все пак,  Сатен, тронът си е трон. ;)
« Последна редакция: Май 01, 2015, 03:22:13 pm от enigma »

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Натални карти
« Отговор #1045 -: Май 01, 2015, 03:32:56 pm »
По картата на Рулон- за мен разковничето в тази карта не са троновите светила, а съвпадът на марс и раху. Именно раху дава тази "невероятна съдба" тук, разбира се има и други фактори. Неговата мисия в този живот- да се научи да изразява марс- чрез спорт, устойчивост, инциденти и тн. Знакът в който се случва това - водолей, У уран- нетипично, неочаквано, големи обрати. Още преди да видя картата , при четенето на статията си казах- този човек има аспект на сатурн и марс. Е няма съвпад или опозиция, но сатурн е аспектиран. Според мен уран е 100 процента или на асц, или в първи дом. Луната пасва да е в рак- ранена от плутон и уран, кардинален знак, всичко или нещо.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Hristiana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Натални карти
« Отговор #1046 -: Май 04, 2015, 10:46:37 pm »
Да, за пръв път пиша във форум и търся по-пълна информация относно картата ми, но за друго ново и необичайно не се сещам освен това тягостно състояние. Предполагам, че е на нервна почва,тъй като сега имам изпити,предстоят ми няколко пътувания, но това не би трябвало да ме затормозява. Мисля,че по-трудно понасям каквото и да било от преди.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1047 -: Май 08, 2015, 01:41:01 am »
Случайно сега ми попадна рождената дата на оперната певица Катя Попова, която е починала при самолетна катастрофа и реших да проверя какво Слънце има- дали е козирог или водолей
Оказа се водолей на 0гр 11' съвпад със звездата Алтеир, която на границата на 8д дава смърт във въздуха

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Натални карти
« Отговор #1048 -: Май 08, 2015, 02:24:01 pm »
Акрукс, от къде ги гледаш тези звезди?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1049 -: Май 09, 2015, 03:55:22 pm »
Акрукс, от къде ги гледаш тези звезди?
http://astrology.org.ua/aweb.htm