Автор Тема: Магнетизъм  (Прочетена 26061 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Магнетизъм
« Отговор #45 -: Юли 12, 2014, 03:10:40 pm »

Папи, той играе лошия.

Ами то с това лице... :)
Не се сещам някой да ми действа магнетично, но харесвам примерно стинг, киану рийвс (не като актьор, доста е дървен, а и малко е късокрак), кевин спейси (не като красота, но има нещо в него), а наскоро гледах в някакъв сериал матю маконъхи-има психопатски данни, за да го отлича от другите

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Магнетизъм
« Отговор #46 -: Юли 12, 2014, 03:10:47 pm »
Ето го и моя любимец:



Готин си е външно, привлекателен си е за мен, но нещата не опират само в това. Кийборд е на финландската банда Nightwish, но не само, той е основният им идеен двигател и създател на текстовете на песните им. Принципно не чета изобщо текстове на песни, това е единствената група, чиито текстове знам почти наизуст, просто защото сякаш с този човек сме все на една вълна - през каквото е минал той, някога минавам аз и той вече е описал преживяването в изкуството си.  :012: Музиката му винаги съм усещала като много дълбока, красива и едновременно, все едно ме подкрепя, все едно имам едно приятелско рамо като си пусна Nightwish и някой някъде там, който ще ме разбере, успокояващо е.  :012: :012: Минала съм през много гадости и гадни периоди в живота си, особено когато ме тормозеха в училище, именно благодарение на тази музика - никой друг не е бил с мен, не е имало никъде другаде да избягвам, освен в този музикален свят.
 И като човек също, което е излязло в медия като негови постъпки, много ме кефи. Беше си играл да подписва ръчно сума ти екземпляри от някакъв сингъл и после го беше пуснал на някаква наистина символична цена. Имаше някаква луда фенка, която си изхарчила всичките пари да отиде да го види, там до родното му място, някак намерила къщата.  :012: Останала на гости на  родителите му няколко дена, после й дал пари да си се върне по живо по здраво. А това, за което му бия най-голяма евала - най-известни бяха като състав с първата си вокалистка. Тя е Лъвица и нещо много се беше отнесла по лаврите на популярността и се беше надула, отлагаше им някакви концерти само да си стояла с приятелки и да гледали филми, такива работи. Изхвърли я от групата като мръсното куче, което е, въпреки че много хора идентифицираха групата до много голяма степен с нея и не се знаеше дали после ще мое да продължат.  :012: :012: :012: :012:

http://www.astrotheme.com/astrology/Tuomas_Holopainen

Това му е картата на него, за жалост няма час. Иначе синастрично имаме:

- Опозиции на Слънцата (3 гр)
- Негов Меркурий съвпад мой СЛВ и Луна (3 гр)
- Опозиция Меркурий - Меркурий
- Негова Луна (доколкото го позннавам, почти 100 про в Риби) - в такъв случай тригон мое Слънце
- Тригон на неговия Марс с моите Марс и Венера
- Опозиция на негова Венера с моите Марс и Венера
- Съвпад неговия Сатурн с моите Марс, Венера, Юпитер
- Неговата Луна, ако е в риби, е в един знак с моето ДЦ
- Негов Меркурий в мой 5ти дом
- Негов нептун абсолютно точен съвпад с мое ИЦ.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Магнетизъм
« Отговор #47 -: Юли 12, 2014, 03:14:02 pm »
Джулио е на Дарина Павлова все още... май. Тя му е генерален спонсор. :012: Хубавец си е, признавам, Сатин.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Магнетизъм
« Отговор #48 -: Юли 12, 2014, 03:30:02 pm »
Джулио е на Дарина Павлова все още... май. Тя му е генерален спонсор. :012: Хубавец си е, признавам, Сатин.

Да, малко п********ка го играе
Да вметна, че го харесвам само на външен вид на някакво първично ниво

Има Плутон/Венера/Луна в Скорпион, Луната е в съвпад и със Сатурн, Марс съвпад Нептун в Стрелец, Слънце във Везни

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Магнетизъм
« Отговор #49 -: Юли 12, 2014, 03:51:04 pm »
  Не харесвам по-слаби мъже от мен, трябва да е гигантски темерут.

И аз така, даже това на първо впечатление трябва да го видя, за да харесам изобщо някой. Ако ми премигва насреща с невинни очички, просто веднага ще го разкарам. Имам и някакъв афинитет към темерути и някакви даже срамежливи, като цяло, трябва да са костеливи орехчета.  :012: :012: :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магнетизъм
« Отговор #50 -: Юли 12, 2014, 03:55:41 pm »
И аз съм абонирана за темерути.  ;D
По принцип нямам навика да яхвам метлата и да влизам в конфликт с половинката, но ако през деня някаква тъпачка ме е ядосала (а такива се срещат често в работната ми среда), от благоверния очаквам да ме слуша внимателно и да проявява жив интерес, докато си изпускам парата. Но никога към него лично, не си позволявам да си изкарвам лошото настроение и яда върху някой близък или любим.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Магнетизъм
« Отговор #51 -: Юли 12, 2014, 04:10:14 pm »
Стреличка,може ли да те попитам кое дава право на един правилно насочен човек да нарече друг "кух пълнеж"?Въпросът ми е свързан с това,че винаги съм се изумявала от омаловажаването на човешки качества от хора насочени към любовта и духовността.Всъщност никой не е с по-презрително отношение към хората от онези тръгналите по "духовни пътища".Това е голям оксиморон.
 Извинявам се,че редовете не са по темата.
П.П:Още един въпрос:как се изразява НА ПРАКТИКА понятието "духовна сила" във връзка с въздействието на истинския магнетизъм върху околната среда,която си употребила и как тя оказва по-положително влияние от западният магнетизъм?




на кой от тях целуват ръка и защо  ;)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Магнетизъм
« Отговор #52 -: Юли 12, 2014, 05:08:44 pm »
То пък не е цинизъм да гоним велики социални и кариерни статуси и в същото време да плачем пред дядо Добри, когото не бихме искали да последваме

Не че не съм същата, ама поне през определени периоди избирам само едната страна

И след като никой не следва дядо Добри, той няма необходимия магнетизъм

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магнетизъм
« Отговор #53 -: Юли 12, 2014, 05:22:20 pm »
И след като никой не следва дядо Добри, той няма необходимия магнетизъм

Може би не той, а неговата кауза.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Магнетизъм
« Отговор #54 -: Юли 12, 2014, 05:31:24 pm »
Аз като казвам, че трябва да се гледа душата, характера, постъпките на човека, а не външния вид.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Магнетизъм
« Отговор #55 -: Юли 12, 2014, 05:36:52 pm »
Аз като казвам, че трябва да се гледа душата, характера, постъпките на човека, а не външния вид.

Точно така и според мен

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Магнетизъм
« Отговор #56 -: Юли 12, 2014, 06:00:05 pm »
Да, Дракониада, този път те разбрах по-добре
Аз пък не съм материална, а прагматична, трябва да оцеляваме по един удобен начин

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Магнетизъм
« Отговор #57 -: Юли 12, 2014, 07:25:18 pm »
А духовният плебос се различава от истински смирените по дългите словоизлияния в защита на праведността си,унищожителната критика и ненавист към други човеци.

Цитат
И да,той няма нужния магнетизъм и колкото и да е ангелоподобен никой не го следва,защото неговото е упадачна кауза,но той не се интересува от това и е в мир със себе си като неин рицар.

Този път, без да изпадам в излишни словоизлияния, ще кажа само - да, да, да.
И моето мнение се доближава до това, което казваш.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Магнетизъм
« Отговор #58 -: Юли 12, 2014, 08:03:34 pm »
Потърсих датата на Наталия Кобилкина, тя родена в един ден с нашия Веско  :)
Да отбележа, че въобще не ми допада, дори ми е антипатична, но хората я харесват и са привлечени от нея, а тя умело ги успива с глупостите си

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Магнетизъм
« Отговор #59 -: Юли 12, 2014, 08:06:49 pm »
Защото говори на тема табу и се държи освободено - затова им е интересна. :012: