Автор Тема: Мъжете и техният подход в любовта  (Прочетена 33098 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #60 -: Юни 07, 2015, 06:40:44 pm »
Е, храня надежди.

Вече извади торбата с очакванията  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #61 -: Юни 07, 2015, 06:54:29 pm »
Даже астрологично си права, Стар.  :012:

Всеки да се огледа за половинките/гаджетата/бившите си.

При мен каквото има в моята карта, такава тендеция има и в мъжката.
Сатурн, Плутон, 8 дом, въздух много. Огън или огнени домове. И да не забравяме Уран.
Пък после защо ми били диви мъжете... Е, то не мога да искам приключения, а да няма малко огън и Уранец там. А Уран не се води директно към олтар, защото го удря на бунт и революция. Там се иска голяма заобиколка и пипане с памуче. Като ще ми слагат окови, да не ме прекарват през мегдана, че всички да виждат отнетата ми свобода. Като ще ме връзват, да поразхлабят малко около китките, аз и сама мога да вървя. Ама стисне ли ме някой, бързо бягам.   ;D
И такива мъже си харесвам. От време на време и аз правя опити да стискам. Но се научих, че така не се прави с подобни на мен. Само като обърна огледалото и видя собствената си реакцция при сходна ситуация, въжетата сами се разхлабват.

Аз не се оплаквам. Няма ли сходство, повтарящ се модел, ще е трудно.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #62 -: Юни 07, 2015, 06:57:40 pm »
В крайна сметка никой не търси нобелов лауреат, а човек, с който да си пасне и да може комфортно да живее. И всеки заслужава това, което е избрал. Но често се случва така, че изборът се разминава с очакванията.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #63 -: Юни 07, 2015, 06:59:28 pm »
Ема, Уран се води към олтара в делничен ден, с бизнес костюм, набързо- на път за работа.  ;)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #64 -: Юни 07, 2015, 07:01:39 pm »
В крайна сметка никой не търси нобелов лауреат, а човек, с който да си пасне и да може комфортно да живее. И всеки заслужава това, което е избрал. Но често се случва така, че изборът се разминава с очакванията.
В болднатото е отговорът за "неравностойните" бракове.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #65 -: Юни 07, 2015, 07:01:45 pm »
Последният ми мъж е с Козирожки Марс  :012: Нямам спомен откога не съм била атакувана толкова напористо и агресивно  :012: И въпреки, че толкова директен подход не ми е много по вкуса, ми стана забавно някак  :012: Толкова нахално и нагло да си въобрази, че ще му се получат нещата. Еми, получиха му се  :012: Знае как да си вземе това, което иска  :012:
Моето момче със същия Марс и едно към едно , както казваш. Изключително нахално, напористо, настоятелно подхождаше. Няма тука 'не, не мога, не искам'  :012: .Ако трябва да бъда по-конкретна Слънчев Скорпион (10 дом), Луна в Телец, Асц и Марс в  Козирог.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3370
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #66 -: Юни 07, 2015, 07:04:46 pm »
Като казвам "посредствени" имам предвид като личности, въобще нямам предвид външност, доходи, образование. Посрествените личности, хората без кой знае какви изисквания като отношение във връзката, избират и посредствени като емоционалност и душевност половинки.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #67 -: Юни 07, 2015, 07:07:04 pm »
Уране, много мъже в живота ми изгърмяха по причина неразбиране на Уран в картата ми - поведението ми.

Аз знам как трябва да поведат мой Уран. Баш както го описваш. Дългите планове, разговори - това ме втрещява, заледява, кара ме да се бунтувам и съпротивлявам.

Малко мъже умеят да ми командят Уран.

Ако някой любим за мен обект ми каже - нека са женим след 5 минути. Аз ще се впусна. Но то в днешно време не се правят така бракове. Заради това и небракувана ще си остана. Докато си наглася сватбата, то ще ми се разшуми ураня и ще избягам.

Скоро си правих някакъв забавен тест в нета - кой образ на Джулия Робъртс сте?
Да познаем дружно кой съм.  :85:

Обичам да обичам. Обичам и мъжете в живота си. Но най-много обичам онези, които надхитрят моята свободолюбивост. Защото и аз съм си трудна. Пък обичам любовта.  ???
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #68 -: Юни 07, 2015, 07:11:08 pm »
Явно я извадих, да :) Стар напипа основното, мисля. Трябва някакво душевно сходство, малко интелектуално предизвикателство, за да не си омръзваме и редовно прехвърчащи искри. Сякаш не е толкова много, а?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #69 -: Юни 07, 2015, 07:14:59 pm »
Не мога да изчета толкова страници
Обаче, романтика, 800км заради мъж?
Вместо в най-лошия случай-всеки по 400?
Мисля, че е голяма грешка, друг въпрос е, че се е оказал голям мухльо

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #70 -: Юни 07, 2015, 07:17:40 pm »
Ако беше толкова лесно да намериш човек, с когото да си паснеш, нямаше да има толкова търсещи и неудовлетворени хора, включително и сред вече обвързаните.  :)

С бившия сме разделени от 2008 година и не поддържаме интимни отношения. Все още не е успял да си намери приятелка. Висок, красив, със сравнително добра работа, възпитан, уважаващ жените, с кротък и благ нрав.

Какво му пречи да си намери половинка? Не вярвам, че в тоя град няма достатъчно свободни млади жени. Стои сам и продължава да избира. Дори не знам дали изобщо търси.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3370
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #71 -: Юни 07, 2015, 07:22:53 pm »

С бившия сме разделени от 2008 година и не поддържаме интимни отношения. Все още не е успял да си намери приятелка. Висок, красив, със сравнително добра работа, възпитан, уважаващ жените, с кротък и благ нрав.

Какво му пречи да си намери половинка? Не вярвам, че в тоя град няма достатъчно свободни млади жени. Стои сам и продължава да избира. Дори не знам дали изобщо търси.

Ако вече си срещнал любовта и не се е получило, какво друго да търсиш?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #72 -: Юни 07, 2015, 07:25:45 pm »
Ако вече си срещнал любовта и не се е получило, какво друго да търсиш?

Да речем, друга такава възможност?

Вече отдавна не вярвам, че при хората е като при лебедите - една-единствена любов за цял живот.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #73 -: Юни 07, 2015, 07:28:09 pm »
Ако вече си срещнал любовта и не се е получило, какво друго да търсиш?

Следващата любов? Или за теб това е Любов-та с голямо Л, единствената, неповторимата и т.н.?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3370
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #74 -: Юни 07, 2015, 07:32:42 pm »
Ами на повечето хора любовта им се случва макс. 2-3 пъти, колко повече?
Frankly, my dear, I don't give a damn.