Автор Тема: Новолуние 14 август 2015г.  (Прочетена 24261 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Новолуние 14 август 2015г.
« Отговор #90 -: Август 28, 2015, 09:04:44 am »
akruks  :) звучи ми точно, като успешен и удовлетворяващ финал  ;) Ще очаквам да споделиш :)

Аз наблюдавам при мен градация на ефекта - от просто сдобряване .... снощи ме посрещна с море от любов. Не сме се карали - не помня от кога. Постоянно ми споделя разни неща, като се има предвид, че е "потаен" с 12 домни Слънце и Венера (изгорена).

Разбира се - това съвсем не идва от нищото - аз предприех целенасочени мерки по темата и имам отклик, но пък не очаквах чак толкова. Така беше и с предния цикъл новолуние-пълнолуние. Наблюдавам реализацията за втори път и не мисля, че е случайно. Предния път също "участвах активно" - не очаквам нещата сами да се случват, но мисля, че желанията при новолуние дават тласък :)

Да видим как ще е след пълнолунието :)

Вече трябва да си направя стратегията за следващата лунация - то и затъмнения имаше през септември :)
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 14 август 2015г.
« Отговор #91 -: Август 31, 2015, 10:24:25 am »
При мен новолунието даде приключване на доста неща .... интересно .... може би активира аспектите на транзитния Уран към картата и това е следствието - имам няколко куинконса, които принципно дават смяна на ситуацията.


мдаа, и още едно приключване. Новолунието беше във 2 дом, почти съвпад Марс, У10, квадрат Нептун в 5 дом, У9,10. Дотук никаква смърт не е загатната.
Но тригона на Новолунието с тр Уран (У8) активира много неща в картата, и то предимно куинконси (тр Уран ги прави към натални планети, дори е връх на йод). А Уран транзитира през 10 дом.

Мама почина на 27 сутринта, затова гледам новолунието. До Пълнолунието е имало 2 дни, а и то не прави нищо в картата ми - в 9 дом е, широк куинконс към Мерк в 4 дом, У4. И не знам дали да броя - тригон към дир Венера/Плутон, които правят точен квадрат към оста 2/8 дом.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние 14 август 2015г.
« Отговор #92 -: Август 31, 2015, 10:27:39 am »
Пълнолунието в 9ти дом, но дали не е близо до остта ИЦ-МЦ?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 14 август 2015г.
« Отговор #93 -: Август 31, 2015, 11:32:20 am »
Пълнолунието в 9ти дом, но дали не е близо до остта ИЦ-МЦ?

не, в първата третинка е.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 14 август 2015г.
« Отговор #94 -: Август 31, 2015, 06:32:09 pm »

мдаа, и още едно приключване. Новолунието беше във 2 дом, почти съвпад Марс, У10, квадрат Нептун в 5 дом, У9,10. Дотук никаква смърт не е загатната.
Но тригона на Новолунието с тр Уран (У8) активира много неща в картата, и то предимно куинконси (тр Уран ги прави към натални планети, дори е връх на йод). А Уран транзитира през 10 дом.

Мама почина на 27 сутринта, затова гледам новолунието. До Пълнолунието е имало 2 дни, а и то не прави нищо в картата ми - в 9 дом е, широк куинконс към Мерк в 4 дом, У4. И не знам дали да броя - тригон към дир Венера/Плутон, които правят точен квадрат към оста 2/8 дом.
Новолунието квадратира нодалната ти ос, чак сега забелязах, че имаш Нептун на ЮЛВ

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Новолуние 14 август 2015г.
« Отговор #95 -: Август 31, 2015, 09:02:10 pm »
Happy 58, съболезнования ...
Над силата е само умението да я владеем!