Автор Тема: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум  (Прочетена 173598 пъти)

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #855 -: Февруари 27, 2020, 07:43:22 am »
А този ти сън дали е бил пророчески?
Аз съм сънувала преди години също, че съм бременна с дъщеря и когато реших как да я кръстя и да бъде на баща ми се събудих. Името ми харесва, но така да не искам да има общо с баща ми   ???

Години по късно един астролаг спомена за първо дете момиче, но не съм питала повече, аз и не искам да знам, а и е важна картата на бащата също. :) ♥️



А майка ми хехе няма творческа професия :) но като дете много ме караше да ям по цели лимони нарязани и поръсени със захар. А самата аз много обичам цитруси, витамин ц и Слънце :)
Луната ми има съвпад със Слънцето.


Под непланирани имах предвид човешко планиране, разбира се, изненада за мен искам да е и за бащата 😊
Когато божествения план сам иска да се проявява.

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #856 -: Февруари 27, 2020, 10:11:57 am »
Здравейте, на 32 г. съм и съм в такава възраст, в която вече много често ме питат, няма ли да имаш деца ...аз съм зодия Везни и по принцип си взимам трудно решения, мисля за 100 неща, ами работата, ами ремонта, ами парите, как ще се оправяме ...и такива работи, но сякаш вече ми се иска, чувствам, че това ми предстои. Вярно ли е?

Калия

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Прогнозиране на бременност и раждане - практикум
« Отговор #857 -: Март 11, 2020, 07:17:26 pm »
Здравейте от мен! Не съм писала скоро. Влизам, защото  исках да добавя малко информация - около 7 седмица се видяха 2 ембриончета. Едното беше по-малко обаче и лекарката заяви, че ще се резорбира. На последния преглед вече се видя, че е едничко.
 За тези от вас, на които им е интересно - картите ми са на предишната страница

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
По молба на Milba  качвам картите тъй като тя не може,нека тя си зададе въпросите които я вълнуват
« Последна редакция: Юли 26, 2020, 06:26:46 pm от strelicka »

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Здравейте на всички, трите карти са мой. Бременна съм и ноември ще раждам, но се надявам да не е на първи, а около 15.11. Въпросът ми беше дали има вероятност да умра по време на раждането, но като виждам картите с толкова опозиции и квадрати от Сатурн, Уран, Нептун и Плутон, май ми се изяснява положението. Все пак благодаря на всеки, който ще коментира.

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Любопитно ми е имала ли съм някакъв шанс да оживея, дори и да не бях бременна и да не ми предстоеше раждане? С всички тези аспекти, които са в картата с прогресиите?  :'(

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Естествено, че ще живееш!

Прогресии сами по себе си знам, че не се гледат.

Бъди здрава и безпроблемно раждане ти пожелавам  :)

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Естествено, че ще живееш!

Прогресии сами по себе си знам, че не се гледат.

Бъди здрава и безпроблемно раждане ти пожелавам  :)

Здравей. Тя втората карта не е ли и с дирекции. А доколкото знам и дирекциите ми не са по-хубави в този период. Но наистина се чудя възможно ли е положението да е толкова зле. От никъде няма един свестен подкрепящ аспект, всичко е опозиции и квадрати на тежки планети със Слънце, Луна, Венера и прочие. Не знам какво да очаквам?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Здравей Милба.Дирекция Слънце е тригон Марс у1 дом.Това първо раждане ли ще е?

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Здравей Милба.Дирекция Слънце е тригон Марс у1 дом.Това първо раждане ли ще е?
Здравейте, да първо ще е и очевидно последно  :'(, но може ли този аспект да спаси по някакъв начин положението? Да се надявам поне?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Здравей Милба.Дирекция Слънце е тригон Марс у1 дом.Това първо раждане ли ще е?
Здравейте, да първо ще е и очевидно последно  :'(, но може ли този аспект да спаси по някакъв начин положението? Да се надявам поне?
да,не се тревожи

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Здравей Милба.Дирекция Слънце е тригон Марс у1 дом.Това първо раждане ли ще е?
Здравейте, да първо ще е и очевидно последно  :'(, но може ли този аспект да спаси по някакъв начин положението? Да се надявам поне?
да,не се тревожи
А как стоят нещата с останалите планети по дирекции? Пак ли е толкова натоварена картата?

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
И от какво ще дойде смъртта ми? Кръвоизлив, тромб или може нчби нещо друго? И може ли да се каже кога ще е точно? На самото раждане, преди и след него?
« Последна редакция: Юли 27, 2020, 08:23:31 am от Milba »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Кой така те е наплашил?

На астролог ли си била?

Видимо знаеш - планети, прогресии, дирекции... ::)

Milba

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Кой така те е наплашил?

На астролог ли си била?

Видимо знаеш - планети, прогресии, дирекции... ::)
Миналата година април месец имах комсултация с астролог и тя ми каза да не си помислям да забрмеменявам преди април 2021. Не знаех защо ми го каза, но аз все пк забременях, защото не исках да губя повече време, тъй като детето е ин витро и го чакаме 5 години. Чак след като забременях, се запитах защо всъщност ми го каза това нещо астроложката и започнах да се ровя. И като си видях картите ми стана ясно. Не разбирам много от астрология. Само основни неща, но достатъчно, за да видя задънената улица от тежки аспекти на лошите планети! Все пак търся някой по знаещ от мен, евентуално да ми каже, нещо което аз не виждам, поне някаква надежда да е.