Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 173622 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
омъжена ли си, К7 сменя знак

Lili_Vanili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Не :( живеем на семейни начала, ама пръстен ей на няма ...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
ректификация правена ли е,точен ли е часът

Lili_Vanili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Не е правена, но знам, че е 16:20 или 16 ( 20 минути разлика може ли да са решаващи?!)
Има ли нещо, с което можем да го сверим, знам че ректификацията е доста сложен процес.
Възможно ли е да има разлика заради лятното часово време?

Нещо лошо ли видя ?  :(

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
2–3 минути могат да бъдат от значение, ако се работи прецизно.  Или, нека го закръглим, 4–5, ако се работи на принципа градус/година. 15–20 минути дават тотално объркана прогноза, ако се работи с дирекции и прогресии към ъглите в хороскопа, а те са най–важни – и за прогностика, и за ректификация. Но ти по–горе питаш за транзити, а те сами по себе си не са достатъчно условие. Използва се комбинация от различни фактори и техники.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
преди година СД Асц. е бил в опозе на К8  -имаше ли нещо по темата
« Последна редакция: Май 15, 2017, 01:24:04 pm от strelicka »

Lili_Vanili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Не, преди година въобще и мисъл не ми е минавала по тая тема.
Миналата година имам смяна на работата и това е единственото по значимо събитие.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
А нещо да си боледувала тогава

Lili_Vanili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Миналата година ли? Не.
Имам проблеми с кръста и врата - шипове.
Друго не.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Имам проблеми с кръста и врата - шипове.

Това сравнително отскоро ли е или го имаш като предразположеност? Това може да бъде и по опозицията между Марс и Сатурн, особено в знаците Рак/Козирог, както е при теб. Имаш нужда от повече движение с този кардинален акцент по ъглите, не е желателно да се заседяваш/залежаваш или да изпадаш в инерция.

Преди година–година и половина си имала опозиция на дирекционен Сатурн към натална Луна в 11 дом. Имало ли е някакви събития тогава? Нещо от здравословно естество, намален имунитет, депресия? Или някакво разочарование, свързано с лични планове и очаквания, в отношенията с други хора също – в приятелско обкръжение или някой колектив, група.

Но това не е дирекция към ъглите, с нея не може да се ректифицира. Питам по–скоро от любопитство, да видим как се е проявило при теб.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lili_Vanili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Lilia ами вече хич не е отскоро, появи се преди няколко години откакто почнах стабилна работа в офис.
Ще взема мнението ти като съвет, защото при мен това е сериозен проблем - много голям мързел+ работа в офис + минимално движение. Явно си го имам като предразположеност, която трябва да редактирам :)

"Преди година–година и половина си имала опозиция на дирекционен Сатурн към натална Луна в 11 дом. Имало ли е някакви събития тогава? Нещо от здравословно естество, намален имунитет, депресия? Или някакво разочарование, свързано с лични планове и очаквания, в отношенията с други хора също – в приятелско обкръжение или някой колектив, група."
Това честно казано не го разбирам :/ аз не изпадам в депресии, може някаква дупка ама гледам много бързо да се извадя самичка, че не мога да се понасям. Тоест ако е имало нещо то е било на мисловно ниво и е минало заминало - не си спомням нещо wow. Само това с кръста и врата имаше кризи.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Lilia ами вече хич не е отскоро, появи се преди няколко години откакто почнах стабилна работа в офис.
Ще взема мнението ти като съвет, защото при мен това е сериозен проблем - много голям мързел+ работа в офис + минимално движение. Явно си го имам като предразположеност, която трябва да редактирам :)

На същия хал съм – работа на бюро по офиси или, което е още по–зле, от дома на дивана. Почти не се движа. И от миналата година се появиха много неприятни болки в гърба, врата и кръста. Дори когато не съм изгърбена пред лаптопа, пак ме боли. Тези, които имаме кулминиращ Сатурн, към това сме предразположени по принцип. А при теб още повече – опозиция между Марс и Сатурн, съответно в долна и горна кулминация.

При мен Марс в съвпад с ИЦ изисква повече движение и динамика. И сега понасям неговото наказание за това, че съм се разплула като амеба.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lili_Vanili

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Lilia мене си ме боли постоянно, смисъл на пристъпи и най-малко когато се движа, най-много ако времето се промени и задуха или стоя на течение или на студена стена.
За съжаление мога да се сърдя само на себе си за това положение, от малка физическата активност ми е чужда, а лошите навици умират бавно.
Трябва да се поработи върху това, защото болките са абсолютно наказание, колко нурофен съм изпила не е истина.
В интерес на истината нямах представа, че ми е в хороскопа.

Ще се радвам да науча всичко нтересно, което "виждате"  :cheer:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Ако сериозно планираш бременност, ще е желателно да си промениш двигателния режим. Не само заради килограмите, а и от здравословна гледна точка – за теб и за бъдещото дете.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui