Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 622888 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1050 -: Май 14, 2015, 08:56:48 pm »

И така... Сега тази девойка е необратимо луда. От прекомерно затваряне по болници, отдалечаване от среда, училище.

Емма, а ти ще споделиш ли дата? може и на ЛС, естествено.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Натални карти
« Отговор #1051 -: Май 20, 2015, 12:40:56 am »
Мили хора, някой може ли да ми помогне. От около 3 години се опитвам да разкарам един човек от живота си, но всеки път когато си мисля, че съм успяла и оп - той пак се появява. Не мога да разбера това някаква карма ли е, какво е но ме подлудява. Не мога да го разбера защо не ме оставя намира. Ще съм много благодарна ако някой може да ми помогне. Ето я и моята карта

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1052 -: Май 20, 2015, 08:27:05 am »
Мили хора, някой може ли да ми помогне. От около 3 години се опитвам да разкарам един човек от живота си, но всеки път когато си мисля, че съм успяла и оп - той пак се появява. Не мога да разбера това някаква карма ли е, какво е но ме подлудява. Не мога да го разбера защо не ме оставя намира. Ще съм много благодарна ако някой може да ми помогне. Ето я и моята карта

да разбираме ли, че си имала връзка с този човек? И ако да, кога е започнала?

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Натални карти
« Отговор #1053 -: Май 20, 2015, 08:55:10 am »
Не съм имала връзка с него. Аз го исках, той мене не. И понеже е обвързан реших, че е най-правилно да се отдръпна. Но той просто не ме оставя. Познаваме се от 2008, а драмата се разиграва от около 2010 г.. Винаги ми е било ясно, че няма как да се случат нещата, затова и се махнах, но... Вчера пак се появи.. точно съвпадна с ретроградния Меркурий...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #1054 -: Май 20, 2015, 09:04:16 am »
А защо да гледаме неговата карта? Трябва да гледаш твоята - защо ти му оставяш вратички да се "връща"? На теб ти се иска да не те оставя на мира, когато наистина искаш да разкараш някого, няма по-лесно нещо от това.

Изключвам ако въпросният е някой маниак, с психични проблеми или нещо подобно.



Някъде четох, че сега пролетта ще се довършват неща, започнати пролетта на 2010 г., но не помня заради кои астрологични положения. Новолунието на 26 телец е било същото като пролетта на 2010 г. - на 24 телец.

И още нещо неастрологично - иска му се ама не му стиска.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Натални карти
« Отговор #1055 -: Май 20, 2015, 09:06:12 am »
Това е моята карта. Ххахахахах, не му стиска или просто не му се иска. Той ми е бивш работодател, и ме търси за работа... твърди, че съм единствения човек, с който може да работи. Това е причината, че ме търси. Определено не си оставям вратичка. По всевъзможен начин съм му обяснявала, че няма да се върна. А за психическите отклонения... леко луд си е :)
« Последна редакция: Май 20, 2015, 09:09:51 am от vermm »

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #1056 -: Май 20, 2015, 10:03:24 am »
Мисля, че не е първият мъж, който ти се "лепва" така лепкаво. Друг вариант е, че може би наистина цени управленските ти качества (такива ли проявяваш професионално?) или лекотата, с която омайваш не само в личния, но и в професионалния живот (клиенти, ако работата ти е свързана с контакт с хора).
Ако това е точният ти час на раждане, забележи как Юпитер наскоро беше ретрограден около МС-то ти - (покана за) връщане към стара работа. А пък по профекции АС-то ти попада точно в 10-ти дом/знак. Транзитни Юпитер (в 10-ти) и Сатурн (във 2-ри) насочнат енергията си върху 10-тия ти дом и натален Марс. А ъгловият квадрат Венера/Марс би трябвало да усилва чара ти и привлекателността в очите на противоположния пол. Сигурно ти върши добра работа и професионално тази привлекателност.

А конкретно за този мъж виж синастрично как му "закачаш" планетите. Не съм фенка на астероиди и тем подобни, но случайно твоята Лилит да не попада я върху негова Венера, или Луна, или АС, ако смяташ, че е обсебен от теб.
« Последна редакция: Май 20, 2015, 10:10:16 am от Mirabella »

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Натални карти
« Отговор #1057 -: Май 20, 2015, 10:21:29 am »
По скоро съм единствената, която го търпи. Но всеки си има праг на търпимост. По кой метод да видя за синастрична карта?
Моя Лилит (Д1) прави квадрат с неговата Венера (Д6)
« Последна редакция: Май 20, 2015, 10:27:28 am от vermm »

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #1058 -: Май 20, 2015, 10:33:29 am »
Синастрия в астро.ком - от падащото меню, където са транзити, дирекции и др.
Или си много търпелива по природа, или имаш нещо специално към него. ;) Когато човек иска да разкара някого, не мисля, че търпение ще качеството, което ще прояви най-изразително. ;)

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Натални карти
« Отговор #1059 -: Май 20, 2015, 11:03:13 am »
Изобщо не съм търпелива. Слабост ми е но това не ми пречи да го правя див и щастлив. Аз виждам само квадрати :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #1060 -: Май 20, 2015, 11:14:41 am »
Квадратите нали генерират напрежение. Какво по-сладко от това за свалка?
Изразен Лъв, огнена Луна, нощно раждане със Сатурн в Лъв (знак на заточение) - определено има нужда да се доказва на всеки терен и да става на неговото. Марс във Везни, ако правилно преценям от синастричните аспекти - сигурно си го бива в ухажването.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Натални карти
« Отговор #1061 -: Май 20, 2015, 11:29:12 am »
Да, точно така е. Не знам за свалките но е брутален манипулатор!

sofiya

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
Re: Натални карти
« Отговор #1062 -: Май 23, 2015, 10:50:50 pm »
Здраяейте! Тъкмо преразглеждах планетарните си аспекти и попаднах на някои  упорито пренабрегвани от мен до момента, но, ето, че вече реших да се просветя и в тази област. Интересуват ме квинтил и полусекстил. Какво е значението им? Споделете всичко, което сте чели или сте имали възможността да наблюдавате 
Лично аз  имам ето тези аспекти в натала:

Слънце полусекстил Венера, квинтил Юпитер; Луна полусекстил Марс, квинтил Плутон; Меркурий полусекстил Нептун; Венера квинтил Марс, полусекстил Уран и Плутон; Юпитер квинтил Уран.

Благодаря! х.
To remember who you are, you need to forget who they told you to be.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #1063 -: Май 24, 2015, 12:29:52 am »
Здраяейте! Тъкмо преразглеждах планетарните си аспекти и попаднах на някои  упорито пренабрегвани от мен до момента, но, ето, че вече реших да се просветя и в тази област. Интересуват ме квинтил и полусекстил. Какво е значението им? Споделете всичко, което сте чели или сте имали възможността да наблюдавате 
Лично аз  имам ето тези аспекти в натала:

Слънце полусекстил Венера, квинтил Юпитер; Луна полусекстил Марс, квинтил Плутон; Меркурий полусекстил Нептун; Венера квинтил Марс, полусекстил Уран и Плутон; Юпитер квинтил Уран.

Благодаря! х.
Ключът към щастието ти ще е баш в полусекстилите и квинтилите,да знаеш.Обърни им най-задълбочено внимание.  :d030:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1064 -: Май 24, 2015, 10:47:11 am »
Здраяейте! Тъкмо преразглеждах планетарните си аспекти и попаднах на някои  упорито пренабрегвани от мен до момента, но, ето, че вече реших да се просветя и в тази област. Интересуват ме квинтил и полусекстил. Какво е значението им? Споделете всичко, което сте чели или сте имали възможността да наблюдавате 
Лично аз  имам ето тези аспекти в натала:

Слънце полусекстил Венера, квинтил Юпитер; Луна полусекстил Марс, квинтил Плутон; Меркурий полусекстил Нептун; Венера квинтил Марс, полусекстил Уран и Плутон; Юпитер квинтил Уран.

Благодаря! х.

първо провери обрисите - за полусекстила 1 гр, за квинтила може до 1,5-2 гр. В този случай някои може да отпаднат.

А по теория - квинтила дава някакъв вид талант, но дали ще го развиеш .... от теб зависи.
Полусекстила - планетите се намират в съседни знаци, което не им дава особена способност за общо действие. Оттук идва и трудността при взаимността им. И естествено, тук е вече предизвикателството, да намериш място и за двете в живота си, независимо, че заедно не им е много комфортно. При анализа отчиташ знак и дом.

Слънце полусекстил венера, а тя пък полусекстил Уран/Плутон. Значи Слънце е в секстил с Уран/Плутон, а Венера е в срединната им точка. Всеки път, когато нещо премине през градуса, на който се намират тези планети, ще се случва нещо, засягащо всички тези планети.
« Последна редакция: Май 24, 2015, 10:50:20 am от Happy58 »