Автор Тема: Обратна връзка  (Прочетена 28679 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Обратна връзка
« Отговор #90 -: Октомври 29, 2015, 10:52:49 pm »
Да, тая ипотека обезмисля битката, според мен де
Не съм видяла далаверрста ипотека до сега
Именно. Плашат гаргите. Трябва да спрат да я плащат и тогава ще делят- солидарно, пасиви и активи.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Обратна връзка
« Отговор #91 -: Октомври 29, 2015, 10:58:20 pm »
Това споразумение можеха да го получат и без съд.
Ох, алчността няма граници. Така полудяват някои, като стане дума за пари, че ми се догадва.

В цялата ситуация най-печеливша ще е сегашната му... ъъъ... съпруга /да не я назовавам с други имена, които повече ѝ пасват  ;D/. В момента, в който дебелият се гътне, тя се прибира в родната си държава с около половин милион евро от продажба на наличните имоти /всеки от които бе придобит и създаден в брака с майка ми, чийто гроб той държа в окаяно състояние в продължение на 3 години/.

Да, можеше да стане и без съд, извънсъдебно при нотариус. Не ми предложиха такъв вариант, директно получих призовка. Ама тя балтията един ден ще се спусне и няма да е върху моята глава.  ;)

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Обратна връзка
« Отговор #92 -: Октомври 29, 2015, 11:09:35 pm »
Лили, ще има млади к.......ци- златотърсачки докато има дърти абдали- мераклии. Истината е, че тези мъже- дълбоко в себе си, знаят горчивата истина. Жалка история. Тяхното наказание е това- вътрешните фрустрации, че и другите знаят, че спорадичният секс, доколкото го има, им излиза пре скъп. Не знам дали е уместно сравнението с потемкинските села (деревни), но фасадата на нози тип бракове е потемкинска. :)
« Последна редакция: Октомври 29, 2015, 11:15:17 pm от Uran »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13700
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Обратна връзка
« Отговор #93 -: Октомври 29, 2015, 11:12:48 pm »
И аз да пусна обратна връзка, за съжаление неприятна.
В една от хорарните теми бях питала дали съм избрала подходящ адвокат. Бях ангажирала една стелиумна Везна /с препоръки/, но имах известни съмнения дали е достатъчно опитна в такъв вид дела.
Хах, била съм с розови очила когато съм писала по картата през лятото  :)
Адвокатът ти е педантичен човек, перфекципнист, и мисля, че ще ти помогне да получиш полагащото ти се по наследство.
Луната У1 за него е извършила съвпад с Венера У4 за теб в 8д, в сходящ хармоничен аспект е със Слънцето У8 и Меркурий съУ8 и накрая ще извърши секстил със Сатурн У1, У2
Нов прочит: Адвокатката- Луната У1 във 2д ще си напълни джоба- сестил със Слънето У2 в 1д.
и накрая хармонично ще те остави да се пържиш сама на бавен огън- Сатурн У1, У2 при теб е ретро. Интересно как съм пропуснала сходящата опозиция на Луната У1 за нея с Нептун в неин 8д, за тебе втори дом- измамата е очевадна, както и това, че е меркантилна и се продава за дребни пари- Слънцето У2 в знак на у1 и съвпад с Меркурий съУ2 в неин 1д.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Обратна връзка
« Отговор #94 -: Октомври 29, 2015, 11:23:22 pm »
Така е, Uran. В този смисъл ищецът вече е достатъчно наказан. И вътрешно /а той не е глупав човек/ би трябвало много добре да осъзнава жалката ситуация с купената си съпруга и привидно щастливия и пълноценен брак, какъвто го симулират за пред познати и съседи. Жалко, че тоя генетичен материал е успял да се възпроизведе, но от друга страна това е бил начинът той да си намери майстора. Умела майсторка от сайт за запознанства. Реализирана фикс идея - жалък семеен живот.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Обратна връзка
« Отговор #95 -: Октомври 30, 2015, 09:11:17 am »
След куп изследвания и ходени по мъките най- сетне има диагноза, детенцето е с аутизъм , шанса да проговори е 70%.

а къде е обсъждано тук във форума ? И данни за детето имаме ли?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Обратна връзка
« Отговор #96 -: Октомври 30, 2015, 11:03:26 am »
а къде е обсъждано тук във форума ? И данни за детето имаме ли?

В "Натални карти", сме го обсъждали, запитването е от 27 юли, стр. 67 от темата.

http://astra.la/forum/index.php?topic=56.1320

Здравейте! Обръщам се към вас с молба да погледнете наталната  карта.Майката на детенцето е изгубила надежда, че ще проговори.  Много ще съм благодарна за всякакви коментари.  :)

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Liliq

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Обратна връзка
« Отговор #97 -: Октомври 30, 2015, 12:02:08 pm »
70% вероятност да проговори? Това е обнадеждаващо, но другата диагноза /аутизъм/ - не особено.  ???
Наистина не е много приятно да се чуе такава диагноза, но това, че вече има документ е  възможност детето да посещава дневния център за деца с увреждания . До сега това беше невъзможно , а ходенето на логопед един- два пъти седмично не е достатъчно.
« Последна редакция: Октомври 30, 2015, 12:49:41 pm от Liliq »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Обратна връзка
« Отговор #98 -: Октомври 30, 2015, 02:35:16 pm »
Сега осъзнах, че и аз съм неглижирала проблема, вината си е моя. Да бях отишла 2-3 години по-рано на консултация с адвокат, предварително да се информирам от какви евентуални ходове да се пазя. А хем още тогава достатъчно добре познавах човека, колко е подъл и на какво е способен. Знаех и на каква жена е попаднал, каква е цялата схема. Но все си мислех, че няма да се стигне до такива циркове от тяхна страна. Изводът какъв е - ако насреща имаш подъл и алчен човек, не очаквай той да стои кротко и да не направи всичко възможно, ако има нещо да взема от теб. Те такива сън не спят и разиграват евтин театър, за да могат да те изманипулират. И когато видят, че номерът не минава, палачинката рязко се обръща и вече си враг.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3109
Re: Обратна връзка
« Отговор #99 -: Октомври 31, 2015, 09:18:31 am »
Наистина не е много приятно да се чуе такава диагноза, но това, че вече има документ е  възможност детето да посещава дневния център за деца с увреждания . До сега това беше невъзможно , а ходенето на логопед един- два пъти седмично не е достатъчно.

понякога причината да не проговорят се дължи на скъсената ципа под езика,корегира се от хирург

Liliq

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Обратна връзка
« Отговор #100 -: Октомври 31, 2015, 01:18:28 pm »
понякога причината да не проговорят се дължи на скъсената ципа под езика,корегира се от хирург
За съжаление не това е причината.

Happy58

  • Гост
Re: Обратна връзка
« Отговор #101 -: Ноември 02, 2015, 09:26:13 am »
След куп изследвания и ходени по мъките най- сетне има диагноза, детенцето е с аутизъм , шанса да проговори е 70%.

може ли датите на родителите ... може и на лични. В такива неясни случаи много често детето идва като някой, който да помогне за отработване на карма, а това дете е много силно - да видим, има ли връзка със съдбите на мама и тати.

Може и на лични, и само ако наистина родителите се интересуват - в момента гледам цифрите само заради важността на проблема. Не за упражнение.

Liliq

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Обратна връзка
« Отговор #102 -: Ноември 02, 2015, 08:51:04 pm »
може ли датите на родителите ... може и на лични. В такива неясни случаи много често детето идва като някой, който да помогне за отработване на карма, а това дете е много силно - да видим, има ли връзка със съдбите на мама и тати.

Може и на лични, и само ако наистина родителите се интересуват - в момента гледам цифрите само заради важността на проблема. Не за упражнение.
В момента нямам техни данни, ще пиша допълнително.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13700
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Обратна връзка
« Отговор #103 -: Август 19, 2016, 08:19:41 pm »
Наскоро попаднах на мой въпрос от месец май 2012 в любовни хорари, в един друг форум, на който Diyana ми е отговорила кратко и точно!

 :clap:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4563
Re: Обратна връзка
« Отговор #104 -: Август 19, 2016, 11:45:59 pm »
Акрукс с твоя акцент в дева, искам конкретен линк, иначе -бърабълвоч. Другите форуми не са запазена марка ,като адидас или рексона -тъй че официално покажи .