Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 430565 пъти)

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
Re: Хорари за работа
« Отговор #2520 -: Май 16, 2024, 02:37:41 pm »
Здравейте,

според вас съпругът ми дали ще започне нова, много желана от него работа? Беше на разговор и му обещаха, но в последствие нещо се обърка и отложиха за септември. Към момента работи. На мен сякаш ми изглежда положителен отговор, но със забавяне, което всъщност е факт. Аз задавам въпроса. "С ще започне ли работа в..."

Благодаря!

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1223
Re: Хорари за работа
« Отговор #2521 -: Май 16, 2024, 04:48:49 pm »
Точният съвпад на Сатурн с дсц, който на всичкото отгоре е у на втората работа, а самия въпрос е свързан със съпруга, идва да ни каже няколко неща, но Лили изобщо не би чел такъв въпрос.
После, задаването на въпроса във форума на основание 45-дневна карта, също буди съмнение за достоверност и смисъл.
Питащият е представен в сенчеста фаза пред ретроградие, което към днешна дата приключи.
« Последна редакция: Май 16, 2024, 04:52:23 pm от Люба »

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
Re: Хорари за работа
« Отговор #2522 -: Май 16, 2024, 07:19:19 pm »
Здравей, Люба,

да разбирам, че хорара не е радикален ли? Хорара го построих преди месец и половина и тогава реших, че ще започне новата работа, но не стана. Лили пише за Сатурн в 7 дом, че може подведе астролога или твърдо "не" на въпроса ако е в първи дом, пък то нали си е първи за съпруга. Наред с това управлява и новата работа, затова се обърках.  Значи аз ще задам въпроса още веднъж.
Благодаря!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13675
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2523 -: Май 27, 2024, 02:18:34 pm »
Здравейте,

според вас съпругът ми дали ще започне нова, много желана от него работа? Беше на разговор и му обещаха, но в последствие нещо се обърка и отложиха за септември. Към момента работи. На мен сякаш ми изглежда положителен отговор, но със забавяне, което всъщност е факт. Аз задавам въпроса. "С ще започне ли работа в..."

Благодаря!
Луната е У-л на новата работа, с последен хармоничен аспект с Нептун У7, назованото място, би трябвало да започне по някое време, Луната до последния аспект е на 22 градуса, освен това е в заточение в знака където се намира, което показва затрудненията по новата работа.

mona lisa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Хорари за работа
« Отговор #2524 -: Юни 08, 2024, 05:43:01 pm »
Здравейте, имам въпрос за работата ми. Променя се динамиката там и колегата, с когото работих вече няма да е част от екипа и аз ще поема и неговите задължения. Ще се справя ли?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7507
Re: Хорари за работа
« Отговор #2525 -: Юни 08, 2024, 07:53:11 pm »
Да,Марс упр.на асц ,теб е силен,на трон,в дом на радост ,но в последен критичен градус.Луната е в рак ,на трон,а тя е важна в случая,защото е упр.на 4 от 6ти дом,или крайното развитие на въпроса.Ще се справиш,но по-нататък нещата ще се променят,защото Марс,тоест ти,ще имаш други приоритети,а Луната ще извърши хармоничен аспект със Сатурно,но предстои квадрат с Марс,ще има напрежение ,а след това тригон с Нептун,всичко ще приключи добре за теб.Ще се възползваш от нещо.
« Последна редакция: Юни 08, 2024, 07:55:02 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13675
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2526 -: Юни 09, 2024, 10:51:17 am »
Здравейте, имам въпрос за работата ми. Променя се динамиката там и колегата, с когото работих вече няма да е част от екипа и аз ще поема и неговите задължения. Ще се справя ли?
Картата показва случващите се промени в работата, които засягат лично теб, тъй като Марс У6, съУ1 сменя знак, но Луната в този знак има само хармонични аспекти, които предстоят да се случат – тригон със Сатурн, естествен у-л на кариерата, а тук владее 3д., по който е договарянето, подписване на нов договор; секстил с Уран в 7д., 7д описва колегите и партньорите, вероятно скоро ще има нов колега и няма да се налага да вършиш всичко сама, а последен аспект тригон с Нептун в 5д., който е производен 4-ти от 2-ри, може би ще имаш бонус, допълнителни пари от възникналата ситуация. Конкретно на въпроса – Да, ще се справиш, представена си от Плутон в 3д., в секстил с ПФ в 1д. на 2* Стрелец и с Юпитер, диспозитор на ПФ; Плутон е ретро, което създава известни затруднения, но Плутон си е Плутон, сила и мощ, полезните трансформации са по тази планета.
Забравих да пиша, че в момента на задаване на въпроса Луната съвпада със звездата Сириус, гарантиран успех!
« Последна редакция: Юни 09, 2024, 10:55:40 am от akruks »

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 96
Re: Хорари за работа
« Отговор #2527 -: Юни 20, 2024, 04:12:50 pm »
Според вас ще си намеря ли скоро друга работа? Чувствам се не добре на текущата,но страхът да попадна на същото или по-лошо е голям. Странното е,че имам отличия на тази работа, два пъти вече ме награждават,но...
София, България
20юни 2024, точно в 16:00

Моето тълкуване.
Според мен няма да е скоро,не просто по астрологични причини,но и чисто обективно - лято е.
Асцендент 29градуса, вече знам отговора на въпроса и няма смисъл да питам. У1-Венера в Рак(аз) скоро ще направя положителен аспект с У6-Марс в Телец, който пък е в падение. Мисля ,че може тези дни да имам някакви положителни емоции на текущото работно място,но нищо свързано със смяна.
Луна като отговор на въпроса скоро е правила опозиция със слънцето (пълнолуние),но то е управител на 10ти дом, а аз не питам за кариера 🤔в момента е в разходяща опозиция с Юпитер , който управлява втори и пети дом.

Благодаря за помощта
I deserve the best.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13675
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2528 -: Юни 20, 2024, 04:49:47 pm »
Според вас ще си намеря ли скоро друга работа? Чувствам се не добре на текущата,но страхът да попадна на същото или по-лошо е голям. Странното е,че имам отличия на тази работа, два пъти вече ме награждават,но...
София, България
20юни 2024, точно в 16:00

Асцендент в последните градуси би могло да означава, че работата ще е временна или съответните задължения рязко ще се отличават от първоначално описаните. А по-късно може да се окаже, че независимо от тези промени, въпросната работа може да се превърне в повратен момент към нещо по-добро. По тази карта си представена от Венера, а Меркурий У11 (нова работа) е в разходящ съвпад – може би имаш предвид конкретна нова работа с по-добро заплащане , тъй като Венера е също У12, а това е производен 20ри от 11-ти дом. Но на Венера У1 предстои хармоничен аспект с Марс У6 и ще продължиш настоящата работа. На луната предстоят  два негативни аспекта – със Сатурн и накрая с Нептун, засега (скоро) Не - това е моят отговор.

ps Марс в Телец е заточен, падение е в Рак

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 96
Re: Хорари за работа
« Отговор #2529 -: Юни 20, 2024, 05:36:32 pm »
Благодаря, arkuks,
 ще държа форума в течение, аз от време на време кандидатствам по други обяви,но не много активно, а може би и не съм кой знае какво, защото не получавам често покани..
Но със сигурност ще дам обратна връзка както обикновено правя
I deserve the best.

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 96
Re: Хорари за работа
« Отговор #2530 -: Юли 12, 2024, 09:24:45 pm »

Обратна връзка по хорара - продължавам да не съм удовлетворена от работата си, емоционално.
Миналото предложение, за което разпозна (към момента на задаване на хорара бях отказала добро предложение, за което не бях на 100% сигурна,но все пак изпитвах съжаление,че съм отказала) отново се появи на хоризонта. Отново са отворили позиция,но не зная дали да кандидатствам, за по-малко пари е... Ще видим.
Относно текущата работа, имам малко повишение (наистина малко и смешно,но е факт!), снимах се в едно фирмено видео, което би могло да ми помогне с разпознаваемост, и реферирах човек да започне при нас. Ако той се задържи 3месеца,ще ми изплатят бонус.

Благодаря, arkuks,
 ще държа форума в течение, аз от време на време кандидатствам по други обяви,но не много активно, а може би и не съм кой знае какво, защото не получавам често покани..
Но със сигурност ще дам обратна връзка както обикновено правя
I deserve the best.

mona lisa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Хорари за работа
« Отговор #2531 -: Юли 17, 2024, 06:03:16 pm »
Здравейте, имам въпрос за работата ми. Променя се динамиката там и колегата, с когото работих вече няма да е част от екипа и аз ще поема и неговите задължения. Ще се справя ли?

Здравейте, след повече от месец давам обратна връзка. Наистина нещата вървят повече от добре при мен, справям се и се чувствам по-спокойна и уверена. Избрахме вече и нов човек, който да започне работа и да ми помага.

Сафо и Акрукс, благодаря и на двете ви, бяхте много точни!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6492
Re: Хорари за работа
« Отговор #2532 -: Юли 28, 2024, 09:43:20 pm »
Ще напусна ли сегашната си работа и ще успея ли да си намеря друга до края на тази година?
Много искам да се махна, защото вече на работата е кошмар и освен парите, нищо друго не може да ме задържи, обаче шефките като разбраха, започнаха да ме разубеждават, въпреки че нещо друго не обещават. Манипулират ме с това, че едва ли не няма да си намеря по-добра работа и че ще остана без доходи.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13675
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2533 -: Юли 28, 2024, 09:54:03 pm »
Ще напусна ли сегашната си работа и ще успея ли да си намеря друга до края на тази година?
Много искам да се махна, защото вече на работата е кошмар и освен парите, нищо друго не може да ме задържи, обаче шефките като разбраха, започнаха да ме разубеждават, въпреки че нещо друго не обещават. Манипулират ме с това, че едва ли не няма да си намеря по-добра работа и че ще остана без доходи.
Весо, по тази карта не те виждам на нова работа, ще продължиш настоящата, където все пак може да има някакви промени в твоя полза. Представен си от ретро Сатурн във 2д., нормално е да ти е тегаво и да имаш усещането, че изкарването на пари е тежко , да те спохождат мрачни мисли, но и това ще мине, повтаряй си го по-често и се разхождай по хълмовете сред природата за разтуха.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6492
Re: Хорари за работа
« Отговор #2534 -: Юли 28, 2024, 10:31:30 pm »
Ужас! Значи мъчението още ще продължи!
От отделно Проблемът със съня не ми се разрешил и въпреки че ходя при специалист психиатър, който ми изписа силни лекарства, които не ми помагат особено,  той ми каза че докато продължа с този начин на живот и с тази работа, която не е за мен, няма да се разреши нищо и че липсата на сън е само следствие, а не главният проблем.