Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 334814 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за работа
« Отговор #1740 -: Юни 29, 2019, 06:45:10 pm »
Според мен да, ще ти връчат предизвестие съвсем скоро.Луната ще сменя знак от 6ти , сигурно още в понеделник. Ще направи хармоничен аспект с у10 и мисля, че шефовете ще се отнесат сравнително безпроблемно-добре. Венера у6 излиза от Меркуриев знак и ще влезе в Рак в 8дом. Може би новата- бъдеща работа, да не е свързана директно с преподаване на деца, а някакъв вид по-специална грижа.. не санаториум  :017: не мога да го измисля ..пооо.. абе някак по- друг метод за грижа към детският интелект ,по-интуитивен ,нещо като антропософски училища, Монтесори градини,сугестология  :017: Развитие на интелектуалното развитие посредством интуитивни творчески пътища. У1 Марс ще направи съвпад Меркурий в 9дом -може да изкараш някоя специфична квалификация за целта тук или в чужбина пр. Марс У1 ще се измъкне скоро от това затлачено женско блато и ще влезе в Юпитеров дом, в огнен знак -ще дойде на себе си, ще може да проявява себе си ,активността на природата си без да му подливат мътни води крякащи и куткуудякащи женски  :012:
« Последна редакция: Юни 29, 2019, 06:54:01 pm от Ребека »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1741 -: Юни 29, 2019, 07:09:22 pm »
Та, ето и въпросите, които ме вълнуват -  "Ще ми бъде ли връчено предизвестние или ще направят всичко възможно аз сама да напусна?", "Как ще се развият нещата на работата за мен?"
Въпроси не се задават така с или , при отговор Да , да за кое- ще имаш предизвестие или да, сама ще напуснеш?
По мое виждане ще имаш някакво известие от тяхна страна, а дали за напускане или за нещо друго, не мога да го видя. Дом 9 показва крайното развитие на въпроси по 6д., дали ще приключиш работата или ще продължиш, изходът ще е благоприятен за теб.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за работа
« Отговор #1742 -: Юни 29, 2019, 07:41:00 pm »
Тя не е педагог, а психолог
Не знаех, че е психолог, ами чудесно ще е пак таково, но по-нетрадиционна психология. По- ефикасна и експериментална ,може затова да има ново обучение квалификация .

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #1743 -: Септември 25, 2019, 09:57:02 am »
Ще си намеря ли нова работа до края на годината?
Все още съм на настощата, но поради малкото персонал започнаха да ни дават много малко почивни дни и да ни ги честят с 5-часови работни смени вечерта, което за мен е неприемливо.  :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting:
Интересно, че картата е с ранен асцендент.  :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1744 -: Септември 26, 2019, 01:26:21 am »
Ще си намеря ли нова работа до края на годината?

ами не, ще останеш на настоящата

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #1745 -: Септември 27, 2019, 11:07:19 am »
ами не, ще останеш на настоящата
  Добре. Благодаря, Акрукс!

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Хорари за работа
« Отговор #1746 -: Септември 29, 2019, 01:21:43 pm »
Ще си намеря ли друга работа до Нова година?

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Хорари за работа
« Отговор #1747 -: Септември 29, 2019, 01:59:56 pm »
Ще си намеря ли друга работа до Нова година?
може да се появи възможност, но няма да започнете

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1748 -: Септември 29, 2019, 07:20:35 pm »
Ще си намеря ли друга работа до Нова година?
не се очертава нова работа, а и настоящата е добра за теб, може да имаш финансови проблеми и да се надяваш една нова работа да ги разреши, но с работа това не става  :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за работа
« Отговор #1749 -: Септември 29, 2019, 09:00:00 pm »
Какво стана с изследванията ти ,може да пишеш в хорарната тема.. май беше. Искрено се надявам да си всъщност добре  :)

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Хорари за работа
« Отговор #1750 -: Октомври 26, 2019, 08:08:03 pm »
Здравейте, доста съм притеснена в работен план. Имам усещането, че искат да ме махнат от позицията, на която съм в момента. Въпросът е дали си внушавам, че не ме харесват на тази позиция и искат да ме махнат?

Много ще съм благодарна да се включите!!!

П.С. В колебание съм дали да не инициирам аз промяната и да изпреваря събитията

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Хорари за работа
« Отговор #1751 -: Октомври 27, 2019, 05:15:58 pm »
Здравейте, доста съм притеснена в работен план. Имам усещането, че искат да ме махнат от позицията, на която съм в момента. Въпросът е дали си внушавам, че не ме харесват на тази позиция и искат да ме махнат?

Много ще съм благодарна да се включите!!!

П.С. В колебание съм дали да не инициирам аз промяната и да изпреваря събитията

не става ясно кои са тези,които не те харесват и ги приемам по 7 дом. Юпитер е на трон по знак.ТАм меркурий у1 няма никакви достойнства или недостатъци, Същата работа е и с У1 в скорпион. Луната ще направи секстил с Юпитер. Не мисля,че изобщо някой се интересува прекалено от теб и още по-малко ,че ще те махнат. Ти си знаеш защо така мислиш,но в тази карта не виждам нещо такова. Луната ,твой У3 и косигнификатор ще съвпадне с марс и заедно ще направят квадрат към техния У3 Сатурн.Не мисля,че един разговор или каквато и да е инициатива от твоя страна ще ти е от полза

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1752 -: Октомври 27, 2019, 11:01:12 pm »
Здравейте, доста съм притеснена в работен план. Имам усещането, че искат да ме махнат от позицията, на която съм в момента. Въпросът е дали си внушавам, че не ме харесват на тази позиция и искат да ме махнат?

Много ще съм благодарна да се включите!!!

П.С. В колебание съм дали да не инициирам аз промяната и да изпреваря събитията
Да, ще загубиш професионална позиция, успешно ще е намирането и започването на нова работа,

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Хорари за работа
« Отговор #1753 -: Октомври 28, 2019, 08:31:07 pm »
не става ясно кои са тези,които не те харесват и ги приемам по 7 дом. Юпитер е на трон по знак.ТАм меркурий у1 няма никакви достойнства или недостатъци, Същата работа е и с У1 в скорпион. Луната ще направи секстил с Юпитер. Не мисля,че изобщо някой се интересува прекалено от теб и още по-малко ,че ще те махнат. Ти си знаеш защо така мислиш,но в тази карта не виждам нещо такова. Луната ,твой У3 и косигнификатор ще съвпадне с марс и заедно ще направят квадрат към техния У3 Сатурн.Не мисля,че един разговор или каквато и да е инициатива от твоя страна ще ти е от полза
Flower from Venera, благодаря ти! Много полезен беше отговорът ти за мен.
За тези, които не ме харесват, имах предвид двамата преки ръководители. Явно съм твърде самовглъбена и си внушавам

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Хорари за работа
« Отговор #1754 -: Октомври 28, 2019, 08:34:08 pm »
Да, ще загубиш професионална позиция, успешно ще е намирането и започването на нова работа,

Акрукс, казваш "да", тоест че си внушавам ли? Загубата на проф. позиция ще бъде инициирана от мен или от преките ми началници? В рамките на какъв период го виждаш това / до края на годината или следващата/?

Благодаря, че отново се включваш.