Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 173611 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #315 -: Януари 24, 2017, 09:07:02 pm »
Две еднакви карти?

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #316 -: Януари 24, 2017, 10:48:26 pm »
Мимс, пускам картата ти с прогресии и дирекции, така ще се определи по-точно. За 1-во дете ли питаш? Струва ми се, че 2018 ще си имаш бебе. Упр на 5-ти по дирекции като за 1-во дете ще съвпад с Асц, а соларна Луна е в сол 5-ти и натален 4-ти, сол Нептун съвпад куспида на натален 5-ти. Аз не разбирам особено, но при теб ми се струва, че си има сериозни индикации за 2018.

Не съм разглеждала наталната ти карта( аз и не разбирам), така че това е само грубо предположение.
« Последна редакция: Януари 24, 2017, 10:50:58 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #317 -: Януари 25, 2017, 10:49:06 am »
каква е вероятността за зачеване  през годината..
Благодаря на всеки ,изказал мнение...
прогр.У6 Марс  каре К5- вече не е активен ,имаше ли някакви здр.пречки за зачеване
СД ЮПИТЕР У5 квинконс К8,предстоящ съвпад с Асц,квинконса знам,че означава повторение
СД Нептун др-У5 секстил Уран У4 в 1дом
тр.Юпитер съвпад У1 Плутон секстил др.У5 Нептун
Прогр.Луна в тригон към К5,предстоящо ПР.пълнолуние  в добър асп. към К5
сол.Луна също Скорпион в 4 на асц.,скорпион е връзка с 8-зачеване в  квинконс с У8 Меркурий
в солара У5Юпитер е в секстил към МС ,тригон к4
сол.Асц на МС в Лъв,знака се свързва с 5 и указва смяна на статус,дисп.на сол.асц -слънце в 10 сол.
тр.Сатурн ретро  върху др.У5 Нептун,малко забавя нещата
прогр.Меркурий У8 каре Сатурн,може да се наложи пътуване за отстраняване на пречки,за постигане на целта
м.11 2017 тр.Юпитер У5 пресича асц. и края на м.12 2017 ще направи тригон към К5- силен фактор в полза на бременост

м.09 2018 предстой възврат на Нодалната в 10-4 в съвпад с луната ,сигнф.на майчинството
+съпроводено от тр.Юпитер върху прогр.Пълнолуние 1-7 д.в тригон към К5  +тр.У1 Плутон  тригон Слънце и това ако не указва майчинство

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #318 -: Януари 25, 2017, 07:55:01 pm »
благодаря ти Strelicka...за изчерпателния отговор..дай Боже нещата да се оправят-иначе да-имам
проблем със зачеването..дано всичко мине успешно и по-нормален ред да се случи всичко,че доста съмс е здухала на тая тема напоследък..Благодаря  :-*
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #319 -: Януари 25, 2017, 07:59:47 pm »
Мимс, пускам картата ти с прогресии и дирекции, така ще се определи по-точно. За 1-во дете ли питаш? Струва ми се, че 2018 ще си имаш бебе. Упр на 5-ти по дирекции като за 1-во дете ще съвпад с Асц, а соларна Луна е в сол 5-ти и натален 4-ти, сол Нептун съвпад куспида на натален 5-ти. Аз не разбирам особено, но при теб ми се струва, че си има сериозни индикации за 2018.

Не съм разглеждала наталната ти карта( аз и не разбирам), така че това е само грубо предположение.

Благодаря..Да за 1-во детенце...Дай Боже да се случат нещата :*
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #320 -: Януари 26, 2017, 10:15:10 am »
благодаря ти Strelicka...за изчерпателния отговор..дай Боже нещата да се оправят-иначе да-имам
проблем със зачеването..дано всичко мине успешно и по-нормален ред да се случи всичко,че доста съмс е здухала на тая тема напоследък..Благодаря  :-*
не се вманиачавай на тази тема,когато е писано ще стане,напрежението или разочарованието не ти помага,трябва спокойствие и здрава храна и положителен емоционален фон

summer

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #321 -: Февруари 02, 2017, 09:36:49 am »
Здравейте,момичета!
Надявам се да не бъде много нахално от моя страна,но би ли някой погледнал дали и на мен ми предстой бременност тази година?
Опитах се сама да разчета наталната си карта,но ми е пълна мъгла.
Миналата година по това време бях бременна,но всичко приключи в 8г.с с мисед.
Предварително благодаря,на всеки,който се отзове.
Рождена дата
час на раждане
« Последна редакция: Февруари 03, 2017, 09:31:39 am от summer »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #322 -: Февруари 02, 2017, 09:02:55 pm »

...би ли някой погледнал дали и на мен ми предстой бременност тази година?


По неректифицирани карти не може да се направи сигурна прогноза, а и се иска повече време, каквото не може да се отдели за коментар в астрологичен форум. Така че с риск да не съм съвсем прецизна, мога да напиша няколко реда, най-общо какво виждам по твоята карта.

В период, който предполага по-благоприятни предпоставки за раждане и майчинство, навлизаш през м. март 2018 г. По-отчетливо изразена благоприятна тенденция, засягаща най-вече отношенията с брачния партньор и семейния живот, би имало, ако си родена малко по-рано, става въпрос за броени минутки, една-две.

А зачеване евентуално би могло да има през 2017 година, изчакай и пробвай след края на м. март. Периодът преди това, започнал от края на януари, не ми се вижда чак дотам сполучлив. Но по-голяма вероятност за раждане има през 2018 г.

От здравословна гледна точка:

Не винаги първата бременност е сполучлива, зависи от много фактори. При теб имало ли е хронични или не напълно излекувани инфекции на пикочните пътища, възпалителни процеси в репродуктивната система? Не съм специалист, гледам астрологично къде са уязвимите места в тялото. Обаче не съм медицинско лице и нямам репродуктивен опит, за да кажа дали евентуален хроничен възпалителен процес би могъл да попречи на износването на плода. Понякога несполучливият изход може да бъде повлиян от външни стресови фактори или от вътрешни – да бъде на психоемоционална основа. Физически, на телесно ниво при теб има указания за необходимост от своевременна диагностика и профилактика в репродуктивната област. Но както казах, не съм специалист по медицински въпроси.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

summer

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #323 -: Февруари 03, 2017, 09:52:48 am »
Много Ви благодаря,Аkruks и Lilla !

За часа на раждане,майка казва,че е 2.30ам,но всъщност може и да е 2,28 или 2,32. Няма как да проверя със точност.
Трябваше да спомена,че "работим" за второ детенце.Имам момиченце на 4 години заченато и родено без проблеми.Всичко започна със бебеправенето за второ дете през 2015г.Получих възпаление на лявата маточна тръба,и явно не го до излекувах,понеже все още имам болки.След това забременях през януари 2016,но приключи с мисед в 8гс. Колкото и лекари да обиколих след това,всички ми казват,че няма проблем да забременея отново,всичко било в моята глава,но аз се съмнявам да е само от това.Проблема е,че живея в чужбина и всичко е сложно тук със лекарите.
Този месец ще посетя лекар по репродуктивни проблеми и ще искам да ми направят цветна снимка на тръбите.

Отново много Ви благодаря! Вдъхнахте ми лъч надежда :-*
« Последна редакция: Февруари 03, 2017, 10:04:17 am от summer »

thzveta

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #324 -: Март 18, 2017, 05:36:12 pm »
Здравейте много моля само за едно....в наталната ми ми карта вижда ли се дали ще имам деца....Родена съм 1972 30 юли...в 10.30 часа...Цвета...Благодаря предварително!!!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #325 -: Март 18, 2017, 07:19:17 pm »
 Ето

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #326 -: Март 18, 2017, 07:54:48 pm »
Здравейте много моля само за едно....в наталната ми ми карта вижда ли се дали ще имам деца....Родена съм 1972 30 юли...в 10.30 часа...Цвета...Благодаря предварително!!!
по натал -У 5 децата е Сатурн,което предполага по-късно майчинство,сатурн е в безплоден знак,в съвпад с у1,8 венера и каре плутон, възможност за инвитро,сатурн савпад ригел,с действието на юпитер-сатурн
луната е в плодовит,с тронов диспозитор юпитер,ретрограден и наквадратен,Луната и Юпитер др.сигнификатори на децата,участват в голям квадрат заедно с плутон и сатурн/венера,трудно за постигане, но не невъзможно
в 11 дом  са марс  У7 партньора съвпад с меркурий/диспозитор на у5 /,под лъчите на слънцето,в партньора ли е причината

в момента един от сигнификаторите Юпитер,съ У5 по СД  е на К5,
Сатурн У5 е приблизително на 2гр.Лъв  по СД е в тригон към Нептун,активира голям тригон с участие на Луната
СД Луна в 8 каре К5,прогресивна е в скорпион каре към марс-меркурий и пр едстоящ тригон към луна
една година напред е силна за забременяване,
тр.Юпитер е на Асц.
тр.Сатурн У5  съвпад Юпитер съ У5
тр.Плутон в сх.съвпад СЛВ В 4 д.все подкрепящи фактори за горе написаното
тр.Нодална в 11-5 дом,но тр.юлв е  в 5,

правила ли си опити за забременяване и каква  е причината,това да не се случи до сега
Папи,тя не е написала къде е родена,чак сега видях
« Последна редакция: Март 18, 2017, 10:20:45 pm от strelicka »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #327 -: Март 18, 2017, 08:41:50 pm »
Цвета, а каква е причината сега да задаваш въпроса?

Досега сте правили дългогодишни опити с твоя партньор и не се е получавало? За първи или втори брачен партньор става въпрос? Имало ли е преди това друг брак, който се е оказал несполучлив? Или имаш един брак, но късен?

Задавам въпроси, за да проверя как работи хороскопът ти. Часът вероятно не е ректифициран и трябва се направи проверка доколко е прецизен, особено при такива анализи и прогнози.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

thzveta

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #328 -: Март 18, 2017, 09:35:06 pm »
Да имам един брак зад гърба си...Причената за забременяване не е в момчето.При мен е на хормонално основа...но правим опити по естествен път!!!От гр.Бургас съм....

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #329 -: Март 18, 2017, 10:18:46 pm »
Да имам един брак зад гърба си...Причената за забременяване не е в момчето.При мен е на хормонално основа...но правим опити по естествен път!!!От гр.Бургас съм....
значи по венера,а тя у1,8