Автор Тема: Магнетизъм  (Прочетена 26057 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Магнетизъм
« Отговор #150 -: Август 30, 2018, 06:24:11 pm »
Аз гледам първо дали дадена жена е естествено руса и със светла кожа, по възможност със сини очи. Обикновено по-млади от мен. Мургави не харесвам, както и с наднормено тегло. Задникът също е много важен, важно да е добре оформен.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Магнетизъм
« Отговор #151 -: Август 30, 2018, 06:36:19 pm »
Знаем, че всеки мъж иска руса, дългокрака и с големи гърди, а всяка жена търси висок, красив и богат. Но като не гледате душата, после да не се жалвате защо е такава меркантилна к*чка (или другата дума с "к") или защо е такъв женкар. :012:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Магнетизъм
« Отговор #152 -: Август 30, 2018, 06:39:05 pm »
Знаем, че всеки мъж иска руса, дългокрака и с големи гърди, а всяка жена търси висок, красив и богат. Но като не гледате душата, после да не се жалвате защо е такава меркантилна к*чка (или другата дума с "к") или защо е такъв женкар. :012:
Не че не гледам и другото, просто чисто сексуално това ме привлича. Не всеки иска руса жена, някой харесват пък и мургави, просто за себе си съм установил, че харесвам такива (а не мисля, че съм расист). Все пак, ако в една връзка липсва секс, рано или късно се разпада, а един мъж обикновено не иска само приятелска връзка с жена (както и една жена с мъж).

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Магнетизъм
« Отговор #153 -: Август 30, 2018, 06:40:59 pm »
Аз не съм мургава. Не го написах по повод на твоя пост, а просто защото "руса, дългокрака и с големи гърди" е клише. Затова се пошегувах. Както "висок, богат и красив". Ридж Форестър. :D

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Магнетизъм
« Отговор #154 -: Август 30, 2018, 06:43:16 pm »
Астрологичното съответствие ме интересува. Ето с Алена ни впечатляват едни и същи неща, само дето тя има марс в близнаци, а аз -нищо, та затова се чудя и ми е интересно при вас как е.


Али, както се пее в една популярна песен - she got that ass, she make it clap  :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Магнетизъм
« Отговор #155 -: Август 30, 2018, 06:44:00 pm »
Аз не съм мургава. Не го написах по повод на твоя пост, а просто защото "руса, дългокрака и с големи гърди" е клише. Затова се пошегувах. Както "висок, богат и красив". Ридж Форестър. :D
Като каза Ридж Форестър, ми припомни нещо, което ще кача в ретро темата. Беше голям хит навремето.
А не е нужно да е дългокрака, както и висока. И не знам защо русото толкова ме привлича. Освен това, познавам доста руси жени, които са много умни и интелигентни.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магнетизъм
« Отговор #156 -: Август 30, 2018, 07:09:15 pm »
А за мен е важно някакъв контраст да има. Е, не си падам по мургави събратя  ;D, но русо и синеоко изобщо не ми е в полезрението.
А иначе, извън темата за междуполово привличане, чисто визуално и като естет харесвам по-тъмни жени или кестеняви с матова кожа и светли очи.  Пак да има нещо екзотично, някакъв контраст. Блондинките са ми като невидими, твърде ефирни създания.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Магнетизъм
« Отговор #157 -: Август 30, 2018, 07:34:57 pm »
Синеоки харесвам, дори и в комбинация със светлокос, стига кожата да е по-тъмна, матова, мургава. Мъже с бяла, розова кожа, бузести са ми антисекси.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Магнетизъм
« Отговор #158 -: Август 30, 2018, 07:45:25 pm »
Аз съм по латино типажите - с по-дълга коса, катинар  и ако ми заговори и на испански...уйде коня у ряката :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Магнетизъм
« Отговор #159 -: Август 30, 2018, 08:18:29 pm »
Ако бях мъж, явно щях да харесвам негърки. Така се прехласвам от възхищение от някои екземпляри. Превъзходни са и възрастта по-трудно им личи .

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Магнетизъм
« Отговор #160 -: Август 30, 2018, 08:41:22 pm »
Магнетичен може да бъде също гласът, неговият тембър. Язък за добри физически дадености, ако гласът те отблъсква.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Магнетизъм
« Отговор #161 -: Август 30, 2018, 09:14:47 pm »
Астрологичното съответствие ме интересува. Ето с Алена ни впечатляват едни и същи неща, само дето тя има марс в близнаци, а аз -нищо, та затова се чудя и ми е интересно при вас как е.
...

При теб го отнасям го по Меркурий в 8 дом, където също са сексуалността и магнетизма. Близо е до Слънцето ти там, и заедно квадратират диспозитора на Меркурий  - Нептун и Луната ти в 5 дом. Квадратурата е с малък орбис и според мен поражда сексуално-любовно магнетично напрежение.

Образът с катиначето ми се връзва по Марс във Водолей :)
Над силата е само умението да я владеем!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Магнетизъм
« Отговор #162 -: Август 30, 2018, 09:57:55 pm »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Магнетизъм
« Отговор #163 -: Август 30, 2018, 10:19:42 pm »
При теб го отнасям го по Меркурий в 8 дом, където също са сексуалността и магнетизма. Близо е до Слънцето ти там, и заедно квадратират диспозитора на Меркурий  - Нептун и Луната ти в 5 дом. Квадратурата е с малък орбис и според мен поражда сексуално-любовно магнетично напрежение.

Образът с катиначето ми се връзва по Марс във Водолей :)

Благодаря Алена, знаеш ли че никога не ми е хрумвало така да гледам на нещата. Меркурий ми е много важен по принцип, но не съм го отчитала като фактор в отношенията с мъжете. Май защото и не ми се е случвало да е хармонично аспектиран в синастрии
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Магнетизъм
« Отговор #164 -: Август 30, 2018, 10:35:18 pm »
Моите две слабости, дал Господ, та се забравил.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...