Веско, ние във форума сме ти свикнали на странностите, но определено правиш странно впечатление.
Кой звъни на шефа си по Вайбър, несериозно е?!
с Веско се знаем от 2005г., от форума по астрология в беинсадоуно (сайта на бялото братство), както и с много други се знаем от онзи форум, някои вече са звездичка, да почиват в мир!
Корея, той не е звънял на шефа си, а на неговия съученик, който е изпълнителен директор на фирмата и го уреди на работа, имаше такъв хорар преди, дали неговият съученик ще му помогне за работа или е обещал само на думи когато се срещнали случайно...