Автор Тема: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.  (Прочетена 65472 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #105 -: Март 10, 2015, 08:20:45 am »
в 6ти дом и май  ми затваря Т квадрата /опозициа на върха 2 градуса, квадратите обаче са с по-голям орбис - 7 и 10/. точно на 20 чакам резултати от изследвания, явно няма да са добри  :(

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #106 -: Март 10, 2015, 11:38:22 am »
Замислих се за нещо - как би се отразило това СЗ на хората със Слънца в 0, 1, 2 градуса Овен .... Все пак СЗ става в Риби.

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #107 -: Март 10, 2015, 01:59:06 pm »
Аз имам Слънце в 0*47' Овен...По Плацидус Затъмнението-попада в 5 дом,съвпад с К6!...Слънцето ми е Съуправ.10 дом/имам интерсептиран Лъв в 10 дом/,

а по Кох Затъмнението е в 6 дом...

Идея си нямам какво ще да е!Някакво Ново начало,но в коя сфера???/по 5,6,или 10 дом?


До 6 месеца ли трябва да има резултат???
« Последна редакция: Март 10, 2015, 02:00:51 pm от venera1978 »

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #108 -: Март 10, 2015, 02:14:22 pm »
Аз имам Слънце в 0*47' Овен...По Плацидус Затъмнението-попада в 5 дом,съвпад с К6!...Слънцето ми е Съуправ.10 дом/имам интерсептиран Лъв в 10 дом/,

а по Кох Затъмнението е в 6 дом...

Идея си нямам какво ще да е!Някакво Ново начало,но в коя сфера???/по 5,6,или 10 дом?


До 6 месеца ли трябва да има резултат???

СЗ на какво разстояние е от К6? - К6 на какви градуси е?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #109 -: Март 10, 2015, 02:15:59 pm »
ами тогава как играе К3- или е в телец, или в близнаци
предполагам е в в телец и тогава СЗ от 1д е в секстил с К3 и тригон с К9- ще прави нови Лична карта и шофьорска книжка по 3д и межд. паспорт по 9д  :012:
akruks, ти си уникална! Как успяваш да видиш всички детайли, не знам.
Лично аз досега не бях обръщал внимание лунациите какви аспекти правят с куспидите, а може би трябва.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13559
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #110 -: Март 10, 2015, 02:32:08 pm »
Замислих се за нещо - как би се отразило това СЗ на хората със Слънца в 0, 1, 2 градуса Овен .... Все пак СЗ става в Риби.
Така както се отразява съвпад на СЗ със Слънцето на човек, а по какъв начин ще се прояви за отделния случай зависи не само от знака, в който е Слънцето , а от това кой дом обитава и управлява.
При теб това СЗ е в 9д съвпад с МЦ, тригон с Юпитер в 1д и секстил с Луната У1, но опозиция с твоето Слънце У2 в 4д везни, ще имаш придвижване напред, късмет по отношение на кариера и работа, имаща връзка с чужбина, но това няма да ти донесе нови и по-големи доходи, може да имаш проблеми при общуването с мъж, да се натъкнеш на пречки в осъществяването на проект, свързан с дом/семейство или да преживееш среща, събитие, имащо отношение по дом/семейство, от което да пострада сериозно егото ти.
« Последна редакция: Март 10, 2015, 02:33:42 pm от akruks »

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #111 -: Март 10, 2015, 02:45:44 pm »
Така както се отразява съвпад на СЗ със Слънцето на човек, а по какъв начин ще се прояви за отделния случай зависи не само от знака, в който е Слънцето , а от това кой дом обитава и управлява.
При теб това СЗ е в 9д съвпад с МЦ, тригон с Юпитер в 1д и секстил с Луната У1, но опозиция с твоето Слънце У2 в 4д везни, ще имаш придвижване напред, късмет по отношение на кариера и работа, имаща връзка с чужбина, но това няма да ти донесе нови и по-големи доходи, може да имаш проблеми при общуването с мъж, да се натъкнеш на пречки в осъществяването на проект, свързан с дом/семейство или да преживееш среща, събитие, имащо отношение по дом/семейство, от което да пострада сериозно егото ти.

акрукс, аз за мен вече съм го анализирала :) - този път не е особено трудно, пък и нещата започват да подсказват за себе си - наблюдавам как само са се заредили и чакат нещо да натисне спусъка :) .

Въпросът ми беше провокиран само от факта, че СЗ е Риби, а Слънцето в Овен - огън и вода - дали този факт няма по някакъв начин да попречи или затрудни осъществяването на заложеното по дом, управление и аспекти. Чисто философско-теоретично.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12571
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #112 -: Март 10, 2015, 02:50:38 pm »
Замислих се за нещо - как би се отразило това СЗ на хората със Слънца в 0, 1, 2 градуса Овен .... Все пак СЗ става в Риби.

Права си,  има разлика и  голяма като усещане .  :)
Според теб, къде е ключето ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #113 -: Март 10, 2015, 03:08:13 pm »
Права си,  има разлика и  голяма като усещане .  :)
Според теб, къде е ключето ?

е, аз ако знаех, нали нямаше да поставям въпроса :)

сега ако кажеш везни/дева, ще ми направиш главоблъсканицата още по-голяма ....  :57:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13559
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #114 -: Март 10, 2015, 03:10:59 pm »
Въпросът ми беше провокиран само от факта, че СЗ е Риби, а Слънцето в Овен - огън и вода - дали този факт няма по някакъв начин да попречи или затрудни осъществяването на заложеното по дом, управление и аспекти. Чисто философско-теоретично.
Чисто философски ти описах нагледно как при теб би се проявило чрез опозицията, която не е по знаците риби/дева, нали?
Съвпадът на СЗ със Слънцето ще отключи нещата, които биха се задействали при съвпад- самото проявление обаче, ще е различно за човек със Слънце в риби и за човек със Слънце в овен- все едно да сравняваш лунация в 12д и такава в 1д- и в двата случая лунацията задейства делата на дома, в който попада, но сферата на дейност на всеки дом е различна.
Самото СЗ е рибешко и в съвпад с едно Слънце в овен няма да му попречи да изяви себе си, но може да го постави в ситуация, в която да изяви себе си дванадесетодомно- например овенът да блесне като вземе бързо и адекватно решение за спасяването на хора от наводнение, нещо което е ново за него, ако до този момент е работил само зад бюрото или само е воювал.

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #115 -: Март 10, 2015, 03:26:01 pm »
Тенкю  :58:

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #116 -: Март 10, 2015, 06:26:08 pm »
СЗ на какво разстояние е от К6? - К6 на какви градуси е?

Отговарям с малко закъснение на Happy ...-K6 ми е на  1*11' Овен...Около 1*45' е съвпада К6 със СЗ.

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #117 -: Март 10, 2015, 07:38:26 pm »
Отговарям с малко закъснение на Happy ...-K6 ми е на  1*11' Овен...Около 1*45' е съвпада К6 със СЗ.

 :57: :57: - добре си се обзавела с това Слънце на границата :) - да се чуди човек, към кой дом да го отнася :)

попитах те, защото при мен новолунието предния месец беше на една от куспидите и исках да ти споделя конкретен опит.
Това, което се случи беше: започна се по делата на единия дом и премина по другия :).
В твоя случай, явно ще започне нещо по 5, след това ще премине към 6 и ще се отрази на 10.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #118 -: Март 10, 2015, 10:01:07 pm »
Един мъж,познавам го от близо 8 години.През цялото време ми казваха,че бил Риби,а днес пак се разбъбрихме и той ми каза,че е Овен-0* Овен.  :97: Има едно голямо събитие,което му предстои в близост до затъмнението върху Слънцето,но то е предвидимо и не го броя.Но заради  затъмнението трябва да се случи и някакво извънредно събитие,за което ще следя.Нарочно не потърсих годината му на раждане,за да не знам "нищо"   ;) за него.Дано разбера какво ще е и извънредното събитие за докладче във форума.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13559
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #119 -: Март 10, 2015, 11:02:10 pm »
СЗ в квадрат със Слънцето на майка ми- стрелец 28гр 28'
тази вечер падна по стълбите в двора и си спука главата, досега я кърпиха в спешното
този път е отпред в средата на челото дупка колкото стотинка, направи си будистка точка, а окото ѝ се заши като на боксьор  :(
съпътстващи транзити- тр Венера квадрат с  Марс в козирог, с Плутон в рак и с Уран в овен- на 24гр са, тр Марс квадрат с Юпитер на 19гр везни, тр Луна квадрат с неин Сатурн 13гр водолей,
но може и Пълнолунието от 5 март да е виновно, защото квадратира нейния Меркурий на 13гр стрелец