Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 622950 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #1200 -: Юли 19, 2015, 03:14:21 pm »
Много ти благодаря Дракониада  :) До сега всичките ми партньори са били Скорпион ,явно ме привличат, но всичките ми връзки се разпадат и не ми остава нищо друго освен да чакам, но вече губя надежда  :)
Ама губи си я-той Скорпионът чисти неправилните надежди.Като започнеш да си представяш по "правилният" начин брака-дано ти пуснат фъндък  :08: :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Натални карти
« Отговор #1201 -: Юли 19, 2015, 04:04:45 pm »
Имам въпрос  :012: Моите управители на 1 и 7 дом като са в съвпад,защо аджеба нямам сериозна връзка  :017: не, че се натискам да имам такава, ама ми е чудно защо не съм срещнала някой. Тоя съвпад единствено ми довя един несероизен скорпион и толкова  ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1202 -: Юли 19, 2015, 04:54:46 pm »
Здравейте всички ! Обръщам се с молба дали може да погледнете в наталната ми карта  има ли предпоставки за брак, семейство и деца. Благодаря предварително.
Разбира се, че имаш предпоставки за брак, семейство и деца, и мисля преди 10г си имала възможност да го направиш. Догодина, като наближи рождения ти ден може да те споходи "слящата неделя"  :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #1203 -: Юли 19, 2015, 04:55:57 pm »
Ами аз да не мислиш че имам нещо гейско в картата пък само -педерас раз два и толкоз ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1204 -: Юли 19, 2015, 05:02:40 pm »
Имам въпрос  :012: Моите управители на 1 и 7 дом като са в съвпад,защо аджеба нямам сериозна връзка  :017: не, че се натискам да имам такава, ама ми е чудно защо не съм срещнала някой. Тоя съвпад единствено ми довя един несероизен скорпион и толкова  ;D
а диспозиторите на у1 и у7 как се отнасят помежду си?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1205 -: Юли 19, 2015, 05:03:48 pm »
Ами аз да не мислиш че имам нещо гейско в картата пък само -педерас раз два и толкоз ;D
Този въпрос не знам към кого е адресиран, но постави наталната карта да видим, ако търсиш сериозен отговор.  :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #1206 -: Юли 19, 2015, 05:15:58 pm »
Този въпрос не знам към кого е адресиран, но постави наталната карта да видим, ако търсиш сериозен отговор.  :)
Беше реплика към тренди която се чуди що няма връзка при съвпад на у1 и у7 за себе си не питам благодаря :012:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Натални карти
« Отговор #1207 -: Юли 19, 2015, 05:32:14 pm »
а диспозиторите на у1 и у7 как се отнасят помежду си?

ако правилно съм сметнала не правят аспект

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1208 -: Юли 19, 2015, 05:37:38 pm »
Имам въпрос  :012: Моите управители на 1 и 7 дом като са в съвпад,защо аджеба нямам сериозна връзка  :017: не, че се натискам да имам такава, ама ми е чудно защо не съм срещнала някой.

По натал може и да имаш такъв съвпад, ама в динамика какво се случва? Може би просто не му е дошло времето. За всяко нещо в хороскопа е нужно време да "узрее". Всяко събитие се случва, когато има оптимални /към съответния момент/ астрологични предпоставки.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Натални карти
« Отговор #1209 -: Юли 19, 2015, 05:50:51 pm »
Не той съвпада не е по натал. Аз даже в момента не искам и връзка, други неща са ми заели вниманието, но просто ми стана интересно.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #1210 -: Юли 19, 2015, 06:00:41 pm »
Имам въпрос  :012: Моите управители на 1 и 7 дом като са в съвпад,защо аджеба нямам сериозна връзка  :017: не, че се натискам да имам такава, ама ми е чудно защо не съм срещнала някой. Тоя съвпад единствено ми довя един несероизен скорпион и толкова  ;D

Ами , натисни се и ще имаш такава.  ;)
За да имаш връзка, първо трябва да се  свържеш с някой, а за да стане сериозна връзка-време. Аспект или липсата на такъв  между У1 и У7 в натала, е част от информацията показваща  доколко човек е способен да поддържа близка връзка, умее ли да се настройва към другите.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1211 -: Юли 19, 2015, 06:15:34 pm »
Не той съвпада не е по натал. Аз даже в момента не искам и връзка, други неща са ми заели вниманието, но просто ми стана интересно.
Нали обсъждаме в натала заложеното, та по натал У1 и У7 имат ли връзка?

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Натални карти
« Отговор #1212 -: Юли 19, 2015, 07:08:36 pm »
Нали обсъждаме в натала заложеното, та по натал У1 и У7 имат ли връзка?

Кой да гледа, че съм писала в темата за наталните карти  :57: В друга тема трябваше да си поставя въпроса, ама нищо.   :012:

Andjelina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Натални карти
« Отговор #1213 -: Юли 19, 2015, 09:58:29 pm »
Разбира се, че имаш предпоставки за брак, семейство и деца, и мисля преди 10г си имала възможност да го направиш. Догодина, като наближи рождения ти ден може да те споходи "слящата неделя"  :)
Благодаря ти akruks :) Може би съм имала възможност преди 10 г, но съм пропуснала шанса, заради образование и кариера. Надявам се повече да не го пропускам  :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #1214 -: Юли 19, 2015, 11:16:45 pm »
Имам въпрос  :012: Моите управители на 1 и 7 дом като са в съвпад,защо аджеба нямам сериозна връзка  :017: не, че се натискам да имам такава, ама ми е чудно защо не съм срещнала някой. Тоя съвпад единствено ми довя един несероизен скорпион и толкова  ;D
Кои са тези планети,в кой дом и в кой знак?Нали има разлика дали У1 и У7 са Венера и Плутон в 8Д,Везни,Луна/Сатурн в 12Д...или има една камара вариации на забавяне,затруднения,произлизащи от качествата на участващите в съвпада планети,както и от местоположението им в шантав дом.Например моят У7 е на К12 и идеята за брак ме стресира,но съвпада с Ригел и ми е много мазнярско,че още не съм се омъжила :d030:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: