Автор Тема: Анализ на почерка  (Прочетена 16089 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Анализ на почерка
« Отговор #105 -: Октомври 10, 2014, 01:08:12 pm »
Сравнително четливо е за мен - колкото ти е по-грозен и нечетлив почеркът, толкова по-лесно разчиташ други подобни.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Анализ на почерка
« Отговор #106 -: Октомври 10, 2014, 01:31:15 pm »
опитвам се нищо не мога да разбера, пробвам от една две думи, които някак съм успяла да разчета да навържа изреченията ;D Като не могат да пишат четливо, да не пишат на ръка и да стъжняват живота на хората  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Анализ на почерка
« Отговор #107 -: Октомври 10, 2014, 01:33:23 pm »
Второто и за мен е загадка, освен това е и на чужд език.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Анализ на почерка
« Отговор #108 -: Октомври 10, 2014, 01:43:25 pm »
... or venture investor can own a portion of the portfolio?

Оф, разгадах го. Защото не знам терминологията. Много знам аз, че има такова понятие angel investor.

Angel or venture investor can own a portion of the portfolio.
« Последна редакция: Октомври 10, 2014, 05:18:00 pm от Mirabella »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Анализ на почерка
« Отговор #109 -: Октомври 10, 2014, 04:20:01 pm »
И аз като Папи много обичам книжарници, тетрадки, тефтери...
Не винаги ги изписвам красиво, но ми харесва да ги имам. Сега с първокласника вкъщи се чувствам щастлива! Купувам хубави моливи, острилки, обичам да пиша.
Баба ми работеше като счетоводител в затвора, като бях малка си представях, че пиша нещо и взимах някакви бланки и ги попълвах, когато ме взимаше с нея. Винаги съм обичала документите и бумащината - да ги подредя. Малко е извратено  :85:
Но документите ми са винаги в ред.
Сега, като запиша магистратура, с кеф ще си избера тетрадките   :D

Прикачвам ис списъка с книги - кои купени, кои още не... Този списък постоянно го допълвам от 1г назад.
Не пиша красиво, но почеркът ми се обигра в университета. До тогава пишех ужасно. Може би по-скоро, когато Марс ми се обърна директно в прогресиите и започнах да изразявам себе си по-ясно. Преди беше крив, неуверен, неравен... Не, че сега е, но има по-приличен вид.
Като се замисля, цялото си обучение досега го имам като средство за влизане в университета. Вероятно това е бил някакъв преломен момент за мен и като личностно изразяване, за да ми промени така и почерка. Все пак - получаваш професия, увереност в себе си след дипломата, знам ли... Дрънкам глупости  :012:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Анализ на почерка
« Отговор #110 -: Октомври 10, 2014, 05:04:59 pm »
Моя Меркурий в Козирог в апликиращ съвпад с Водолейско Слънце и Венера ми е донесъл красив и четлив едър почерк, но със силен наклон наляво  ::)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Анализ на почерка
« Отговор #111 -: Октомври 10, 2014, 05:27:48 pm »
Yaya, пишеш много красиво,романтично и с размах. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Анализ на почерка
« Отговор #112 -: Октомври 10, 2014, 05:40:55 pm »
Рени, твоят почерк най-много ми хареса. Също и на The One. Обичам почерк със замах.

Аз понякога пиша с наклон наляво - тогава ги нижа. Като пиша бързо, нищо не ми се разбира, а и пиша с много съкращения, но така записвам всичко. Много ми зависи с какъв химикал пиша - трябва да е тънък, защото почеркът ми е остър, като бързам. И понеже много бързо пиша, трябва да може да се спира. С меко и мазно мастило това не се случва.
« Последна редакция: Октомври 10, 2014, 05:53:05 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински