Автор Тема: ЕС и бежанска вълна  (Прочетена 9967 пъти)

GauriGanDevi

  • Гост
ЕС и бежанска вълна
« -: Септември 07, 2015, 02:41:10 pm »
 ;D
« Последна редакция: Февруари 06, 2016, 11:57:10 am от GauriGanDevi »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #1 -: Септември 07, 2015, 02:53:38 pm »
Забелязвам доста негативна конфигурация в западната карта на ЕС, но пък участващите планети са силно поставени.

Някак не ми се вижда тази структура да е създадена от много хуманистични подбуди, но изглежда устойчива на кризи и сътресения.

Ключов въпрос ми се вижда ресурсната обезпеченост в рамките на Съюза и конфликт на интереси между страните-членки.
« Последна редакция: Септември 07, 2015, 02:56:54 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #2 -: Септември 07, 2015, 07:46:20 pm »
В тази статия на Николай Радев е споменато и за бежанската вълна, наред с всичко останало, което носи цикълът Юпитер-Сатурн по света и у нас.
http://tayni.net/?p=4775

Happy58

  • Гост
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #3 -: Септември 07, 2015, 08:36:10 pm »
Забелязвам доста негативна конфигурация в западната карта на ЕС, но пък участващите планети са силно поставени.

Някак не ми се вижда тази структура да е създадена от много хуманистични подбуди, но изглежда устойчива на кризи и сътресения.

Ключов въпрос ми се вижда ресурсната обезпеченост в рамките на Съюза и конфликт на интереси между страните-членки.

Лили, ами тя не е създадена с хуманистични цели  ;), напротив - всичко е въпрос на завладяване - като не може да е териториално, ще е икономическо.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #4 -: Септември 07, 2015, 11:19:03 pm »
Я да издребнея… коя дата следва да се вземе предвид, тази на подписването на договора от Маастрихт или тази на влизането му в действие? И другото, Европейският съюз има карта от 7.II.1992/1.X.1993 г., но надгражда върху Европейската икономическа общност — Рим, 27.III.1957/1.I.1958 г. Май по-добре да игнорираме подписванията.

Мисълта ми беше, че картата от 1958 г. изглежда много по-нормално, не толкова мафиотски.

« Последна редакция: Септември 07, 2015, 11:58:50 pm от Reptil »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #5 -: Септември 07, 2015, 11:57:11 pm »

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #6 -: Септември 08, 2015, 12:02:58 am »
Всъщност началото на началата е Договорът за въглища и стомана. Париж, 18 април 1951, вллиза в сила на 22 юли 1952.  А е промотиран пред света за пръв път на 9 май 1950 г.
De omnibus dubitandum est

Happy58

  • Гост
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #7 -: Септември 09, 2015, 11:54:19 am »
на мен ми дава различна карта за тези данни  ::)

Разликата е в часа - твоя на обяд, а другия през нощта :-)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #8 -: Септември 09, 2015, 03:04:45 pm »
на мен ми дава различна карта за тези данни  ::)
объркала си часа- 0ч на 1 ноември за Брюксел, което е 23ч (31 окт) по Гринуич

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #9 -: Септември 09, 2015, 03:06:07 pm »
Разликата е в часа - твоя на обяд, а другия през нощта :-)
нейният също е вечерта - p.m. , но е с час назад

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #10 -: Септември 09, 2015, 03:24:50 pm »
ок, благодаря.
ще я махна.


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #12 -: Септември 11, 2015, 08:21:49 pm »
Европейският съюз:
1. ще се ислямизира,
2. ще се разпадне на две части.
Тези две явления ще вървят паралелно.Страните от  източна Европа ще се присъединят към Евроазийския съюз.
За разпадането не се наемам да гадая, по принцип доста съюзи досега са се разпаднали, а колкото до ислямизирането, не вярвам да стане- навремето също Европа е била атакувана източно от Османската империя, която е завладяла Балкански п-в, преди това маврите са владеели Иберийски п-в, наричан на арабски "Ал-Андалус", оттам е останало наименованието на южната част в Испания- Андалусия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #13 -: Септември 11, 2015, 08:37:02 pm »
Цитат
През 1469 короните на Кастилия и Арагон са обединени с женитбата на Фернандо II, престолонаследник на Арагон и Исабела, принцеса на Кастилия, с което се поставя началото на обединена Испания. През 1478 е завършено завладяването на Канарските острови, а през 1492 е превзета и Гранада, последната мюсюлманска крепост на полуострова, което приключва 781-годишното ислямско присъствие в Испания. През същата 1492 година испанската експедиция, водена от Христофор Колумб и спонсорирана от кралица Исабела, открива Новия свят.
Фернандо и Исабела били представители на Ренесанса, от така наречените „нови монарси“. Те централизирали държавната власт в ръцете на владетеля за сметка на аристокрацията. С техните широкомащабни политически, юридически, религиозни и военни реформи, Испания се превръща в първата световна сила

А ние се оправдаваме за всичко с 500г османско присъствие, пренебрегвайки основната причина.

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #14 -: Септември 11, 2015, 08:44:44 pm »
Този тип карти -западната карта се анализират с циклите на Сатурн и Юпитер, затъмненията и лунациите.
Самата карта говори за борба за лидерство  с тази Тао квадратура между Сатурн, Марс и Луната.
Съвпада на Сатурн и Юпитер 2000г. е бил точно върху Луната в 10д, активирайки аспектите, и говори за промени.
Но най-интересното е че затъмнението от 24.10.2014г в 1градус на Скорпион с ретроградна Венера попада точно на ИС.
Нищо чудно, че има вече проблеми., и те мисля че се обостриха около квадратурата на Сатурн и Юпитер в последните градуси на Лъв-Скорпион и се получи един голям квадрат. Съвпада на Венера Луна и Слънце мисля че намеква за проблеми с Ислямски страни.
Вероятно резултата от този поток на хора ще го видим на следващата квадратура на Сатурн и Юпитер.
В момента се намираме в края на един цикъл започнал преди 172г. засягащ целият свят -съвпад на Сатурн и Юпитер в 8гр на Козирог или така наречената Голяма Мутация. Края на този цикъл ще приключи 2020г със съвпад на Юпитер и Сатурн в знака Водолей. Това е нов цикъл, нова Голяма Мутация. на всеки 20г има съвпад на Юпитер и Сатурн но това са подцикли в големият цикъл. В момента сме под влиянието на последния малък подцикъл в 23гр на Телец. Земен знак или разрушаване на старите икономически условия и съсдаване на нови такива.Историческите факти показват, че преди смяна на такива Цикли, се разрущават предишните начини, системи,работещи  връзки. Започва формиране на нова Икономическа и Геополитическа система. Стабилизация на старите не е възможно.