Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 439643 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13696
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2535 -: Юли 29, 2024, 09:13:43 pm »
Ужас! Значи мъчението още ще продължи!
От отделно Проблемът със съня не ми се разрешил и въпреки че ходя при специалист психиатър, който ми изписа силни лекарства, които не ми помагат особено,  той ми каза че докато продължа с този начин на живот и с тази работа, която не е за мен, няма да се разреши нищо и че липсата на сън е само следствие, а не главният проблем.
нали въпросът ти е до края на годината, може на по-късен етап да си потърсиш работа, която те устройва

Clover

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
Re: Хорари за работа
« Отговор #2536 -: Август 09, 2024, 08:45:50 am »
Здравейте, в голяма дилема съм моля за помощ. Имам работа, но ниско платена, предлагат ми друга в държавната администрация. Въпросът ми е да приема ли? Ще се сработим ли с колегите? Ще се задържа ли дълго на новата работа? Преди години астролог ми каза, че на 36 години ще открия "моето място на държавна работа", това ли е държавната работа за която ми каза астролога? В момента съм точно на 36 год.От 2 год. работя на свободна практика, но имам малко клиенти и доходите ми са изключително ниски. Има ли смисъл да продължавам със свободната практика, ще се подобрят ли нещата финансово или да скачам смело в новата работа? Искренни благодарности на отзовалите се.

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
Re: Хорари за работа
« Отговор #2537 -: Август 13, 2024, 10:14:50 am »
От няколко седмици активно кандидатствам по обяви за работа. Засега нищо. Минах доста интервюта, но явно все нещо не ми достига. Зададох въпрос ще си сменя ли настоящата работата? У1 Слънце, точно на асцедента, на трон. У10 настоящата работа в 1ви дом. У11 следващата работа Меркурий пак в първи дом, но ретрограден. Луната във 2ри дом, няма аспекти с У1, 10 или 11. В сходяща опозиция с Нептун - дали нямам някакви нереалистични очаквания относно заплащането. 

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1223
Re: Хорари за работа
« Отговор #2538 -: Август 13, 2024, 01:36:25 pm »
Ще приемем, че шести ден сама сте умувала над хорара.
Някаква генерална промяна и конфликт изглежда са в основата на желанието за промяна, а парите, да, са водещ фактор. Колега, дори подчинен мърсувал. Допускам и любовна драма на работа.
Аз бих гледала шести дом за сегашната работа, освен ако същата не е изключителна за имиджа и кариерата.
Нереалистичност за парите може, но и его тук намесено има. Нещо не ви зачитат и признават, както искате и негодувате.
Аз мисля, че ще има смяна на работата, но по-нататък, с отлагане.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7508
Re: Хорари за работа
« Отговор #2539 -: Август 13, 2024, 04:44:13 pm »
Нана,представена си от Слънце на трон,можеш да смениш каквото пожелаеш.Сатурн е упр.на 6ти и понеже въпросът е "ще сменя ли настоящата работа,а не"ще започна ли нова",да,ще я смениш.Сатурн е ретрограден в двоен знак.
Венера,упр.на 3ти дом,договори,е съвпад с Меркурий в 1ви,Да,ще има видимост.

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 63
Re: Хорари за работа
« Отговор #2540 -: Август 14, 2024, 06:18:05 pm »
Благодаря Люба, Сафо  :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7508
Re: Хорари за работа
« Отговор #2541 -: Август 15, 2024, 10:40:05 am »
За мен е Не,заради слабо поставената Венера по знак,въпреки,че е в дом на радост,упр.на 1 и 6 домове,но е сх.опозиция със Сатурн.
Марс/Юпитер хвърлят ляв квадрат от близнаци.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12680
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2542 -: Август 15, 2024, 11:12:27 am »
Nana, Телец е на К10, фиксиран знак- трудно. Но, пък Венера, у10, скоро е сменила знак и скоро ще смени дом, променят се и условията и интереса. В знак, където е слабо поставена, зависима от обстоятелствата, но ъглова, все още е актуална. Луната е без курс-засега оставаш на старата си работа.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Allie

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
Re: Хорари за работа
« Отговор #2543 -: Август 24, 2024, 11:30:28 am »
Ще получа ли втори шанс за това място скоро ? (Бях одобрена, но изпуснах времето за потвърждение ://

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1223
Re: Хорари за работа
« Отговор #2544 -: Август 24, 2024, 01:52:02 pm »
Скоро не и май вече има на мястото друг.

Allie

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
Re: Хорари за работа
« Отговор #2545 -: Август 25, 2024, 03:09:08 pm »
Благодаря, Люба.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12680
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2546 -: Август 26, 2024, 11:49:45 am »
Allie, Луната в Телец свързва Венера, теб, и Слънце у10. Меркурий, който е диспозитор на Венера и Слънце е ретро, може да върне ситуация. И Луната, и Слънце, и Меркурий са ъглови, има шанс. Луната има много сходящи аспекти и би трябвало да предстоят динамични ситуации по казуса.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Allie

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
Re: Хорари за работа
« Отговор #2547 -: Август 27, 2024, 10:33:26 am »
Ехх, Рени, много ме зарадва  :-* И новолунието което предстои ми е съвпад с МЦ, та да видим....  ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13696
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2548 -: Септември 02, 2024, 03:39:14 pm »
Ще получа ли втори шанс за това място скоро ? (Бях одобрена, но изпуснах времето за потвърждение ://
Да и от мене по този въпрос

Jupiter

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Хорари за работа
« Отговор #2549 -: Септември 04, 2024, 11:41:31 pm »
Ще имам ли "ДА" от А.Т.С ?
« Последна редакция: Септември 04, 2024, 11:48:00 pm от Jupiter »