Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 622664 пъти)

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Натални карти
« Отговор #1290 -: Август 06, 2015, 09:48:33 pm »
Луна в Д2 винаги ли значи, че човека е алчен? Картата е на мъж на 31. За пред хората изглежда, че е много свестен. Всеки така казва за него. Опознавайки го имам чувството, че има нещо прикрито в него но не мога да определя още какво...

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #1291 -: Август 06, 2015, 10:39:37 pm »
Луна в Д2 винаги ли значи, че човека е алчен? Картата е на мъж на 31. За пред хората изглежда, че е много свестен. Всеки така казва за него. Опознавайки го имам чувството, че има нещо прикрито в него но не мога да определя още какво...
Луната му е У4 във 2Д-ценностите му са свързани с (интелигентно/Близнаци) семейно огнище.
За потайности започваме да претърсваме водните домове,управителите им и водните знаци.Само в 8Д имаме един Марс Стрелец и У12,като вторият е достатъчно потаен там.  ;)
ДСЦ Скорпион и Юпитер в него-в момента не се сещам по-голямо разширение на скорпионските в случая качества от един Юпитер там,като трябва да подчертаем,че Скорпион е най-потайният знак.  ;)
СЛВ Рак-те си пазят най-ревностно тайни от ранното детство и от предишни животи и нищо не изхвърлят   :d030::043:
Като махнеш поразената от осмодомния Марс Луна,всички други аспекти към нея са хармонични и нещо не разбрах защо свързваш тази Луна с алчност.Луната е нуждата от задоволяване с ресурси и емоции за оцеляване.Тук нуждата заради знака е "информационна",човекът май е интелектуалец  ;) Пък си има и ретро Мерк съвпад с тронова Венера,а ретро Мерковете не са много приказливи,обърнати са навътре
Има жесток удар пак се връщам на аспекта Луна/Марс,което би могло да го е травмирало.
Меркурий/Нептун квадрат,което би било добре,ако се използва творчески .Не вярвам този аспект да има печелившо проявление извън творчеството.Той ще даде замечтаност и пак слабо споделяне и потайност,поради специфичен вътрешен свят,който не се споделя с всеки
« Последна редакция: Август 06, 2015, 10:48:20 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Натални карти
« Отговор #1292 -: Август 06, 2015, 10:48:16 pm »
Доста е приказлив, принципно. Свързах го, понеже прочетох някъде конкретно това но не го навързах с другите аспекти :) Мерси много за коментара  :-*
« Последна редакция: Август 06, 2015, 10:49:52 pm от vermm »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #1293 -: Август 06, 2015, 10:49:38 pm »
Да, доста е приказлив. Свързах го, понеже прочетох някъде конкретно това но не го навързах с другите аспекти :) Мерси много за коментара  :-*
Вярно ли е приказлив?  :-\ Имаше една такава хиперактивност,която всъщност нищо не казва.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Натални карти
« Отговор #1294 -: Август 06, 2015, 10:50:33 pm »
Вярно ли е приказлив?  :-\ Имаше една такава хиперактивност,която всъщност нищо не казва.


Да.. дрънка много но сякаш нищо смислено :) Но това е само като се отпусне. Иначе го раздава срамежлив :)
« Последна редакция: Август 06, 2015, 10:53:07 pm от vermm »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #1295 -: Август 06, 2015, 10:54:39 pm »

Да.. дрънка много но сякаш нищо смислено :)
Ако ти е интересно какво има в него,освен библиотека ще чакам и аз да разбера.  :012: :08: Мисля,че е много тежко там или ще бъде-У8 в 7Д и то Юпитер,в момента не мога да си представя величината на болката по брачни партньори(майка) изразено към квинконция с Луната.Юпитер (ще) преекспонира емоцията му и от квинконция.
« Последна редакция: Август 06, 2015, 10:56:20 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Натални карти
« Отговор #1296 -: Август 06, 2015, 10:59:52 pm »


хахаха, интересно ми е и чакам развитие... отпуснал се е уж ама знам, че има още. А това  изобщо не го разбрах  ???
Мисля,че е много тежко там или ще бъде-У8 в 7Д и то Юпитер,в момента не мога да си представя величината на болката по брачни партньори(майка) изразено към квинконция с Луната.Юпитер (ще) преекспонира емоцията му и от квинконция.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #1297 -: Август 06, 2015, 11:05:56 pm »

хахаха, интересно ми е и чакам развитие... отпуснал се е уж ама знам, че има още. А това  изобщо не го разбрах  ???
У8 е тежка планета и причинява щети.Свързан е с У4 Луна(домът му) от квинконция.Юпитер вдига емоционалните адреналини в много пъти...
Тук ЮпитерУ8 и МарсУ7 са в рецепция,а това е труден акцент в темата брачен партньор,равни партньори,съдилища изобщо.В тая карта (ще) има голям екшън.
Има обаче много хармонични аспекти към Луна-един страхотен стабилизиращ тригон от сатурнУ10,може би ще търси спокойствие в работата... :08:
« Последна редакция: Август 06, 2015, 11:11:17 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Натални карти
« Отговор #1298 -: Август 06, 2015, 11:18:13 pm »
Преди около 5 години е починал баща му. Може ли това да има нещо общо? Не знам подробности относно смъртта му, но май е било нещастен случай

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1299 -: Август 06, 2015, 11:19:02 pm »
Луна в Д2 винаги ли значи, че човека е алчен? Картата е на мъж на 31. За пред хората изглежда, че е много свестен. Всеки така казва за него. Опознавайки го имам чувството, че има нещо прикрито в него но не мога да определя още какво...
Познавам алчни с Луна в 1д, в 3д- общото е, че са в телец, а на този Луната е в близнаци- хлъзгава и хитра.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Натални карти
« Отговор #1300 -: Август 06, 2015, 11:21:11 pm »
Има го хитрото пламъче в очите му :)

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Натални карти
« Отговор #1301 -: Август 06, 2015, 11:24:25 pm »
Попаднах на картата на една колежка, което не знае часа си на раждане. Обаче ми се видя много интересна и реших да я споделя
« Последна редакция: Август 06, 2015, 11:33:46 pm от vermm »

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Натални карти
« Отговор #1302 -: Август 06, 2015, 11:34:17 pm »
моя грешка - поправих я :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1303 -: Август 06, 2015, 11:38:27 pm »
Попаднах на картата на една колежка, което не знае часа си на раждане. Обаче ми се видя много интересна и реших да я споделя
Има хвърчило, какъвто и да е часа на раждане, оттам и градусите на Луната, фигурата ще присъства.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #1304 -: Август 06, 2015, 11:47:39 pm »


Цитат
  Луна в Д2 винаги ли значи, че човека е алчен?


Да, важното е обаче за/към какво. Луната във 2-ри дом влага чувства в онова,което има , силна привързаност към притежания, предметите, особено наследени семейни такива или свързани по някакъв начин със спомени около хора, ситуации. Втори дом предлага някаква определеност и усещане за собственост (домът на Венера/Телец ) на това ,което е наше, на онова което искаме само за себе си , оттам и тенденцията към алчност. Опозицията тук на Луна/Марс поражда конфликт от рода : " как да се разделя с моето , за да споделя ценностите на другия ?" . В мъжка карта прави мъжът раздразнителен, защото не може да изрази онова,което иска с човека, с когото желае. Тук рецепцията Меркурий/Луна и това че опозицията е в подвижни знаци позволява да намери подходящата аудитория, но и постоянното усещане , че някъде там  другаде ще е по-вълнуващо с някоя друга/-и .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“