Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 173634 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #555 -: Февруари 01, 2018, 10:03:57 am »
Така не мога да ги видя
Ако искаш ги сложи като файлове

Svetoslava

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #556 -: Февруари 01, 2018, 10:19:57 am »
Още едно допълнение, навремето съм заченала 10-15 февруари 2007г. Дано са ок картите този път :-)

Svetoslava

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #557 -: Февруари 01, 2018, 10:24:00 am »
Ето и раждането!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #558 -: Февруари 01, 2018, 05:25:55 pm »
Със сигурност около година е най-добре да си почините, не е казано, че нищо няма да стане, но има ограничаващи фактори, например 2 анаретни малефика. А след 4 години има пък други два подкрепящи фактора, но вие си пробвайте и преди това, защото м/увременно има тук-таме по някое плюсче. Така че не бързайте да се отчайвате, просто не сте нацелили момента, забелязала съм, че при анаретни планети (пр или дирекция) човек много иска да приключи с някой належал въпрос, явно усеща подсъзнателно предстоящите промени, но това време често не е най-доброто за благоприятен резултат.

skarlet85

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #559 -: Февруари 01, 2018, 09:37:11 pm »
Здравейте  :) радвам се че намерих този форум  и специално тази тема.Ще ви помоля ,ако може да ми помогнете да  разчета наталната ми карта .
От близо 12 години сме заедно с моят мъж .От  6 години правим безуспешни опити за бебенце .
Ще се опитам да кача картата.http://www.bg-astrology.net/astro/index.php
Това е картата ми ,първоначално съм объркала часът  и сега като видях го промених.Извинявам се много
« Последна редакция: Февруари 02, 2018, 06:20:28 pm от skarlet85 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #560 -: Февруари 01, 2018, 11:09:18 pm »
Значи да приема часа на раждане,който е вписан в общината ,така ли? А възможността, за бременност само за затъмнението ли важи или е за периода, когато сатурн ще преминава през 7дом,и дали ще е естествено забременяването?
Затъмненията са с период на действие година-две при някои. Най-силно е първите няколко месеца. Не виждам защо да не е естествено забременяване. Имам роднина, която 7г чака първа рожба, а 10г след нея втората, божа работа.

Happy58

  • Гост
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #561 -: Февруари 03, 2018, 12:45:06 pm »
Здравейте  :) радвам се че намерих този форум  и специално тази тема.Ще ви помоля ,ако може да ми помогнете да  разчета наталната ми карта .
От близо 12 години сме заедно с моят мъж .От  6 години правим безуспешни опити за бебенце .
Ще се опитам да кача картата.http://www.bg-astrology.net/astro/index.php
Това е картата ми ,първоначално съм объркала часът  и сега като видях го промених.Извинявам се много

прекрасно, но тук няма карта ...... въобще, разгледай в темата как се качват карти и го направи подобаващо ..... :)

skarlet85

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #562 -: Февруари 03, 2018, 03:23:38 pm »
Дано сега стане

Happy58

  • Гост
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #563 -: Февруари 03, 2018, 04:47:12 pm »
По-добре от преди, но пак не е удобна за работа

ето я ....
ха, ако някой иска, нека сравни, защото се получават много фрапиращи разлики м/у двете - или аз нещо не довиждам в първата - МС Козирог, нито една ретро планета ....  ???
« Последна редакция: Февруари 03, 2018, 04:52:58 pm от Happy58 »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #564 -: Февруари 03, 2018, 07:18:32 pm »
В първата карта МС е объркано. В сайта, където е построена, е заложен погрешен алгоритъм. За толкова години така и не го коригираха. Тази от астро.ком е правилната карта.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #565 -: Февруари 04, 2018, 09:59:58 am »
По картата на Скарлет - на пръв поглед има вероятност когато пр. слънце смени знака и направи съвпад с натална луна и тр. сатурн направи опозиция със слънцето, т.е. следващите 2-3 години.

Не съм разглеждала подробно.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

skarlet85

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #566 -: Февруари 04, 2018, 10:06:53 am »
По картата на Скарлет - на пръв поглед има вероятност когато пр. слънце смени знака и направи съвпад с натална луна и тр. сатурн направи опозиция със слънцето, т.е. следващите 2-3 години.

Не съм разглеждала подробно.
Значи тази година няма вероятност? Питам ,защото ми предстои инвитро 🙁......

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #567 -: Февруари 04, 2018, 10:14:35 am »
Притеснява ме най-вече анаретния градус на прогресивното слънце. Иначе е хубаво, че дир. луна е на МЦ, а тр. сатурн е направил съвпад с нептун в първи дом и тригон към натална луна. Затъмненията са по остта 2-8 дом и аспектират юпитер, естествения сигнификатор на децата.

Не мога да кажа категорично, пък и човек трябва да прави каквото е решил, не само да трепери и да мери коя планета в каква позиция е.

Много жени забременяват спонтанно след неуспешно инвитро, аз знам за доста такива случаи.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

skarlet85

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #568 -: Февруари 04, 2018, 10:29:24 am »
Притеснява ме най-вече анаретния градус на прогресивното слънце. Иначе е хубаво, че дир. луна е на МЦ, а тр. сатурн е направил съвпад с нептун в първи дом и тригон към натална луна. Затъмненията са по остта 2-8 дом и аспектират юпитер, естествения сигнификатор на децата.

Не мога да кажа категорично, пък и човек трябва да прави каквото е решил, не само да трепери и да мери коя планета в каква позиция е.

Много жени забременяват спонтанно след неуспешно инвитро, аз знам за доста такива случаи.
Благодаря Terry ☺.
Страшно много ме мъчи мисълта, дали един ден ще си имам детенце......🙁
А може ли да се види, в кой период от тази година, ще е най подходящо за такава процедура.
« Последна редакция: Февруари 04, 2018, 10:56:27 am от skarlet85 »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #569 -: Февруари 04, 2018, 10:58:38 am »
Притеснява ме най-вече анаретния градус на прогресивното слънце.


анаретно,ама съвпад с регул в тригон към к5 ,ако е точен часът