Автор Тема: транзитна квадратура нептун към нат. слънце  (Прочетена 10098 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #15 -: Април 09, 2015, 12:45:04 pm »
опозиция слънце съм виждала в карта на алкохолик. нептун беше У6. за квадрат нямам наблюдения
Стреличка пита за квадрат на транзитен Нептун към натално Слънце

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #16 -: Април 09, 2015, 12:52:26 pm »
транзитен нептун имах предвид. то транзита е достатъчно дълъг, че да стане човек алкохолик.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #17 -: Април 09, 2015, 03:16:21 pm »
транзитен нептун имах предвид. то транзита е достатъчно дълъг, че да стане човек алкохолик.
ако не е отразена в натала предразположеност към злоупотреба с алкохола едва ли само транзита на Нептун ще направи някой алкохолик- аз например точно при квадрат на тр Нептун към моите светила бях въздържателка, но пък ми перфорираха дъто с 200 инжекции папаверин  :012:

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #18 -: Април 09, 2015, 03:34:52 pm »
При тр. Нептун У7,8 ,през 6 ти дом (водолей)  квадрат нат. Слънце У12, нат. в 3 ти, бях много влюбена в гаджето си неверник (Слънчев Водолей) :D . Определено ми се отрази на здравето и контактите. Натално Нептун и Слънце нямат аспект.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #19 -: Април 10, 2015, 09:27:17 am »
най- запомнящият се случай на моя приятелка при тр.Нептун/10д/ опозе троново  Слънце/4 дом/управляващо 4 планети,вкл. У1, У7,У12,съ5,като Нептун по натал е ретро на 2 гр.от К7

- съпругът й се изнесе и дълго и мътително излизаха  негови тайни,изневяра и живот като в приказка,не в реалността,разводът продълже четири години,с променливи желания за завръщане
- баща й си купи кола от автокъща, и скоро полицията му я конфискува,оказа се на измамник с влязло в сила съдебно решение за конфискуване на имущество,възползвал се от пропуски в съд.с-ма, изгоря с доста солидна сума,спечелена с черен труд в чужбина
- синът й претърпя неуспешна втора наложителна операция,бащата не плати на хирурга,вторият път

Слънцето като сигнификатор в женска карта на баща, съпруг и дете

при мен за сега засегна тр.Нептун каре Слънце на К4 засегна съпруг и деца

съпругът с дълготрайна безработица и след дълъг сух период отново посегна към чашката,в депресивно настроение е,защото се майтапи,че трудно влиза в ролята на домакиня без активатори,като алкохола ,хем си тук,хем та няма,но....така си отработва нат.опозе Слънце/12/-Луна /6/- телешката луна,много добре се научи да готви,всички у дома набухнахме като великденски козунаци,при сатурнов възврат в 12 дом/има нат.съвпад Слънце/Сатурн Скорпи/ в 12  доброзорно пое ролята на Пепеляшко,както се кръстил сам, живеем си в  приказка по 12 ,но сме сменили ролите :012: осъвременен вариант
синът с дъщеря ми,тази зима,ги учиха да карат ски,тя се научи,той обаче получи световъртежи като кара и не постигна добри резултати,страх го е да се отпусне с добра стойка напред
сега се е запалил по китара
 чрез работата с дечица,най -големият рибешки стелиум,който съм срещала- нептун,венера,слънце,меркурий,марс в 6 дом,усвоявам рибешката енергия,моя 7 дом риби е празен

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #20 -: Април 10, 2015, 09:27:51 am »
Стреличка, кое по-точно те  плаши при този транзит ?!?  :)
Нептун се чувства добре в знака Стрелец, затова ползвай онова което, ти е познато от неговата природа, за да си обясниш по своя си начин проявите на транзита му и да (без)действаш пак по своя си начин. Ето ти две думички по/за Нептун, които са понятни на Юпитер - минало и бъдеще, мисля че чрез тях ще си разтълкуваш промените,които ти предстоят.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #21 -: Април 10, 2015, 09:37:25 am »
Стреличка, кое по-точно те  плаши при този транзит ?!?  :)
Нептун се чувства добре в знака Стрелец, затова ползвай онова което, ти е познато от неговата природа, за да си обясниш по своя си начин проявите на транзита му и да (без)действаш пак по своя си начин. Ето ти две думички по/за Нептун, които са понятни на Юпитер - минало и бъдеще, мисля че чрез тях ще си разтълкуваш промените,които ти предстоят.  ;)
плаши ме бозата по нептун,обичам да пия,но не и да живея,за девешкият елемент всичко що носи хаос,неяснота,размитост,безвремие,мързел,разтваряне,сливане,неясни граници,обещания,измамно реене в мечти и фантазии за бъдещето,липса на реалност и конкретика ,да се пуснеш по вълната,да си извън времето
по натал имам опозе нептун - юпитер,синглетон ,така,че бъдещето е горната полусфера
за сега се уча да се логвам в безвремието, осамотявайки се сред природата и да наблюдавам,все едно съм извън/над  ситуацията и май почва да ми харесва,винаги съм била активен фактор във,никога извън, а последното е по-бързо осъзнаване на случващото се
« Последна редакция: Април 10, 2015, 09:51:03 am от strelicka »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #22 -: Април 10, 2015, 09:51:55 am »
Не забравяй, че Нептун носи и бури, и копнежи, и съпричастност, въображение, приемане, скрита сила, надежда и да се отделиш от онова,което вече си имала, за да видиш онова,което ти предстои. Ти имаш достатъчно земен елемент, няма как да се загубиш, с акцент на подвижност,ще успееш хармонично да се адаптираш към промяната,идваща от Нептун, даже може да ти се случи същата предимно на ментално ниво. Подвижните знаци се разстройваме и ставаме неспокойни,когато идват промени от външните планети и реагираме по оста 3/9-ти -Меркурий/Юпитер. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #23 -: Април 10, 2015, 10:07:02 am »
по 3-9 са Нептун-Юпитер,динамично променливи са нещата там,попътувах доста последната година до различни манастири/минало-бъдеще/ в България ,това,което ме радва е обновяването им,и двете планети са свързани с вярата, а днес е разпети петък,отивам да се провра в църквата :) а Възкресението съм го овековечила в гоблен ,който виси над леглото ми
прадядо ми ,по бащина линия е бил свещеник в манастир,баща ми - живял през соца,не стъпваше в църква,аз се кръстих на 19 години за ,да се венчая/ миналото/

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #24 -: Април 10, 2015, 02:03:23 pm »

 чрез работата с дечица,най -големият рибешки стелиум,който съм срещала- нептун,венера,слънце,меркурий,марс в 6 дом,усвоявам рибешката енергия,моя 7 дом риби е празен
и моя 6д е празен, ако не броим Хирон в риби там, а съвпад на тр Нептун, тр Венера с Хирон са пепеляшкови аспекти  :29:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #25 -: Април 10, 2015, 09:20:36 pm »
и моя 6д е празен, ако не броим Хирон в риби там, а съвпад на тр Нептун, тр Венера с Хирон са пепеляшкови аспекти  :29:
че аз си имам Пепеляшко ,малко мързеливичък,ма аз съм търпелива

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #26 -: Април 15, 2015, 08:37:39 pm »
от 12 април аспекта влезе в действие и вече има събития при синът ми - Слънце -сигнификатор на децата,квадратирано от Нептун в 6/крадците,измамите/, в един ден- сутринта го извикаха с призовка за разследване като свидетел, миналото лято си е купил две нови гуми от интернет сайт,като фирмата продавач/ от провинцията/ е свързана с кражби,супер неясно положение
след обяд му се обаждат от банката ,че по картата му има 12 транзакции към интернет френски сайт за детски играчки и са източили всичката наличност,той казал,че не е поръчвал нищо и те са спрели преводите,утре трябва да си вади нова карта  :-\

айде честито нептунови врели -недоврели  :08:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #27 -: Април 15, 2015, 10:35:06 pm »
от 12 април аспекта влезе в действие и вече има събития
Нептун нали е от бавните планети, не трябва ли да има събития няколко градуса преди точния аспект? Поне при мен беше така преди години, когато тр Нептун У7 беше още на 7гр от точния квадрат със Слънцето У12 във 2д- гаджето започна да ми слага рога и ми изпиваше заплатата в следващите две години, докато го зарязах окончателно, когато се гаджосах с мъжа си, което се случи когато тр Нептун беше на 2гр орбис от квадрата със Слънцето- той не пие и не ми слага рога, но злоупотреби с общите ни финанси като се задомихме официално

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #28 -: Април 16, 2015, 08:47:08 pm »
бавен е ,по- скоро емоционално те мъчи преди това,но като влезе в 1 градусова орбита ,апликиращ ,беше отчетливо, за един ден две необичайни събития,
а той мъж ми цял живот е ползвател на развеселителни градусови течности-привличаме такива, с рибешки Дсц. и нептун в Скорпи- той е скорпион със Слънце в 12д.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #29 -: Юли 26, 2015, 09:03:53 am »
синът ми си купи професионален фотоапарат Канон и заминаха на море в Гърция,с компания /Слъне мундо сигнф.на деца,Нептун -фотография / ;)
« Последна редакция: Декември 12, 2022, 07:34:39 am от strelicka »