Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623167 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #1440 -: Ноември 04, 2015, 04:59:29 pm »
ani_parusheva, можеш да приемеш, ако предложението е свързано с работа по двойки и заплащането е някак "под масата", иначе е добре да изчакаш след 27. 11.  за по-добро предложение.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1441 -: Ноември 04, 2015, 05:36:00 pm »
На мен пък ми стана любопитно дали момичето учи нещо или просто си търси някаква работа.

Мисля, че Хепи има всички основания да предполага, че на някой етап от живота има вероятност за пребиваване в чужда държава, далеч от родния дом.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1442 -: Ноември 05, 2015, 12:18:34 pm »
Lune, имаш куинконс от Плутон, У1, в 1, към Марс, У6 - разчепкай си го.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Натални карти
« Отговор #1443 -: Ноември 05, 2015, 12:25:09 pm »
Боледувам вече 2ри месец, като ме лекуваха уж за грип, пих антибиотици и т.н.т. Сега обаче се оказва, че е алергия, както и симптомите са по-изявени – едвам дишам, трудно говоря, сълзи, сополи, подуване. Май се оказва, че алергенът е новото котешко попълнение  :( Към по-разбиращите – може ли да се види в картата причината ?
Съжалявам, ако е в неподходящата тема.

Според мен това състияние се дължи в момента на транзита плутон върху натален нептун във 2ри дом. Нептун може да даде такива скрити алергии или неразположения с неизяснен характер. Трябва плутон да отдалечи нептун, тогава ще се види, сигурно е времененно. Освен това плутон ти е Уасц, има логика да е замесен в случая. Сатун транзитира през първи-може да се очакват физически неразположения.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #1444 -: Ноември 05, 2015, 12:27:25 pm »
Алергиите са по Нептун, така, че по-скоро е от съвпада на плутон с Нептун

Ето Флора го е написала :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1445 -: Ноември 05, 2015, 02:03:45 pm »
Ако е само Плутон/Нептун, как ще го свържем със здравето? Само 1 дом не ми се връзва .... Евентуално да е комбинирания аспект - Плутон-Нептун/Марс.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #1446 -: Ноември 05, 2015, 02:25:09 pm »
Аз наскоро направих тежка медикаментозна алергия - стигна се до болница. Имах квадрат на тр. Юпитер от 6 дом в Дева към нат. Нептун - и двата са ми У1. Вероятно заради АС в Риби съм склонна към алергии :)
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1447 -: Ноември 06, 2015, 10:57:54 am »
Нали знаеш каква интерпретация ще получи като за във форум - две-три изречения в комплект с насрещни въпроси.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1448 -: Ноември 06, 2015, 10:59:34 am »
А бира не искаш ли ?  ;D Ти кво даваш ?  :043: И аз искам много неща ама ... :lol_hitting:
Направи си карта в астроком. Ако някой има време и желание ще ти отговори.

Защо го наби момченцето, то - чаровниче, виж какъв марс в риби и венера в скорпион :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1449 -: Ноември 06, 2015, 11:10:36 am »
Тия карти от клубастролоджи са в неудобен за разглеждане формат. Прикачвам карта, построена в астро.ком.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1450 -: Ноември 06, 2015, 11:12:56 am »
А той конкретно към теб какво е направил?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #1451 -: Ноември 06, 2015, 11:42:09 am »
Що за въпрос ?! Когато на мен ми съдействат може и да си променя позицията като цяло към другите. Не съм мотивирана да съдействам на когото и да било. Макар че понякога ме напира желанието да го направя. Гледам да го стопирам овреме.  :D

starinthenightsky, явно не си даваш сметка, че споделяйки и задавайки въпроси, всъщност съдействаш на другите  :72: Желанието ти успява да намери начин да се прояви, макар и в скрита форма и тайно от теб   :-*
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1452 -: Ноември 06, 2015, 11:43:50 am »
Разбрах, кофти започнал петъчен ден.

Всеки може да отговаря или да не отговаря по желание, но не виждам смисъл да вдигаме табела "никому не съм длъжен".

А препоръката ми към Щайнбок е да бъде малко по-конкретен и да уточни какво най-много го интересува. Пълна интерпретация на хороскопа в астрологичен форум няма как да се направи. Все пак да не вземаме от хляба на практикуващите професионални астролози.  ;D

Съвсем искрено ще си призная, че малко или много съм егоист и понякога се включвам с отговори от чисто практическа цел, да се упражнявам. Затова обичам да задавам уточняващи въпроси и да искам обратна връзка.
« Последна редакция: Ноември 06, 2015, 11:45:41 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #1453 -: Ноември 06, 2015, 11:44:05 am »
Ако е само Плутон/Нептун, как ще го свържем със здравето? Само 1 дом не ми се връзва .... Евентуално да е комбинирания аспект - Плутон-Нептун/Марс.

Според мен връзката е и сходящата опозиция на Сатурн към марс, който управлява шести дом и е в близнаци - бели дробове. Това във връзка с картата на lune :)


Защо го наби момченцето, то - чаровниче, виж какъв марс в риби и венера в скорпион :)


момченца са от 95ти набор нататък ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Натални карти
« Отговор #1454 -: Ноември 06, 2015, 11:51:11 am »
А препоръката ми към Щайнбок е да бъде малко по-конкретен и да уточни какво най-много го интересува.

В неговия случай сигурно работа и пари, но тъкмо това щях да пиша към всички новодошли.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred