Автор Тема: Обратна връзка  (Прочетена 28701 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Обратна връзка
« Отговор #60 -: Август 30, 2015, 09:39:43 pm »
Кръвно се сваля не с компреси на главата, а с краката в леген с гореща вода- на втория леген се нормализира. Притеснила си се, колкото и да си хладнокръвна, последните събития са ти повлияли малко или много.

В началото не знаех, че е кръвно. После, като го измерихме, пих хапче и сложих и краката в гореща вода и, да, подейства. Но ме шокира и стойността - било е сигурно около 200

Happy58

  • Гост
Re: Обратна връзка
« Отговор #61 -: Август 30, 2015, 09:41:43 pm »
За високо кръвно съм чувала канела,чесън в кисело мляко.Някакъв отводняващ чай.  :) :08:

Честно казано, нямам нито едно от трите в наличност  ;)

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Обратна връзка
« Отговор #62 -: Август 30, 2015, 09:53:27 pm »
Чудех се защо те няма...Съболезнования  Хепи . Бъди силна!!!

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Обратна връзка
« Отговор #63 -: Август 30, 2015, 11:37:55 pm »
Хепи, моите съболезнования.
Надявам се проблема с кръвното да е бил само временен заради силните емоции и вече да си добре.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Обратна връзка
« Отговор #64 -: Август 30, 2015, 11:42:31 pm »
Хепи съжалявам миличка :( моите най-искрени съболезнования :( надявам се майка ти да е на по-добро място и душата й да срещне много обич и щастие...

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Обратна връзка
« Отговор #65 -: Август 30, 2015, 11:57:08 pm »
Моите искрени съболезнования, Хепи.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Обратна връзка
« Отговор #66 -: Август 31, 2015, 12:18:45 am »
Бог да я прости, Хепи, съжалявам да науча, дръж се :(

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Обратна връзка
« Отговор #67 -: Август 31, 2015, 08:23:23 am »
Съболезнования, Хепи  :(

Happy58

  • Гост
Re: Обратна връзка
« Отговор #68 -: Август 31, 2015, 10:10:39 am »
Благодаря и на вас, мили  .... това е живота

Happy58

  • Гост
Re: Обратна връзка
« Отговор #69 -: Септември 21, 2015, 05:12:20 pm »
Папи, може да изчистиш вече постовете, които не бяха по темата. Аз си задържам цялата любов и подкрепа, която ми оказахте.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Обратна връзка
« Отговор #70 -: Октомври 29, 2015, 02:46:37 pm »
Тц, за това питам:

Картата беше интересна.

Бащата на детето се е отказал да прави ДНК тест.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13700
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Обратна връзка
« Отговор #71 -: Октомври 29, 2015, 03:06:45 pm »
Бащата на детето се е отказал да прави ДНК тест.
То и на моята приятелка сина отказваше, ама от съда го принудиха и сега да видиш как плаща издръжки със задна дата, заедно с текущите, освен това плати и разходите по съда и по днк-то. А в картата на твоята приятелка му излиза на този, че ако се е разминал досега със съда- Мерка У9 за него е извършил квадрат със Сатурн У1, то за в бъдеще може изведнъж да се окаже съден за бащинство- Мерка У9 в сходящ секстил с Уран У1 за него, като освен това има заключени близнаци в 5д, така че Мерка се явява и съУ5

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Обратна връзка
« Отговор #72 -: Октомври 29, 2015, 05:07:37 pm »
И аз да пусна обратна връзка, за съжаление неприятна.

В една от хорарните теми бях питала дали съм избрала подходящ адвокат. Бях ангажирала една стелиумна Везна /с препоръки/, но имах известни съмнения дали е достатъчно опитна в такъв вид дела.

Току що се чух с още един адвокат и според него е трябвало да обжалваме, отнесла се е твърде несериозно. От всичко прочетено по въпроса останах с впечатлението, че наистина бихме имали основания да обжалваме в частта за моето жилище - има изтекла погасителна давност, има и придобивна. Но моята адвокатка още след първото заседание ми се обади и започна да ме тласка към доброволно споразумение.

Сякаш нарочно протака 7-дневния срок за обжалване. А протоколът от заседанието излезе със закъснение, отидох да го получа лично, исках предварително да го прочета и да разбера какво се е случило в заседанието. И когато й го занесох, тя ми каза, че щяла да го вземе същия ден следобед. При условие, че на следващия ден вече изтичаше срокът за обжалване! И веднага след съдебното заседание ми каза, че цяла седмица щяла да бъде заета, да сме се видели следващия понеделник /на следващия ден, във вторник, срокът за обжалване изтичаше/.

Когато я наемах, ми разправяше, че имаме големи шансове да спечелим делото не само в частта за моя имот, а и за другия. И след първото съдебно заседание палачинката изведнъж се обърна на 180 градуса.

Сатурн в Рак в квадрат към везнишки стелиум - за пореден път ми се затвърждава мнението за такъв тип хора. Фурнаджийска лопата. Ще си сложа още една обеца на ухото и повече никакви вземания-давания с такива астрологични типажи.

Дори ако делото е било губещо от самото начало, мразя фурнаджийски изпълнения. Мазно и лигаво, обърни палачинка.

Прилагам и хорарната карта.



« Последна редакция: Октомври 29, 2015, 05:22:56 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Обратна връзка
« Отговор #73 -: Октомври 29, 2015, 06:11:19 pm »
Голям стелиум във Везни, Луна в Лъв, Меркурий в Скорпион. Разчитах на съвпада на Марс със Слънцето и квадрата със Сатурн, но и трите планети са есенциално слаби. Насрещният адвокат /Слънце в Риби/ много бързо ѝ сви перките на моята.  :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Обратна връзка
« Отговор #74 -: Октомври 29, 2015, 06:26:23 pm »
За насрещния адвокат не зная нищо. Знам само, че е зодия Риби.

Делото беше сложно и на кантар, но можеше и по-добре да си изиграем картите. Такова показно фурнаджийство винаги ме е дразнило, но трябваше да се предположи, има нужните астрологични предпоставки.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui