Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 173142 пъти)

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Момичета, искам да попитам аспектите по дирекции за колко време се разпадат? Т.е. Ако имам аспект тригон на дир. Слънце с Марс за 01.11.2020, за 10-15.11.2020 ще имам ли пак същата дирекция? Или вече ще се е разпаднал аспекта за тези 10 15 дни?

на 1.01.2021 СД Слънце тригон Марс става точен и ще действа разходящ още 1 год .-т.е до 1.01.2022
дирекциите действат 2 години -една до точния аспект-сходящ ,действащ по-силно и една година разходящ,асп.дава огромна енергия и сила,виталност

имаш прогр.юпитер в точен съвпад слънце,две планети два сигнификатора на майчинската тема в женска карта и по силен сейващ аспект здраве му кажи,при теб юпитер у 5 -първото дете,а Слънцето у10- указва промяна на статуса в социума-ставаш родител и като всеки родител отговорностите са големи,така,че не се стряскай от опозиции,карета на сатурн към светилата,те указват че ще поемеш сериозни отговорности и задължения,грижи като всяка майка,а асп.юпитер-слънце е асп.на щастието,твоето детенце ще ти донесе много щастие
юпитер е като ангел пазител,какъвто е  за теб един от родителите ти,с който имаш по силна връзка,детето ще прилича на него

тр.карета на сатурн и плутон към луната указват начина на забременяване,нищо лошо,сатурн и плутон указват инвитро процедурата,не се шашкай,а пък карето юпитер-луна може да похапваш повече от нормалното и да качиш килограми,но това е нормално за бременните
успокой се и не  храни детенце с негативни емоции,лято е ,разхождай се повече сред природата,храни се добре и го обичай,вместо да го захранваш със страхове,то усеща всичко,че мама е тревожна и напрегната,надявам се всички оптимистични прогнози да са те заредили със спокойствие :)
Стреличка, благодаря ти много за отговора и успокоението. 🙏🏻 Дано всичко е наред при нас и да ви се похваля ноември месец. 😊

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Вероятно транзити на бавните към луната ти, което само по себе си може да е причина да си емиционално нестабилна, и без бременност. А тази астроложка провери ли ти часа на раждане и как?
Да, провери го с ректофикация. Точен е часът. Наистина около датата на термина имам много кофти транзити към Луната от Сатурн, Плутон, Юоитер и Венера...само квадрати и опозиции. Знам си аз, че не е розово положението. И транзитната луна и тя е в кофти аспекти с Марс и със Слънце.

доверявам се на твърдението ти,че часът е точен,защото К5 е в последен градус,ако мръдне малко ще се промени упр.на 5 дом

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Вероятно транзити на бавните към луната ти, което само по себе си може да е причина да си емиционално нестабилна, и без бременност. А тази астроложка провери ли ти часа на раждане и как?
Да, провери го с ректофикация. Точен е часът. Наистина около датата на термина имам много кофти транзити към Луната от Сатурн, Плутон, Юоитер и Венера...само квадрати и опозиции. Знам си аз, че не е розово положението. И транзитната луна и тя е в кофти аспекти с Марс и със Слънце.

доверявам се на твърдението ти,че часът е точен,защото К5 е в последен градус,ако мръдне малко ще се промени упр.на 5 дом
Уж е ректифициран часът. Най-много с минута две да има разлика. Но аз съм с асцендент скорпион. Мисля, че нептун ми е управител на 5 дом.
« Последна редакция: Юли 31, 2020, 06:40:42 pm от Milba »

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #918 -: Септември 08, 2020, 09:52:50 am »
Здравейте отново на всички. Предполагам всички ме помнят. Аз не съм спирала да се ровя в астрологията откакто последно писах тук. Скоро комуникирах с Рени на лични съобщения и тя ми даде някои указания как да си разгадая наталната карта. Мисля, че най-накрая открих разковничето на ситуацията относно умирането ми шри раждане.
По транзит около датата ми на раждане транзитният Уран е в 6 дом (иначе е управител на 4 в радикса-края) и прави опозиция на натален Плутон в 12 дом. По тази позиция мисля, че след секциото внезапно ще имам някакво влошаване на здравето, може би ще получа тромб и тогава ще е смъртта, а не точно на самата операция. Доколкото виждам доста хора от моя набор го имат този аспект, което значи, че е на поколение може би, но предполагам пак показва събития по домовете, в които се осъществява. Плутон в 12 мисля, че указва именно факта, че ще се случи в болницата, а не някъде другаде. На прав път ли съм?
Освен това управителят на 8 дом от наталната карта - Меркурий виждам, че транзитира в 12 дом. Това също мисля, че указва смърт в болнично заведение.
Още нещо-в наталната карта Уран прави опозиция с Венера по оста 2-8 дом.
« Последна редакция: Септември 08, 2020, 11:39:50 am от Milba »

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #919 -: Септември 08, 2020, 01:34:20 pm »
Другото, което сега забелязвам в картата на мъжа ми обаче е, че тази въпросна опозиция на Уран и Плутон се осъществява по оста 1/7 дом, което ме навежда на мисълта, че той ще остава вдовец.
А иначе в неговата натална карта Марсът му е в 7 дом и в същото време е управител на 7 дом за, което пише “ранно овдовяване”. В соларната му карта също Уран е в 7 натален дом. Да не говорим и, че Марс в неговата натална карта има опозиция в Плутон!
« Последна редакция: Септември 08, 2020, 03:00:49 pm от Milba »

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #920 -: Октомври 30, 2020, 03:30:59 pm »
Здравейте отново на всички. Пиша, за да кажа, че родих на 27.10.20 момченце - Георги.
В крайна сметка съм жива, но имам много проблеми след операцията, както имах много проблеми и по време на бременността. Дано нещата се подредят.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #921 -: Октомври 30, 2020, 03:57:31 pm »
Да ти е жив и здрав! Много хубаво име и на хубава дата.

Всичко ще мине и ще забравиш. Радвай се на детето, че много бързо растат!
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #922 -: Октомври 30, 2020, 10:30:31 pm »
Милба, да сте живи и здрави, ти и твоето бебче, и да си се радвате взаимно. ;)
И бързо възстановяване.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #923 -: Октомври 31, 2020, 04:57:27 am »
Благодаря Ви пт сърце, момичета. Дано се възстановим и приберем в къщи възможно най-скоро и живи и здрави. 🌺🙏🏻

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #924 -: Октомври 31, 2020, 08:01:54 am »
Здравейте отново на всички. Пиша, за да кажа, че родих на 27.10.20 момченце - Георги.
В крайна сметка съм жива, но имам много проблеми след операцията, както имах много проблеми и по време на бременността. Дано нещата се подредят.

Да ти е жив и здрав бебко Георги,много да слушка и да ви радва! :-* а на теб пожелавам спокойствие и повече вяра  :)

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #925 -: Октомври 31, 2020, 04:29:32 pm »
Благодаря, Стреличка. 🌺
Сега разглеждах картата на детето и видях, че има съвпад на Луна с Нептун в 4 дом. Какво означва това. За самия съвпад прочетох, но като включин и дома, какво е тълкуването?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #926 -: Октомври 31, 2020, 05:43:58 pm »
Milba, без карта нищо не значи, защото всички родени в периода 2012-2026 г всеки месец имат такъв съвпад.
Домът показва къде ще е насочено проявлението и значението на този съвпад. 4-ти дом е личен дом, значи каквото и както да се свързва с всичко останало в картата ще го приема твърде лично
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #927 -: Октомври 31, 2020, 06:03:16 pm »
Milba, без карта нищо не значи, защото всички родени в периода 2012-2026 г всеки месец имат такъв съвпад.
Домът показва къде ще е насочено проявлението и значението на този съвпад. 4-ти дом е личен дом, значи каквото и както да се свързва с всичко останало в картата ще го приема твърде лично

Благодаря, Рени. Не знам как да кача карта, но ще пробвам. Ако не успея данните му са 27.10.20 Пловдив, 08:33 сутринта

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #928 -: Ноември 01, 2020, 08:35:33 pm »
Не знам как да кача карта, но ще пробвам. Ако не успея данните му са 27.10.20 Пловдив, 08:33 сутринта
Честита рожба! Гледайте си бебето и оставете астрологията малко настрана- бебе на 4 дни, още не е минало 40 дни, а му ровите и чоплите натала, че и го развявате из форума  ::) Като поотрасне малко, тогава може да го гледате- какви заложби има, за да му помогнете да ги развива.

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #929 -: Ноември 02, 2020, 04:17:55 am »
Не знам как да кача карта, но ще пробвам. Ако не успея данните му са 27.10.20 Пловдив, 08:33 сутринта
Честита рожба! Гледайте си бебето и оставете астрологията малко настрана- бебе на 4 дни, още не е минало 40 дни, а му ровите и чоплите натала, че и го развявате из форума  ::) Като поотрасне малко, тогава може да го гледате- какви заложби има, за да му помогнете да ги развива.
Здравей, акрукс.
Права си, не трябваше да качвам данни. Прекалено е мъничък още. Благодаря за споделянето!