Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 331508 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #450 -: Март 19, 2016, 06:01:57 pm »
Заради сходящият тригон на Луна към Сатурн?
Да, но не само.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Хорари за работа
« Отговор #451 -: Март 19, 2016, 06:03:49 pm »
Тоест, отговорът е по-скоро не, така ли?
Такива хорари са ми много интересни. При тях Луната е супер, но другият сигнификатор не е и почвам с едно двоумение по тях...
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Ira

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
Re: Хорари за работа
« Отговор #452 -: Март 19, 2016, 06:13:46 pm »
Назначена съм на новата позиция и постепенно трябва да поема работата на новата. Но усилено ме товарят с работа и на старата, така че нямам време да започна на новата. А колежката на старата ми позиция, просто отлага въртенето на работата, тя се натрупва, излиза болничен и понеже работата е свързана със срокове - аз я върша.
А за фалша - възможно е. Интуицията ми подсказва, въпреки че са много мили.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #453 -: Март 19, 2016, 06:18:27 pm »
Назначена съм на новата позиция и постепенно трябва да поема работата на новата. Но усилено ме товарят с работа и на старата, така че нямам време да започна на новата. А колежката на старата ми позиция, просто отлага въртенето на работата, тя се натрупва, излиза болничен и понеже работата е свързана със срокове - аз я върша.
А за фалша - възможно е. Интуицията ми подсказва, въпреки че са много мили.
Щом си назначена на новата длъжност, а не е само обещано, тогава за какво се притесняваш?  Нормално е, след като новата колежка се е разболяла да те накарат да поемеш нените задължения, тъй като си запозната с работата на тази позиция. На всеки може да се случи да се разболее, което е неприятно, но най-вече за боледуващия.

Ira

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
Re: Хорари за работа
« Отговор #454 -: Март 19, 2016, 06:22:39 pm »
Съгласна съм. И на мен ми се случва. Не е заради болничните, а когато е на работа, просто се мотае и затова после го отнасям аз.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Хорари за работа
« Отговор #455 -: Март 19, 2016, 06:41:24 pm »
Благодаря, Единствена! :-*
Да, имахме противоречия и финансови загуби, които, в момента, се решават в съда.
Да, аз "инвестирах" първоначално- получи пари, които само аз бях изработила. Това трябваше да покаже, че няма да има издребняване от моя страна.

п.п.Тези дни се разпадна нещо, по което работих близо 7 месеца и което трябваше да донесе доста пари. Рухнах физически и психически. Състарих се с 10 г за 2 седмици.

Кураж Уран. Дано всичко се оправи.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за работа
« Отговор #456 -: Март 19, 2016, 07:14:29 pm »
Да, но не само.

Луна няма положителни аспекти с Меркурий. Сал един, предстоящ, куинконс.

Ira

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
Re: Хорари за работа
« Отговор #457 -: Март 19, 2016, 07:36:59 pm »
А защо с Меркурий?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за работа
« Отговор #458 -: Март 19, 2016, 07:38:32 pm »
А защо с Меркурий?
Следваща работа.

Ira

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
Re: Хорари за работа
« Отговор #459 -: Март 19, 2016, 07:45:08 pm »
Мерси, разбрах. Значи по- скоро няма да се захвана с новата длъжност.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за работа
« Отговор #460 -: Март 19, 2016, 07:51:50 pm »
Мерси, разбрах. Значи по- скоро няма да се захвана с новата длъжност.

По- скоро и на двете. Куинконсът е нагаждане към ситуацията.

Ira

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
Re: Хорари за работа
« Отговор #461 -: Март 19, 2016, 08:12:30 pm »
Много ти благодаря. Ще дам ОВ за развитието.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за работа
« Отговор #462 -: Март 22, 2016, 11:51:08 pm »
Ще бъда ли успешен екип/тандем с назована по име? Под успех се разбира финансов резултат.

Уране, и твоите пари, и нейните пари, и парите от бизнеса някак все се оказват в неин знак/ триплицитет. Записвай, проверявай и сравнявай, че ситуациятя е малко моето си е мое, чуждото е общо.
De omnibus dubitandum est

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Хорари за работа
« Отговор #463 -: Март 23, 2016, 02:11:19 pm »
Ще бъда ли успешен екип/тандем с назована по име? Под успех се разбира финансов резултат.
Ще започна с това,че не разбирам от хорари,но въпреки това ще опитам.

Твоят и нейният У2 са Луна и Сатурн,но при нея Сатурн попада в неин 12Д(близо до асц),което за финансови дела може да се каже,че е дом,който "не допуска" материално натрупване(по един или друг начин).В Стрелец Сатурн е в слабост и тригонът между доблестна Луна в Лъв и Сатурна може да даде изява с лекота на недобрия потенциал.
Хич не обичам карти с интерсептиран Овен.Уран е твоят У10 и е там,а диспозиторът му Марс(У6 стар) му праща,кофти,коварен 135* аспект,който напоследък изучавам и не намерих място,коъдето да се е изявил добре.Няма да говорим за Плутон(нов У6) и квадратурата му с Урана ти.
 Иначе в 6Д Марс бил в "голяма радост".При нея интерсептираният овен е във 5Д,а Марс пак в 12Д-предполагам напразни усилия.
 НеинУ1 и твойУ1 са в опозиция.
Неин У2 и твои У1(Сатурн и Мерк) са в квадратура.
Твой У2 и неин У1(Луна Юпитер) нямат аспект.
Твой У8Сатурн (парите чрез партньорство) към неин ЮпитерУ1 са в квадрат.
Неин У8(Луна) към твой У1 в 135*.

Ако гледаме универсалните сигнификатори на богатството има един обнадеждаващ Юпитер/Плутон тригон,но той не се развива бързо.Освен това в нейната карта това са У12,У1 и У5-не знам дали повече не го гледа като забавлени.При теб са У7,У6 и У11-очаквала си "ненадеен удар" след положените усилия.

Аз имах партньорства доскоро и попрегледах управителите.Вече ще избягвам добри аспекти с У12.И ако няма множество връзки със силни есенциално У10(може и с квадратури) няма да се захващам.Усетих,че след първите пари интересът към работата,по-скоро към методичността изчезна.Уране,хората са мързеливи и не им се работи.  :-* Очакват ден година да храни.
Куинконсът Нептун/Луна също не ми харесва-тук не може да има напасване-това да не е Луна с нормална планета.
Вярвам,че куинконсът Юпитер/Уран е донесъл първите средства,защото са(бяха) в антисия,но те двамата заедно не носят стабилност и постоянство,както би станало с участието на Сатурн,като закопае.
И въпреки всичко,ако на нея може да се разчита да вършите неблагодарна работа квадратът Сатурн/Юпитер е този,който би донесъл постъпленията,в случай,че се преодолее влиянието на Нептун,У12...и първоначалният стрес от пречките,които създава.не знам до колко може да се разчита и на тази квадратура,като крайният диспозитор Мерк в в Риби,и Юпитер не може да действа адекватно в Дева,а от там и Сатурн в Стрелец.
Ако можеш да си възвърнеш вложените средства (и да продължиш сама)-Мерк скоро влиза в Овен и трябва да е по-добре за сделки и пари.
 
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Хорари за работа
« Отговор #464 -: Март 23, 2016, 05:00:23 pm »
Здравейте! Бих искала да попитам :Ще си сменя ли мястото на работа или ще остана на същото? Благодаря!!!

Давам ОВ по хорара.Оставам на същата работа и на същата позиция и ми изплатиха парите.Акрукс ,както винаги с правилно интерпретиране на картата.