Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623940 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Натални карти
« Отговор #1110 -: Юни 03, 2015, 03:17:57 pm »
Качвам картата на един от най-добрите ни волейболисти, но за съжаление вече не играе за България.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #1111 -: Юни 03, 2015, 08:31:49 pm »
Всичко и всички, които активират АСЦ, у АСЦ, 1-ви дом, понякога и Марс могат да дадат тенденция , човек да се идентифицира с някой или нещо друго, случвайки промени по външния си вид. Потвърждение за такава промяна - затъмнение към Слънце, 5-ти , Лъв и Уран с нодална ос и разбира се Луна, за да се разбере, защо всъщност не се е чувствал  удобно в така наложената му/й кожа.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1112 -: Юли 13, 2015, 11:48:21 pm »
Може ли някой да изкаже мнение за моя 7 дом...Също така в момента уча право,но се съмнявам,че това не е най-подходящата професия за мен...мисля да се откажа и да запиша психология по близко ми се вижда до мен като специалност...
Не ми се вижда психологията добър вариант, макар да проявяваш интерес към тази дисциплина.
Венера У1, съУ6 в 10 д съвпад със Слънцето У5 във водолей, в секстил със СЛВ в 7д - сякаш да си на сцена или да работиш с деца повече ще ти приляга. Мислила ли си за педагогика да запишеш?

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Натални карти
« Отговор #1113 -: Юли 14, 2015, 09:49:37 am »
Също така в момента уча право,но се съмнявам,че това не е най-подходящата професия за мен...мисля да се откажа и да запиша психология по близко ми се вижда до мен като специалност...

О, Тони, в никакъв случай не се отказвай от правото - това твоето си е направо карта за главен прокурор или върховен съдия. "Клиентите" ти надали ще бъдат зависими, раними и депресирани "пациенти", по-скоро силни, успели и накокържани "бизнесмени". Психологията ще ти помага, имаш необходимата чувствителност и сензитивност за мотивите на другите, имаш и сурова обективност, която е все по-рядка при днешните консултантни. Но ти трябва прагматично образование, което да ти изгради мост към обществен и материален успех, включително в йерархични структурни, включително в светлините на прожекторите. Там ти е гръбнакът. Луната ти те кара да се свреш в уютно кабинетче, в контролирана среда на четири очи с някого, но ти си знаеш, че няма да издържиш дълго затворена, нали? Философските и теоретични постулати на правото не те влекат, концентрирай се в "приложните" му зони - вещно, материално, наказателно право. Експлоатирай си хобитата между другото, но не се отказвай от досегашния си избор - при теб със сигурност не е бил плод на случайно хрумване или на външно влияние, само си спомни защо точно това си избрала ;D.
De omnibus dubitandum est

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Натални карти
« Отговор #1114 -: Юли 14, 2015, 02:46:40 pm »
Тони, питаш за 7- ми дом. Там трябва да работиш най-много , слв е в 7-ми дом . Един вид там ти е кармичният урок. Може да имаш много на брой партньорства,  или такива, каквито ти носят щастие ( юпитер на дц), но плутон в 7-ми може да даде разни драми във връзките. Едно е сигурно- партньорствата ти  няма да са повърхностни, може да са малко трудни връзки, да се дълбае надълбоко, да има доста карма. Но юпитер трябва да помага там.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Натални карти
« Отговор #1115 -: Юли 15, 2015, 12:44:41 am »
Ето това е картата на обраното овенче, която ме накарахте да преместя.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Натални карти
« Отговор #1116 -: Юли 15, 2015, 09:40:36 am »
Обран дом-прави ми впечатление транзитни Меркурий у8д и Марс са в съвпад с нат.Луна/дома/.Иначе и аз като Хепи бях се зачудилна окрадените домати кой е сигнификатора :D

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Натални карти
« Отговор #1117 -: Юли 15, 2015, 09:46:02 am »
Абе ти остави доматите, ми виж кАпините. Направо ми иде да метна едно гемео соево кюфте. :103:

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Натални карти
« Отговор #1118 -: Юли 15, 2015, 10:40:18 am »
Моля за прочит на картата... На моето и на детето. 2-рата карта е моята, а първата е на детето.
« Последна редакция: Юли 15, 2015, 11:37:51 am от gerivas »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1119 -: Юли 15, 2015, 11:13:58 am »
Аз съм малко суеверна, много малко това детенце
Пък и първите 7 е под влияние на майката
Струва ми се, че по характер на теб прилича

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #1120 -: Юли 15, 2015, 11:25:58 am »
Да си пускате картите без имената, ей. Особено пък на други хора, дори това да е детето ти.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Натални карти
« Отговор #1121 -: Юли 15, 2015, 11:34:24 am »
Тери, мерси, че го забеляза. Не съм видяла. Мерси много  :58:
Папи, наистина по характер прилича на мен. Само дано да няма моята съдба. Мерси, че все пак я погледна. Аз не съм суеверна, затова я пуснах така смело  :)
« Последна редакция: Юли 15, 2015, 11:38:27 am от gerivas »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #1122 -: Юли 15, 2015, 12:02:12 pm »
Какво имаш предвид под " моята съдба"? Не очаквам да навлизаш в подробности, но все пак още не си преживяла сатурнов възврат.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Натални карти
« Отговор #1123 -: Юли 15, 2015, 12:02:29 pm »
Обран дом-прави ми впечатление транзитни Меркурий у8д и Марс са в съвпад с нат.Луна/дома/.Иначе и аз като Хепи бях се зачудилна окрадените домати кой е сигнификатора :D
Тук не говорим за домати изобщо , изчезнали са антики и то доста в интерес наистината .
« Последна редакция: Юли 15, 2015, 12:24:03 pm от adelina »

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1124 -: Юли 15, 2015, 12:22:02 pm »
ТаУка не говорим за домати изобщо , изчезнали са антики, и то доста, в интерес наистината .

Ади, за да няма недоразумения има правописни правила :) - но ти това вече го знаеш и се опитваш  :08: