Автор Тема: ЕС и бежанска вълна  (Прочетена 11139 пъти)

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #15 -: Септември 11, 2015, 09:06:51 pm »
Всъщност Живота е цикличен. Ще разгледам още карти с циклите на Сатурн и Юпитер, но наистина затъмнението от 24.10.14г е зловещо.
Освен съвпада на Слънцето и Луната с изгоряла ретро Венера, в 23гр се намира и Сатурн, и какво получава се някаква битка образно казано. Или промени, които няма да са благоприятни за управлението на ЕС. А ИС това са активите на ЕС, изводите са очевидни.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #16 -: Септември 11, 2015, 09:09:02 pm »
Арабското присъствие (ама съм политкоректен :012:) — по онова време — с нищо не е спряло цивилизационното развитие на засегнатите области. Даже може и да е дало нещо повече, за времето си арабите са имали доста напреднала наука. Турското присъствие тук за жалост се е случило точно когато в Западна Европа се е случвал Ренесансът. Представете си двете цивилизации като две огледални синусоиди, едната отместена с 6–7 века от другата. Ние сме хванали низходящата част на ислямската и то в турския ѝ вариант. Селджуците са горе-долу същото за ислямската цивилизация като варварите за Римската империя, но са се вписали в картинката по-лесно. Тъй че да, има малко исторически малшанс.

Сега в кой цикъл сме, не ми се мисли. Всяко поколение привижда в предишните повече достойнства. В сегашното европейският ентусиазъм от петдесетте години е заменен с чиновническо мислене. За европейски пик едва ли можем да говорим. За ислямски обаче също.

А това, че европейци отиват в Даеш, за да начешат инстинкта си за убиване, говори само лоши неща за начина, по който сме заобиколени с възглавнички. Свикнали сме да няма война и някои ги сърбят ръцете. Тук е написано по-добре.
« Последна редакция: Септември 11, 2015, 09:16:44 pm от Reptil »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #17 -: Септември 11, 2015, 10:03:20 pm »
Меркел просто ги прибра тия мигранти и обнови нацията :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #18 -: Септември 11, 2015, 10:12:59 pm »
Какво имаш предвид? Че имат нужда от такова облагородяване на генетичния фонд?  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #19 -: Септември 11, 2015, 10:19:52 pm »
Източна Германия била доста пустееща, а и по данни не расте нацията

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #20 -: Септември 11, 2015, 10:24:40 pm »
Свикнали сме да няма войни, да, преди време приятел казваше-Хитлер го няма-ето педерастия, наркомания, няма ред и дисициплина, няма казарма....няма ли сопа, ето резултат.
Статията, Реп-войната в Сирия-най-редно е бежанците да се препратят там, при тези които узурпираха тези войни. САЩ са станали сила по време на предната война-с доставка на материал за Круп, Месершмид. Икономиката е концентриран израз на политиката, да, и обратното-политиката е ....израз на икономиката.
Много ми е разнопосочно мнението още от Шарли Ебдо насам и аз не съм Шарли. Оказва се проблемът не е религиозен, културен е и социален и борба за ресурс-енергия.
Вчера се питах колко трябва да си отчаян, за да пътуваш до обетованата земя с никакви условия за сигурност-няма да видиш папата, нито рая. Голяма част са както Гаури казва-сива немислеща маса. Искат Белгия, Холандия-жени и деца не бачкат, плодят се като зайци, от социални помощи живеят  по-добре от белите хора ;). Но са хора,тавтологията е човечна в случая, дума да няма, вижте снимки на сирийски градове след войната-сиви руини, сиво, нямаше цвят, живот няма. Ами онези от Африка, умиращите от глад, а успелият бял има газове-от преяждане и духовна криза на ценностите човешки....извинете вашето крехко обоняние, вземете си копринената кърпичка, нека е парфюмирана с френски одеколон.
Истинскието по дух африканци от АФрика-вижте им морала, ценнностите, и сравнете с нашите презадоволени. Имали силен геном, както нашие байганьовски. Браво!

Днес на българо-турската гранциа турците с спрели 700 бежанци. Помислих си, ами ако те бяха влезли в НЯМА ТАКАВА ДЪРЖАВА, дето Бог високо, цар-далеко и си заумират, щот субсидите се крадат откъм главата още-и какво-ние свикваме със смъртта, миризмата на плътта и заразите, амче-хубаво, ние сме пичове български, имаме 300 клетви и 150 поговорки....щом фалшивият алкохол не ни умори 90-те....
Някои етноси в съответните икономически силни държави се имат  за човешки елит, за тях другите са плебс-няма за тях проблем, заинатили са се, извън границите им-да става каквото ще.
Обаче ако микрокосмоса, бил той и геополитически, е отражение на макрото-Каквото горе ,това и долЕ. Е, горе не знаем, но планетата живее някак в мир със себе , в баланс със всички свои видове, докато ние  не оцапахме пейзажа. Ние правим катаклизмите, ние сме паразитиращите, хората.
Та-казввам, че всяка клетка, която иска да е отделна, всъщност става туморна клетка.Напоследък, обаче и засега туморна е и бежанската клетка...за инкавите.
Едно време в училище се учеше, че за война винаги трябват три условия:
1.Едните не искат да живеят по този начин
2.Други не могат вече да го живеят
3. Разпределение на благата. ПРЕразпределяй РЕСУРСА и живей /разделяй и владей/
И в крайна сметка Пилат е споделил отговонорстта с народа-колко демократично!
Мисля, че когато започне да се решава този проблем, ще има световно правителство не в стил НСР, и извън раси, етноси, интереси.
Човешко трябва да е-универсално, като космоса.
« Последна редакция: Септември 11, 2015, 11:14:22 pm от enigma »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #21 -: Септември 11, 2015, 10:26:20 pm »
Хехеее.. Източна Германия не е Германия, бе Папи.. Ти ходила ли си  някога там? По зле е от Полша.. Всички бягат оттам.. Освен това там е  душата на неонацизма.. Почти всяка нощ има палежи на бежански приюти... Оситата не си полюват.

Ам...тогава да я отрежат тая земя, да я преименуват и да се знае, че такива като мен да не се бъркат
И после...да не прекаляваме с конспирациите и послушната меркел, щото то не остана много кой да е велик господар, най-мастър масон

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #22 -: Септември 11, 2015, 10:43:09 pm »
Както и да е.. Разговорът излиза от рамките на астрологията, аз предлагам да се спрем до тук.. Модераторите може "да бутнат спама"
Какъв спам? В тази тема не виждам да има нещо излишно, просто трябва всичко да се обвие "астрологически".
Относно Меркел, предлагам да ѝ разгледаме картата, все пак тя заема важно място в развоя на събитията. Преди уж я обявяваха за новата Маргарет Тачър, май не успява обаче да удържа фронта.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #23 -: Септември 11, 2015, 10:54:58 pm »
Рейтинг с

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #24 -: Септември 11, 2015, 11:26:08 pm »
 :-\
Сега се кове новата Евразия. Ванга казва-Балканите ще дадат пример, дано.Папи, почакай с баданарката, Фортинбрас  не бъди.
Някъде преди две години, знаещ човек ми каза, че това с арабските страни, ще има проекция на Балканите, ще видим.Ще искат при нас да направят същата интрига. Условията-чудесни,-религиозно-етничсеки, македоно-български, шиптъро-сръбски.
Защо на Балканите-ами едни проклетници сме ние-не се даваме, а вяра и човещина трудно остояваме. Ами-халал ни е съдбата. Турцизмите-който не може да ги преглътне си е негов Блакански синдром.
« Последна редакция: Септември 12, 2015, 12:11:52 am от enigma »

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #25 -: Септември 12, 2015, 01:05:11 am »
Нигме, на Ванга, ако ѝ съберат всички постфактум пророчества, ще се окаже, че не ѝ е стигало време да спи даже.

А у нас е странна ситуация — разграден двор, обаче сме виждали нямане на такива неща, че елементарната пропаганда за бездуховния Запад не върви. Не че не знаем, че е бездуховен, просто ни интересува да си остане материален :) Всъщност тия приказки може и да минават пред пресния електорат, родените 1996–7–8 г.

Конфликт с македонците — през крив макарон. Тия партенки ги пускат руснаците. Пък и те половината станаха български граждани. Освен да спретнем един украински сценарий… :012:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #26 -: Септември 12, 2015, 07:26:17 am »
Ще видим, нали всяко пророчество е вид предупреждение. А може и  локални огнища да се опитат да създадат по едно и също време вътрешни.
В началото при ескалацията в Гърмен намесиха футболни фенове. Който не мисли /глобално/ исамо омразата по принцип-го мотивира, е лесна маша в ръцете на кукловодите.
Нима оранжевата революция в Украйна и не само там, не я случиха външни поръчители? Използваха студентите.
Вътрешна дестабилизация на васалите-лесно клякат при натиск отвън.
Не че ние сме толкова ограничени, но Те са безчовечни.

Това дали е за тук? Имаме ли тема по мунданна астрология?
http://tayni.net/?p=4851
Споменава и Меркел.
« Последна редакция: Септември 12, 2015, 10:01:34 am от enigma »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #27 -: Октомври 17, 2015, 05:40:01 pm »
Основни значения на планетите в мунданната астрология


Марс - потребността от врагове, войнственността на  народа, нивото на  агресивност,  конфликтите в обществото.

Юпитер - обществените ценности и системата от  вярвания - религии, църква и пр.  средствата за контрол върху народа; медии, университети; национална представа за благосъстояние; личности -образци за народа;

Нептун - идеи и идеали (в т.ч. социализъм); колективна нужда от  съвършенство; илюзии, световни скандали;




Между служенето и съпричастността.

http://bultimes.com/evropa-e-prevzeta-ot-besove-balgariya-parva-natisna-spusaka/


Вече ми е адски неприятна темата за 'бежанците'.
Иначе ми е интересно как стар и нов управител на Риби са в мунданна опозиция и нагнетени от Марс.
И като мунданни управители на 9 и 12 дом също е интересно.  ;)
Теми за размисъл.

Аз нямам за себе си колебания дали да съпричаствам, дали да служа.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #28 -: Октомври 17, 2015, 06:08:39 pm »
Не е ли странно как голяма част от бежанците са все мъже, и то все на възраст между 20 и 35 години. Това си е една огромна войска според мен. Също така, не мисля, че е удачно точно Турция да ги спира, защото така те ще се сдобият с войска (а и турците имат опит в това, както и в завземането на чужди държави).

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #29 -: Октомври 17, 2015, 06:16:43 pm »
Не е ли странно как голяма част от бежанците са все мъже, и то все на възраст между 20 и 35 години. Това си е една огромна войска според мен. Също така, не мисля, че е удачно точно Турция да ги спира, защото така те ще се сдобият с войска (а и турците имат опит в това, както и в завземането на чужди държави).
Бе стига сте се филмирали, моят дядо е дошъл през 39-та в България заедно с други мъже от неговото село, няколко години по-късно е изтеглил тук баба и двамата ми вуйчовци, а година след тях и майка ми, била е на 11г. После дядо ми съжаляваше, че не му достигнала смелост и не тръгнал с другата група мъже от неговото село, които се качили на кораб за Америка.