Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 173594 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #225 -: Октомври 11, 2016, 02:21:49 pm »
В тази тема има няколко въпроса за бебета, ама нещо обратните връзки липсват .... какво се случва - ние тук си пишем, ама после ....

Папи, какво е положението тук

http://astra.la/forum/index.php?topic=575.msg38824#msg38824

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #226 -: Октомври 11, 2016, 02:57:59 pm »
Има второ, ако не бъркам началото на 2016, или краят на 2015

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #227 -: Октомври 11, 2016, 03:07:54 pm »
За твоя приятелка, която планира второ бебе става въпрос, нали?
Доколкото се сещам, бях предположила от средата до края на 2015 г. като подходящ период за зачеване.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #228 -: Октомври 11, 2016, 03:39:50 pm »
В тази тема има няколко въпроса за бебета, ама нещо обратните връзки липсват .... какво се случва - ние тук си пишем, ама после ....
Има обратни връзки, миналата година на лични ми писа една мама, по-миналата също, а ето и от тези дни Ов
Цитат
Привет, akruks  :) Реших да ти пиша на лично съобщение, че все още не се чувствам готова да обявявам публично във форума новината. Най-после съм в очакване на дългоочакваното второ бебе. Даже се знае, че ще е отново девойка.

Днес бил световен ден на момичетата, та да е честита девойката на бъдещата повторна мама!

Happy58

  • Гост
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #229 -: Октомври 11, 2016, 03:42:14 pm »
Личните съобщения не се броят.

Не мисля, че е полезно и просто ей така - тогава и тогава ще имаш бебе или няма да имаш. Говоря за обосновани астрологически отговори .... затова цитирах и Папи - има карта с дирекции, солари и т.н. Както и да е.

Тук само за документиране във темата - изкарах дирекциите на дамата на Папи. Транзитите няма, защото не знаем кога точно е станало, а аз обичам точни аспекти.

дир К11 съвпад Луна, у10
дир К4 съвпад К5
дир Нептун секстил К7, тригон К1 и секстил Уран, У5
дир К8 сменя знак
дир Марс полусекстил К5 - това не знам дали да я отчитам, но ... нека стои тук - К5 така или иначе вече е активирана

планетни аспекти, касаещи това събитие - дир Марс, У8 секстил Меркурий, У1+10+12 - и двата натално са в 4 дом.

Значи - всичко е ок с дирекциите :)
« Последна редакция: Октомври 11, 2016, 03:47:49 pm от Happy58 »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #230 -: Октомври 11, 2016, 03:48:57 pm »
Някои се притесняват да си зададат въпроса публично и питат на лични. Там няма как да се знае каква дейност се развива и кой какво е познал или не познал.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #231 -: Октомври 11, 2016, 04:03:02 pm »
докато описвах дирекциите по казуса на Папи се замислих, дали ще имам търпение, да седна да проследя, дали при мен ще се получи необходимата комбинация от аспекти на всички тези куспиди, които дават раждане - защото аз нямам дете - аборт да, но раждане не. Ама си иска време ... а мен ме мързи :)  :57:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #232 -: Октомври 11, 2016, 04:09:10 pm »
Аз даже и куспиди не гледам /с изкл. на ъглите/, отдавна съм зарязала тази техника и залагам на други.

В своя хороскоп също вече не чопля такива теми, оставила съм се на автопилот. Знам, че догодина може да предстои промяна, но ще оставя всичко в ръцете на Съдбата, нека бъде изненада.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #233 -: Октомври 11, 2016, 04:12:23 pm »
Аз даже и куспиди не гледам /с изкл. на ъглите/, отдавна съм зарязала тази техника и залагам на други.

В своя хороскоп също вече не чопля такива теми, оставила съм се на автопилот. Знам, че догодина може да предстои промяна, но ще оставя всичко в ръцете на Съдбата, нека бъде изненада.

на кои други?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #234 -: Октомври 11, 2016, 04:14:37 pm »
на кои други?

Е, дирекции и прогресии гледам, но градусът, а понякога и знакът на неъглови куспиди се променят в зависимост от избраната система за домификация. Не залагам много на солара, но го гледам. Лунарът въобще не ми върши работа. Залагам на ведически техники в съчетание с дирекции, прогресии и транзити. Ако говорим за транзити - пак си е същото като техника, но "погледът" е друг.
« Последна редакция: Октомври 11, 2016, 04:17:45 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #235 -: Октомври 11, 2016, 04:17:11 pm »
Аз даже и куспиди не гледам /с изкл. на ъглите/, отдавна съм зарязала тази техника и залагам на други.

В своя хороскоп също вече не чопля такива теми, оставила съм се на автопилот. Знам, че догодина може да предстои промяна, но ще оставя всичко в ръцете на Съдбата, нека бъде изненада.

въпрос на техника - на мен тези дирекции (първо куспидите) ми вършат идеална работа. Все пак става въпрос за събития.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #236 -: Октомври 11, 2016, 04:19:30 pm »
въпрос на техника - на мен тези дирекции (първо куспидите) ми вършат идеална работа. Все пак става въпрос за събития.

Като фактор с второстепенно значение са добър вариант за потвърждаване на вече направена прогноза, но не и основен. Но който не разполага с богат инструментариум, се стреми да разшири приложението на достъпните му техники.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #237 -: Октомври 11, 2016, 04:23:45 pm »
Абсолютно никакви аспекти нямам на куспиди нито по дирекции, нито по прогресии като съм забременяла. Имала съм пр. и дир. слънце тригон луна плюс транзити.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #238 -: Октомври 11, 2016, 04:26:18 pm »
Може и по профекции нещо интересно да се е случвало, както и по други антични техники. Може и примарни дирекции да е имало, в което съм повече от сигурна.
Тук обсъждаме само прогностичния инструментариум, който ни е познат и достъпен.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #239 -: Октомври 11, 2016, 04:38:11 pm »
Абсолютно никакви аспекти нямам на куспиди нито по дирекции, нито по прогресии като съм забременяла. Имала съм пр. и дир. слънце тригон луна плюс транзити.

тя и Яя нямаше .....