Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 173629 пъти)

inna

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #600 -: Март 05, 2018, 09:52:07 am »
Не виждам защо да се подлага на ин-витро, след като има дете, заченато естествено.
Картата , ако може да смениш с такава, при която се виждат соларните куспиди в кой натален дом попадат. Има затъмнения тази година в 5-ти/11-ти дом, които са благоприятна предпоставка за бебе, транзита на нодална ос през тези домове също.
Мисли за ин витро, защото забременяването не се получава.Според лекарите няма причина да не може да забременее.
Това е картата с куспидите на соларните домове.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #601 -: Март 05, 2018, 12:21:14 pm »
Винаги са ми били непонятни тия драми с инвитро, когато вече има едно общо дете.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #602 -: Март 05, 2018, 05:01:38 pm »
Винаги са ми били непонятни тия драми с инвитро, когато вече има едно общо дете.

А на мен не ми е ясно защо ще се прави инвитро като докторите са казали, че няма инфертилитет.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #603 -: Март 05, 2018, 05:37:52 pm »
То си е цял бизнес вече с репродуктивната медицина.
А ако няма показатели за вторичен стерилитет, може би не се получава от раз със зачеването, защото на второто бебе още не му е време. И астрологично, и от духовно-метафизична гледна точка /спускане на духа в материята/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #604 -: Март 05, 2018, 07:29:47 pm »
А на мен не ми е ясно защо ще се прави инвитро като докторите са казали, че няма инфертилитет.

Е, нали не забременява, значи по някаква причина не може. Значи слагаме яйцето където му е мястото и стискаме палци.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #605 -: Март 05, 2018, 09:20:32 pm »
Мисли за ин витро, защото забременяването не се получава.Според лекарите няма причина да не може да забременее.
а мъжът изследвали ли са, че с годините годните за оплождане сперматозоиди намаляват
с първата бременност навремето имала ли е проблеми и сега отколко време се опитва да забременее с второ?

inna

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #606 -: Март 05, 2018, 10:08:25 pm »
а мъжът изследвали ли са, че с годините годните за оплождане сперматозоиди намаляват
с първата бременност навремето имала ли е проблеми и сега отколко време се опитва да забременее с второ?

Здравей Akruks, правят опити от около две години, изследвания са правени и на двамата и всичко е наред.Мъжът и не е много съгласен за инвитро процедура.
Относно солара:според мен вероятността за второ дете е малка през тази година. Соларният АС е на върха на 6 натален дом в Риби, като управителя му Нептун е в първи соларен. Аспектът опозиция  с ъс Сатурн -упр.на 5 натален дом  по оста 6-12 дом е по-скоро индикация за някакъв скрит здравословен проблем.Ако вземем като  управител на соларен АС - Юпитер, то той е в скорпион в сходящ съвпад с луната в скорпион ,квадратура със Слънцето и меркурий които се намират в 5 натален дом.Юпитер е сигнификатор на бременността.Почти целия 12 соларен дом е зает от 5 натален дом.Според мен дори и да бъде направено инвитро  няма да бъде успешно през тази година. По скоро трябва да обърне внимание на здравето си и да промени навиците си
Какви орбиси използвате при соларите?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #607 -: Март 05, 2018, 11:57:53 pm »
inna , не съм съгласна с това тълкуване на солара, сол 5д в 10д- основна цел през годината е дете/децата
сол Луна У5 в съвпад сол. Юпитер У1, У10- ще постигне целта си, свързана с дете
натално второ дете е по 7д, като производен 3-ти от 5-ти дом- брат/сестра на първото дете
Нептун У7 в секстил с Меркурий У1 в 5д. - второ ще има и ще е тази година, вж. 1-вия ми коментар
« Последна редакция: Март 05, 2018, 11:59:39 pm от akruks »

inna

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #608 -: Март 06, 2018, 09:29:35 pm »
inna , не съм съгласна с това тълкуване на солара, сол 5д в 10д- основна цел през годината е дете/децата
сол Луна У5 в съвпад сол. Юпитер У1, У10- ще постигне целта си, свързана с дете
натално второ дете е по 7д, като производен 3-ти от 5-ти дом- брат/сестра на първото дете
Нептун У7 в секстил с Меркурий У1 в 5д. - второ ще има и ще е тази година, вж. 1-вия ми коментар
Благодаря ти за отговора   :08: и дано си права, надявам се скоро да забременее. Ще дам обратна връзка.
Нямам много опит в соларите, но мога да споделя наблюденията на моята карата - първа бременност - прог.Луна в 10 дом , в солара Луната е същия дом и знак,соларен 9 дом, изгравя 2 дом.Втора бременност  - прог.Луна в 12 дом в Дева, в солара за годината Луната е в същия знак и натален дом, соларен 5, изгрява 8 дом.
« Последна редакция: Март 06, 2018, 09:36:09 pm от inna »

galia22

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #609 -: Март 26, 2018, 06:26:26 pm »
Моля ви за помощ в моята соларна карта има ли индикации за бременност, предстои ми инвитро.
Данните са 22.04.1975 в 18:40 родена във Враца.
Ще съм благодарна ми дадете насоки за подходящо време и ако е необходимо да отида някъде за рождения си ден.  :)

galia22

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #610 -: Март 26, 2018, 06:29:01 pm »
Моля ви за помощ в моята соларна карта има ли индикации за бременност, предстои ми инвитро за 1-во дете.
Данните са 22.04.1975 в 18:40 родена във Враца.
Ще съм благодарна ми дадете насоки за подходящо време и ако е необходимо да отида някъде за рождения си ден.  :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #611 -: Март 27, 2018, 09:21:30 am »
Моля ви за помощ в моята соларна карта има ли индикации за бременност, предстои ми инвитро за 1-во дете.
Данните са 22.04.1975 в 18:40 родена във Враца.
Ще съм благодарна ми дадете насоки за подходящо време и ако е необходимо да отида някъде за рождения си ден.  :)


Мислите си, че ако отидете някъде за рождения си ден ще забременеете, така ли? То ако ставаше с едно ходене до Рим...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

galia22

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #612 -: Март 27, 2018, 10:58:25 am »
Чела съм, че това променя отчасти соларния хороскоп.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #613 -: Март 27, 2018, 11:02:13 am »
А освен за соларен хороскоп за други прогностични техники чели ли сте?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #614 -: Март 27, 2018, 12:51:08 pm »
Моля ви за помощ в моята соларна карта има ли индикации за бременност, предстои ми инвитро.
Данните са 22.04.1975 в 18:40 родена във Враца.
Ще съм благодарна ми дадете насоки за подходящо време и ако е необходимо да отида някъде за рождения си ден.  :)

при положение,че е точен часа на раждане,
 възрастова граница за инвитро
по натал У5 в т-каре Плутон/Сатурн,но пък ВЗ Юпитер/Марс,последния в тригон към върха на т-карето,смекчава темата 5 дом
на уранова опозиция по оста 1-7,са възможни всякакви изненадващи обрати
СД Луна ингрес Скорпион,знак свързван със зачеване,инвитро,съвпад Уран в 1 дом
СД Сатурн У4 ,тригон К7,секстил К1,карето към К8 се разпада,сатурн съвпад сириус в натала, позакъснял подарък
СД Уран съвпад Нептун ,др.У5
пр.луна съвпад У5 Юпитер,секстил У1 Венера и предстои с прогр.съвпад Луна/Юпитер+тр.Юпитер през Асц.+сол.Асц/2018-2019г/ съвпад ЮпитерУ5+сол.МСсекстил К5
проф.упр. Венера ,в солара в 8 дом в опозе сол. Юпитер,сол.Венера в мистичен правоъгълник с Юпитер,Луна,Плутон,Венера и Юпитер са У1,8-5 д.
тр.Уран съвпад Слънце ,мундо у5
тр.Сатурн т-каре към нат.опозе Юпитер-Плутон,може да показва нов начин за забременяване-инвитро
« Последна редакция: Март 27, 2018, 01:37:21 pm от strelicka »