Автор Тема: транзитна квадратура нептун към нат. слънце  (Прочетена 10095 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
очаквам го скоро да ме налази този аспект  :-\

нептуновите енергии са ми далечни празен 12 дом,без планети в риби,дайте идей как да ги интегрирам в живота си без много поражения за плутонясалата ми същност
за сега се справям с интеграцията като ром в майкрософт,безнадежно....

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #1 -: Април 04, 2015, 08:17:12 pm »
Стреличка Нептун не винаги дава събития, при теб какво управлява в натала ти?

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #2 -: Април 04, 2015, 08:20:57 pm »
Нептун У7,транзитира  през 6 на 3 градуса от К7 в каре къв Слънцето и тригон към Венера
Слънцето У12 и е на К4 по натал, квадратирано от Марс-Уран-Плуто на Асц.
« Последна редакция: Април 04, 2015, 08:24:30 pm от strelicka »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #3 -: Април 04, 2015, 09:19:28 pm »
strelicka, забелязах че ти импонира стила на Николай Радев -Алдебаран, той много добре обяснява това, за което питаш . :)

Моят прочит е :" Да бъда или да не бъда ."
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #4 -: Април 04, 2015, 10:55:26 pm »
нептуновите енергии са ми далечни празен 12 дом,без планети в риби,дайте идей как да ги интегрирам в живота си без много поражения за плутонясалата ми същност
можеш да използваш този транзит, като помагаш на другите, без да искаш нещо в замяна, без лични облаги, примерно, да властваш над по-слабите /плутонът ти е причината да се стремиш подсъзнателно към власт/. точно в този период можеш да осъзнаеш това , да промениш нещо в себе си.
« Последна редакция: Април 04, 2015, 10:58:19 pm от nerealna »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #5 -: Април 05, 2015, 09:42:20 am »
можеш да използваш този транзит, като помагаш на другите, без да искаш нещо в замяна, без лични облаги, примерно, да властваш над по-слабите /плутонът ти е причината да се стремиш подсъзнателно към власт/. точно в този период можеш да осъзнаеш това , да промениш нещо в себе си.

благодаря,родена съм със съвпад венера-луна-нептун,онаследен от майка ми,  от малка първо мисля за другите,долавам емоциите им,напрежението,помагам с каквото мога
но слънцето е др.енергия...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #6 -: Април 05, 2015, 12:33:25 pm »
сетих се,че квадратурата на Нептун към Слънцето,ще е съпроводена от тр. на Сатурн съвпад Слънце,надявам се ,че негативните прояви на нептун като илюзии,нереални мечти, измами,грешни решения, хаос,разпиляност ,разсейване,сливане до степен да изгубиш същността си,бягствата чрез различни затъпители на реалността- алкохол,дрога и т.н  е малко вероятно да проникнат,сатурн ми е водолейски ,но пък ще мине през слаба за него зона - 4 дом,виж за загубите не знам,предишният път ,когато сатурн е минал оттук ,почина баба ми,по бащина линия,
загубите/ активирано слънце У12/ не само реални,може да изгубиш някой св.страх или заблуда, или свободното си време посвещавайки го на друг,който се нуждае от помощ, грижа, може да изгубиш надежда или вяра в някой нещо,кауза, идея, липса на цел и посока,което  не звучи добре,ма ще видим, осамотяването сред природата винаги ми е харесвало,това са малки бягства от всекидневната лудост, все още вярвам в доброто у хората,въпреки разочарованията,но за да  не съм в статистиката сляпа вяра, вече всичко минава през филтъра на плутон ,като защита от нептунови ексцесии ,
фотографията/нептун/ ми е страст, снимките са спомени /луна съвпад нептун/ улавящи миговете на  изживяна радост и щастие, миговете красота,когато невидимото става видимо,запечатваш красотата в природата и хората,обичам филмите,музиката,пеенето,приказките с хубав край ,това е все нептун в позитивен вариант

засега смених наложително леглото ,матрака и възглавницата,не го бях правила близо две десетилетия,боже все не ми /слънцето,у12/ идваше ред, от грижи за семейството /квадратирано слънце на к4,често седмодомието е безработен,в последно време трайно и аз нося отговорността,осигуряваща доходност,а той-  домакинята,смяна на ролите в семейството/и  сега спя /нептун/ добре, безпробудно,амин  погрижих се/нат.съвпад луна-нептун/ за здрав сън -здрав дух/слънце/ в здраво тяло /нат.сатурн в 6/
слънцето е сигнф. и на децата,сатурн е у5, там е моята сила/сатурн/ и моята слабост/нептун/ едновремменно, ще видим с вяра и позитивни мисли......какво следва....къде ще се изгубя за да се намеря като алиса в страната на чудесата,/нептун/ а дано ,ма на дали /сатурн+плутон/
« Последна редакция: Април 05, 2015, 12:58:41 pm от strelicka »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #7 -: Април 05, 2015, 02:56:49 pm »
Стреличка само да споделя моя опит с Нептун , Нептун ми упправлява 10 ти дом , при съвпада му със слънцето в 9 ти дом , дойде дългосрочното ми заминаване в чужбина с цел обучение. Натално Нептун ми е в 7 ми дом na descedenta tochno и прави квадрат Марс и Венера управители 5/6/11/12 дом. Квадрат на Нептун към Слънце ще ми направи по-късно в живота  ,не съм изживял. Предполагам , че квадрата към Слънцето ти може да доведе до някакви разочаровяния свързани с партньорства, но поне при мен въпреки че квадратите са били тежки апскети винаги се е стигало до положителен завършек на нещата.
След няколко години(мисля 4-5 години) Нептун ще ми опозизира наталната Луна в четвърти дом, ще пиша.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #8 -: Април 05, 2015, 10:07:04 pm »
Нептун У7,транзитира  през 6 на 3 градуса от К7 в каре къв Слънцето и тригон към Венера
Слънцето У12 и е на К4 по натал, квадратирано от Марс-Уран-Плуто на Асц.
В този случай тр Нептун освен квадрата със Слънцето ще извърши опозиция с изброените планети на АС- доста сфери от живота ще са замъглени
тр Нептун като налази 7д трябва да внимаваме да не ни лъжат партньори/приятели и въобще, при мен обаче ще е в тригон с натален Нептун и Марс У3, 8, докато при теб ще квадратира Марс  и Уран, които ако са У3,8 и У6 може да очакваш фалша при покупки, договаряне, парите, работна среда
 при мен наскоро тр Нептун в 6д извърши опозиция с Уран У6 в 12д- здравословни проблеми нямах, но сякаш малко параноясах в мой си стил  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #9 -: Април 05, 2015, 10:19:45 pm »
Стреличка, ти си Стрелец, гледай къде  и как ще  стреля Юпитер в следващите 2 - 2 1/2 г. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #10 -: Април 05, 2015, 10:21:34 pm »
благодаря,родена съм със съвпад венера-луна-нептун,онаследен от майка ми,  от малка първо мисля за другите,долавам емоциите им,напрежението,помагам с каквото мога
но слънцето е др.енергия...
моето Слънце нали също е У12, когато тр Нептун от 4д го квадратира навремето ми беше засегнато егото- в личен план и в обществен, но това не ме срина, а минах по заобиколен път напред, тогава си позволих за пръв и все още последен път да послъжа, дадох скромен рушвет на лекар, за да фалшифицира документ, който удостоверяваше, че имам непрекъснат трудов стаж за периода, за който ми изискваха това, а после смених гаджето, с което бях 3г с ново, за което се омъжих следващата година- тогава пък мен ме излъгаха  :012:
« Последна редакция: Април 06, 2015, 09:51:46 pm от akruks »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #11 -: Април 06, 2015, 08:12:46 pm »
Стреличка, ти си Стрелец, гледай къде  и как ще  стреля Юпитер в следващите 2 - 2 1/2 г. :)

Юпитер ще мине през Асц-Марс-Уран-Плутон/каре Слънце и през втори дом  за 2 години,
на Асц.ще тригонира себе си и в секстил към Венера-Луна-Нептун
доста ке пуца ;)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #12 -: Април 06, 2015, 08:18:12 pm »
моето СЛънце нали също е У11,


моето е  У12

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #13 -: Април 06, 2015, 09:51:09 pm »


моето е  У12
редактирах се, разбира се, че и моето е у12, що съм чукнала 11 иди разбери

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: транзитна квадратура нептун към нат. слънце
« Отговор #14 -: Април 09, 2015, 08:20:40 am »
опозиция слънце съм виждала в карта на алкохолик. нептун беше У6. за квадрат нямам наблюдения