Автор Тема: Жените, и имат ли подход в любовта  (Прочетена 26275 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #120 -: Юни 09, 2015, 09:50:21 pm »
Две топки въобще не ме впечатляват, от малка жонглирам с две ябълки, два портокала-ще кандисам на три :012:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #121 -: Юни 09, 2015, 09:58:51 pm »
Ето една овенска венера, а?

http://astra.la/forum/index.php?topic=45.msg77218#msg77218
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #122 -: Юни 09, 2015, 10:05:02 pm »
Ехаа... Какво плюене,какви обиди,какво чудо,че е някой си ме е пазил да не се уплаша,стресна,че щял съм да съм кисел после... Пфу,заприлича на бал с маски,намирисва...
Съгласен съм за парите,че са изключително важни,но взаимоотношение,връзка основана на пари... връзка ли е? Ей  тук бях писал нещо,сега няма да го пренаписвам пак,хей го на:
http://astra.la/forum/index.php?topic=95.1020
Ал,написах в прав текст нещо много хубаво,а ти се сърдиш.Какво лошо има да си желан за хрускане  :58: :-* :72: :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #123 -: Юни 09, 2015, 10:13:44 pm »
Какво лошо има ли,лошото е,че е повърхностно и няма душевност,няма дълбочина,няма връзка,животинско е - временно,това е лошото,няма отдаденост и куп още неща,хрускане... Вземи хрускай бонбони,няма голяма разлика.

Това за венера в овен ли имаш предвид? Венера не е дали и колко силно обичаме, а как подхождаме към любовта.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #124 -: Юни 09, 2015, 10:23:07 pm »
Интересно ми е защо някои от форума говорят за мъжете си с думата "седмодомието"? Звучи по-скоро като название за някакъв предмет. И не че няма и мъже, които смятат жената за вещ...
Преди много време една моя братовчедка ми беше казала, че жените си избират такъв мъж, който най-много да им приляга и когото да могат да използват безпроблемно. Повод за този разговор беше един надпис, който беше лепнала на стената на стаята си: "Мъжете са нещо средно между банкомат и вибратор".

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #125 -: Юни 09, 2015, 10:58:02 pm »
Преди много време една моя братовчедка ми беше казала, че жените си избират такъв мъж, който най-много да им приляга и когото да могат да използват безпроблемно. Повод за този разговор беше един надпис, който беше лепнала на стената на стаята си: "Мъжете са нещо средно между банкомат и вибратор".

Веско, подобни изказвания са много ниски и ограничени, ако мога така да ги нарека, за да не съм груба.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #126 -: Юни 09, 2015, 11:51:32 pm »
Доколкото ми е известно (да ме извинява тоз, за който бъркам), но тук няма ни един, дето да е направил или да прави нещо общочовешко. Това, че някой си има добре платена работа, добро образование и т.н., нищо не значи. Умираш, и никой на гроба ти няма да каже-ееех, тя колко добре водеше счетоводството (превеждаше, менажираше и т.н.). Така че ако не сте гениални, остава да сте добри хора, това с професионалните успехи си е обществено самозалъгване. Разбира се, не значи, че е оправдан мързел, безхарактерност, мекушавост, глупавост и подобни. Просто предимно трябва да сме хора

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #127 -: Юни 10, 2015, 12:06:38 am »
Мисля, че Дияна даде отговор на въпроса от заглавието — някои имат :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #128 -: Юни 10, 2015, 12:34:54 am »
Папи, не става дума за професионални успехи. Нито за пари. Нито за успех някакъв.
А за елементарно мъжество. Нищо повече.

То става както с добротата. Уж е най-естествено да я има. Трябва по подразбиране да е така. А й се радваш като банани през социализма, когато я срещнеш.

Тези неща тябва да са по подразбиране... А не да просиш от мъжете да са мъже.  :(

Сещам се за един случай с гадже на приятелка. Реши да се разделят по причина - тя не успя да ме поведе. Къде да те води, момче?!!?!?! Тя ли трябва да те поведе? Да те изведе? Нали мъж се пишеш... уж.
Искрено се зарадвах, че се разделиха. Защото ми беше писнало да я гледам как й се налага да е мъжко момиче. А е толкова фина и женствена. И страховито има нужда да е жена.
Това за хората също е по подразбиране. Скромни са ми впечатленията, но изверги не виждам тук.  :012: Човещината май трябва да е в пакет основен, а не да се ъпгрейдва допълнително, както с другите екстри.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #129 -: Юни 10, 2015, 12:38:39 am »
Интересно ми е защо някои от форума говорят за мъжете си с думата "седмодомието"? Звучи по-скоро като название за някакъв предмет. И не че няма и мъже, които смятат жената за вещ...
Преди много време една моя братовчедка ми беше казала, че жените си избират такъв мъж, който най-много да им приляга и когото да могат да използват безпроблемно. Повод за този разговор беше един надпис, който беше лепнала на стената на стаята си: "Мъжете са нещо средно между банкомат и вибратор".
Аз мисля за Мъжа,по който тръпна като за осмодомие   ;D ;) За мен там е истинската Любов.Неговата Венера е в моя 8Д и ме кефи,че го кефя.  :D Има съвпад с моя Марс само по знак,но с моя У8 е в тригон и няма да ми се измъкне никога,нито пък аз от неговите Марс и Сатурн върху моята  :97:  :P :012: Моят У12 му е върху Слънцето,а планетките ми в Овен върху неговия СЛВ  :19: .И това,ако не е чиста,безусловна Любов  :cheer: :-\
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #130 -: Юни 10, 2015, 12:40:39 am »
Какво лошо има ли,лошото е,че е повърхностно и няма душевност,няма дълбочина,няма връзка,животинско е - временно,това е лошото,няма отдаденост и куп още неща,хрускане... Вземи хрускай бонбони,няма голяма разлика.
:-\ Дечко  :D :012: :72:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #131 -: Юни 10, 2015, 01:19:03 am »
То и от жените не е редно да просиш да са жени и да оставят панталоните за теб. И да си скрият топките, ако обичат.

Няма по подразбиране, за жалост. За това пък, на общия селско-просташки фон (:29:), малко да се усмихнеш и да се държиш нормално и човешки, към теб ще се отприщят неподозирани потоци услужливост. Все нещо е. Понякога даже има и искрени усмивки в отговор, представи си. Хубаво е, зареждащо.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #132 -: Юни 10, 2015, 09:59:16 am »
Има една песен на Емил Димитров, "Ако си дал"  :)

Ако си дал, е имало кой да го вземе  ;D

Голям циник съм станала  :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #133 -: Юни 10, 2015, 10:01:12 am »
Както казва един възрастен господин, когото уважавам: на човек можеш да му вземеш, не можеш да му дадеш.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #134 -: Юни 10, 2015, 10:05:17 am »
За песен става. В живота място за идеализъм няма.  :)

То е почти цинично, пък ти- идеализъм  :)