Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 173784 пъти)

Калия

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #930 -: Декември 06, 2020, 11:29:07 pm »
Привет и от мен, дами! Включвам се и аз с хубава новина - на 23 септември се роди моят прекрасен син. Раждането от естествено премина в спешно секцио, защото му паднаха изведнъж тоновете, понеже е сплесвал пъпна връв с главата си долу при шийката. Като го извадиха беше синьо-лилав и не ревна веднага. Не ми се мисли...ако се бяха забавили.

Сега се гледаме вкъщи и така.   :)
Ето моята натална карта с транзити за 23.09.2020 и соларната ми карта за 2020. Къде според вас се вижда това трудно раждане? Бременността ми също не мина без притеснения. Следях всичко през две седмици. Имах затруднения със забременяване, износване и раждане, в началото се видяха два ембриона, остана един.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #931 -: Декември 07, 2020, 05:37:18 am »
Привет и от мен, дами! Включвам се и аз с хубава новина - на 23 септември се роди моят прекрасен син. Раждането от естествено премина в спешно секцио, защото му паднаха изведнъж тоновете, понеже е сплесвал пъпна връв с главата си долу при шийката. Като го извадиха беше синьо-лилав и не ревна веднага. Не ми се мисли...ако се бяха забавили.

Сега се гледаме вкъщи и така.   :)
Ето моята натална карта с транзити за 23.09.2020 и соларната ми карта за 2020. Къде според вас се вижда това трудно раждане? Бременността ми също не мина без притеснения. Следях всичко през две седмици. Имах затруднения със забременяване, износване и раждане, в началото се видяха два ембриона, остана един.
Здравей и честита рожба!Да сте живи и здрави!Трудно раждане не бих казала,по-скоро трудно забременяване заради Луна/Сатурн в 5ти нат.Но Нептун на к8 е причината за проблемите с пъпната връв .

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #932 -: Декември 07, 2020, 05:06:15 pm »
Здрасти, Калия. Честита ви рожба!
Интересни транзити - СЛВ през 11д, Уран върху Юпитер У5 и У8, Юпитер през 5д. Това първа бременност ли ти е? Би било интересно да пуснеш и прогресии и дирекции.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Калия

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #933 -: Декември 07, 2020, 06:46:45 pm »
Благодаря, момичета  :-* Забравих да споделя също така, че сключихме граждански и църковен брак юни месец тази година   :) Бяхте ми написали, че ме очаква и това. Ами нямахме намерение да подписваме, но в крайна сметка се решихме. Не беше някаква уау сватба. Бяхме само 15 човека някъде 😊
П.с. това ми беше трето забременяване, но първо детенце
« Последна редакция: Декември 07, 2020, 06:50:30 pm от Калия »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #934 -: Декември 07, 2020, 07:42:08 pm »
Привет и от мен, дами! Включвам се и аз с хубава новина - на 23 септември се роди моят прекрасен син. Раждането от естествено премина в спешно секцио, защото му паднаха изведнъж тоновете, понеже е сплесвал пъпна връв с главата си долу при шийката. Като го извадиха беше синьо-лилав и не ревна веднага. Не ми се мисли...ако се бяха забавили.
Честита рожба!Живи и здрави бъдете!

При моето 1-во раждане също изчезнаха тоновете след втория напън, но докторът реагира на момента и я извади от мен. Извади дъщеря ми синьо-лилава, държа я провесена с главата надолу, потупваше я леко докато проплака, по-скоро измяучи като котенце. Поставиха я в ковьоз и настаниха за наблюдение в интензивното за няколко дни. При нас се случи това, тъй като почти цялата бременност изкарах на легло и имах към 200 инжекции за задържане, което оказа влияние на раждането- започна на втора система, след като ми бяха изтекли водите. Важното, че краят е щастлив! Честито още веднъж и да си припомним какво съм писала, забавно ми е да си чета "мъдрите съвети"  :)
Лунара показва зачеването, а в Солара се вижда дете, раждане, пази си нервите, нужно ти е спокойствие, повече почивка и по-изолиран живот, разходките и приятелствата ще почакат, висенето в интернет също
« Последна редакция: Декември 07, 2020, 07:43:39 pm от akruks »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #935 -: Декември 08, 2020, 07:43:23 am »
Включвам се и аз с хубава новина - на 23 септември се роди моят прекрасен син.

Честита рожба Калия,да е жив и здрав синът ти,много да  слушка и да ви радва! :)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #936 -: Декември 09, 2020, 10:44:21 pm »
Здравейте,

По молба на лелята на моята колежка, пускам карта за евентуална бременност.
Жената е правила безуспешни инвитро процедури през:
1-ви опит 8.10.2015г
2-ри опит 3.12.2016г
3-ти опит 5.10.2017г
Няма съпруг, но много би искала да намери партньор с който да отгледат дете. Без значение дали детето ще е от този мъж или ще е от инвитро.
Обмисля вариант да прави още една инвитро процедура през 2021-ва година.
Ще бъда благодарна да споделите, дали виждате някакви индикации за забременяване в близките 2-3 години.  :-*
Ако има някакво значение, жената живее в Лондон.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Калия

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #937 -: Декември 10, 2020, 04:51:38 pm »
Още веднъж ви благодаря на всички! Бъдете живи и здрави вие и семействата ви!  И весели празници :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #938 -: Декември 10, 2020, 07:17:27 pm »
По молба на лелята на моята колежка, пускам карта за евентуална бременност.

Обмисля вариант да прави още една инвитро процедура през 2021-ва година.
Ще бъда благодарна да споделите, дали виждате някакви индикации за забременяване в близките 2-3 години.  :-*
Ако има някакво значение, жената живее в Лондон.
Да, може да работи по въпроса след средата на декември, както и следващата година, след средата на юни

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #939 -: Декември 15, 2020, 09:36:45 am »
По молба на лелята на моята колежка, пускам карта за евентуална бременност.

Обмисля вариант да прави още една инвитро процедура през 2021-ва година.
Ще бъда благодарна да споделите, дали виждате някакви индикации за забременяване в близките 2-3 години.  :-*
Ако има някакво значение, жената живее в Лондон.
Да, може да работи по въпроса след средата на декември, както и следващата година, след средата на юни

akruks,
Предадох информацията и тя ти е много благодарна!
Силно се надява за успешен опит.
Ще пиша, когато имаме резултат или се случат някакви събития.
 :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #940 -: Декември 15, 2020, 11:59:55 am »

Да, може да работи по въпроса след средата на декември, както и следващата година, след средата на юни

akruks,
Предадох информацията и тя ти е много благодарна!
Силно се надява за успешен опит.
Ще пиша, когато имаме резултат или се случат някакви събития.
 :-*
имах предвид след средата на декември и цялата следваща година, нали затъмненията оказват влияние по 6м., а вчерашното и догодина през юни попадат в нейни 5-11 дом и са в хармоничен аспект с Юпитер, у-л на 5-ти и 8-ми дом

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #941 -: Декември 16, 2020, 06:43:30 pm »

Да, може да работи по въпроса след средата на декември, както и следващата година, след средата на юни

akruks,
Предадох информацията и тя ти е много благодарна!
Силно се надява за успешен опит.
Ще пиша, когато имаме резултат или се случат някакви събития.
 :-*
имах предвид след средата на декември и цялата следваща година, нали затъмненията оказват влияние по 6м., а вчерашното и догодина през юни попадат в нейни 5-11 дом и са в хармоничен аспект с Юпитер, у-л на 5-ти и 8-ми дом

akruks,

Да, аз те разбрах и и предадох :)
А днес също разбрах за една близка, че е забременяла и съм много щастлива.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #942 -: Декември 17, 2020, 05:05:44 pm »
Здравейте,

По молба на лелята на моята колежка, пускам карта за евентуална бременност.
Жената е правила безуспешни инвитро процедури през:
1-ви опит 8.10.2015г
2-ри опит 3.12.2016г
3-ти опит 5.10.2017г
Няма съпруг, но много би искала да намери партньор с който да отгледат дете. Без значение дали детето ще е от този мъж или ще е от инвитро.
Обмисля вариант да прави още една инвитро процедура през 2021-ва година.
Ще бъда благодарна да споделите, дали виждате някакви индикации за забременяване в близките 2-3 години.  :-*
Ако има някакво значение, жената живее в Лондон.
Гледах й прогресиите  и дирекциите и въпреки по напредналата възраст има много голям шанс до 1-2 години да стане майка.Дир.Юпитер след 1 година ще е на куспидата на 5 натален дом.Дир. Луна пак след 1-2 години ще е съвпад с АЦ, дир.МЦ ще е съвпад с наталната и Луна.
Това е при условие ,че часът и е точен.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #943 -: Декември 18, 2020, 06:29:25 am »
Преди няколко години ,когато възлите /затъмненията ми бяха по оста 5/11 домове,не съм раждала.Не се ли гледа възможността първо за зачеване,дали е заложено да има деца.
У5,у8 домове Юпитер,ретрограден в 3ти дом,няма аспект със Слънце у1.Слънце у1 опозиция к5,неаспектирано.Луната в критичен градус съвпад Марс.За осиновяване на дете картата е добре.Освен това като набор на питащата(от натала),и въпреки,че съм дейна,слаба,пъргава и т.н.съм наясно,че не ставам за дондуркане на бебе на тази възраст,освен ,ако не е за малко(час/два)да се порадвам и погушкам . ;)
Четох наскоро предсказания на баба Ванга-"Ще дойде време, само момите ще раждат“„Водата ще е по-скъпа от злато,ще я слагат в буркани".......та такива ми ти работи
« Последна редакция: Декември 18, 2020, 06:47:46 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #944 -: Декември 18, 2020, 12:54:19 pm »
У1 при мен няма аспект с У5, а имам две деца , които родих докато Северния възел транзитира през 5д.

Имам познати, които родиха на тази възраст, като едната жена имаше доста спонтанни аборти преди това. Божа работа са децата, както и всичко останало!
 
Много грубо изказване от твоя страна, Сафо  :(