Автор Тема: Какво в картата прави страданието двигател?  (Прочетена 21713 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Какво в картата прави страданието двигател?
« Отговор #135 -: Ноември 05, 2014, 08:25:11 pm »
уран винаги е онази приятелска ръка,която те измъква от дъното,в което са те вкарали
  :08: Колко хубаво го каза.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Какво в картата прави страданието двигател?
« Отговор #136 -: Ноември 05, 2014, 08:49:53 pm »
уран винаги е онази приятелска ръка,която те измъква от дъното,в което са те вкарали - сатурн и плутон, с нещо ново и вълнуващо  :08:
бъдеще срещу минало,винаги печели първото :72:

и на мен ми хареса :) даже откакто го прочетох, си мисля, дали пък когато не сме под тежки аспекти да не погледнем какво прави Уран, или ако нищо не прави, да му ударим една "четка" по дом :), за да е по-лек аспекта .... само че ако и той прави труден аспект .... тогава става като при мен - направих си новата прическа и като ме видят с нормалния й вид, реагират ей така  :-\  или пък ей така  ???, но на мен не ми пука

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Какво в картата прави страданието двигател?
« Отговор #137 -: Ноември 05, 2014, 10:54:36 pm »
тогава става като при мен - направих си новата прическа и като ме видят с нормалния й вид, реагират ей така  :-\  или пък ей така  ???, но на мен не ми пука

Я да те видим  :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Какво в картата прави страданието двигател?
« Отговор #138 -: Ноември 05, 2014, 11:02:20 pm »
Не смейте да плюете овчите Венери. :012: Да, индикатор са на типаж, а не толкова- маниер. 

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Какво в картата прави страданието двигател?
« Отговор #139 -: Ноември 10, 2014, 07:41:35 pm »
Не смейте да плюете овчите Венери. :012: Да, индикатор са на типаж, а не толкова- маниер.
От близкото обкръжение колкото жени с Венера в овен знам са много ревниви спрямо мъжете си, държат ги изкъсо и няма лабаво  :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Какво в картата прави страданието двигател?
« Отговор #140 -: Ноември 10, 2014, 07:53:57 pm »
От близкото обкръжение колкото жени с Венера в овен знам са много ревниви спрямо мъжете си, държат ги изкъсо и няма лабаво  :012:
Той(те) са си мои и за какво да ги ревнувам!Само като "кръшкат" да не го правят като невиждали,че ще е стане много лоша работа да се усъмня в добрия им вкус и селективни способности .Не съм ревнива,но ако той не оправдае моето върховно мнение за него и се подхлъзне с някоя селска пръчка много ще ме разочарова.До сега никой не ме е разочаровал с жена от....... ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Какво в картата прави страданието двигател?
« Отговор #141 -: Ноември 10, 2014, 08:07:54 pm »
Ооо тия с Венера в Скорпион също са много зли и ревниви кучки,направо ще го наръгат заподозряния.Падналите Венерки са много неуверени често,пу,пу да не им паднеш..