Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327359 пъти)

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Хорари за работа
« Отговор #585 -: Юли 02, 2016, 05:54:05 am »
В тази карта не виждам осъзната нагласа да приемеш предложението, колебаеш се. Предстои ти някаква промяна, но по-скоро ще си подвластна на обстоятелствата, повлияна от външни фактори, не виждам целенасоченост в действията и осъзнато възнамеряване. Също така ми се струва, че на този етап не ти се ще да си разваляш емоционалния комфорт с една по-отговорна, но не чак толкова добре платена длъжност. Ако говорим за заплата, там промяна може да има, но има и тенденция очакванията да се разминават с реалните възможности.

Не виждам обаче сходяща аспектна връзка между теб и управителя на 10 дом, а също между Луната и У10. Луната е без курс, отива към пълнолуние. Последният разходящ аспект е бил тригон с Уран в 10 дом – може някак неочаквано да ти е дошло това предложние и да си реагирала с колебание. Предходните аспекти на Луната обаче загатват за неудовлетвореност и съмнения.

Твоят сигнификатор има есенциални достойнства в знака на МС, но както казах, няма аспекти с У10, имаме и безкурсна Луна в мутабелен знак – не виждам вътрешна готовност да се поеме този ангажимент. Не е изключено да има неудовлетвореност от заобикалящата среда на това работно място, а също от начина, по който протича комуникацията и координацията между служителите и отделните звена във фирмата.

В момента на задаване на въпроса твоят сигнификатор е без никакви изявени достойнства, съвсем скоро ще премине в следващия знак, където У10 е в падение. И да приемеш предложението, според мен няма съществено да промени положението ти в организацията и твоята нагласа към тази работа като цяло. Дали ще се справиш е въпрос на личностна мотивация, а тя в този хорар не е нещо, което да играе водеща роля. По-скоро има нагласа към приемане на обстоятелствата, нещата в службата да се развият от само себе си и някак да се подредят в твоя полза, без особен ентусиазъм.
От вчера съм вече официално управител... Но всичко писано тук, важи в пълна сила при мен... Всичко си е същото,  само дето съм с повече отговорности... Мерси още веднъж за хорара.  :58:

Lolla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Хорари за работа
« Отговор #586 -: Юли 12, 2016, 05:15:30 pm »
Ще напусна ли работа през януари?

Юпитер У10 е извършил квадрат със Сатурн у1, което показва, че невъзможността за развитие, но Юпитер в картата е също У11, следваща работа не предстои.
Луната у6 в сходящ хармоничен аспект с У1, последен аспект хармоничен със Слънцето У7- ще продължиш работа на същото място, като тенденцията е да имаш някакъв възход, все пак Слънцето е съУ10.

Давам обратна връзка - така и не напуснах работа предните месеци.  Всичко приключи вчера, когато съкратиха длъжността  :o

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #587 -: Юли 12, 2016, 08:03:50 pm »
Давам обратна връзка - така и не напуснах работа предните месеци.  Всичко приключи вчера, когато съкратиха длъжността  :o
Благодаря за обратната връзка, но въпросът ти беше за януари дали ще напуснеш работа- не си напуснала до края на януари, а какво се е случило след това е извън хорара.

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Хорари за работа
« Отговор #588 -: Юли 13, 2016, 09:59:58 am »
Здравейте,  преди няколко месеца започнах работа в друг град, но се чувствам ужасно, не мога да се адаптирам и става все по-зле. Ще се върна ли скоро да работя в родния си град ? ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #589 -: Юли 13, 2016, 03:51:35 pm »
Здравейте,  преди няколко месеца започнах работа в друг град, но се чувствам ужасно, не мога да се адаптирам и става все по-зле. Ще се върна ли скоро да работя в родния си град ?
Може да се върнеш в родния си град, но нещо с работата тази карта не ми дава отговор,  не ми излиза това, че в момента работиш.

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Хорари за работа
« Отговор #590 -: Юли 13, 2016, 05:08:13 pm »
Да - работя .  Имам обаче още 2 седмици да изтече  изпитателния ми  срок и си мисля, да не са взели решение да ме освобождават ?! Вероятно ми личи, че съм абсолютно демотивирана. Мислиш ли, че може от това да не е ясна картата?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #591 -: Юли 13, 2016, 05:27:54 pm »
Да - работя .  Имам обаче още 2 седмици да изтече  изпитателния ми  срок и си мисля, да не са взели решение да ме освобождават ?! Вероятно ми личи, че съм абсолютно демотивирана. Мислиш ли, че може от това да не е ясна картата?
Напълно възможно, след като си на изпитателен срок, а не с постоянен трудов договор.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Хорари за работа
« Отговор #592 -: Юли 19, 2016, 12:44:34 pm »
Здравейте!
Ще кандидатствам по една обява за работа и въпросът ми е дали ще бъда одобрена за работата.
Да уточня ,че в момента работя ,но съм до 01.09
С последен аспект пълнолуние в 5 дом едва ли,но ще се радвам да чуя и странично мнение.
Обнадеждава ме малко съвпада на Юпитер с АЦ

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #593 -: Юли 19, 2016, 12:56:39 pm »
Ще кандидатствам по една обява за работа и въпросът ми е дали ще бъда одобрена за работата.

Тук виждам слаба вероятност да се случи, но ти задаваш въпроса преди да кандидатстваш, а не след. Това прави отговора неясен. Този хорар повече отразява текущата ситуация.
« Последна редакция: Юли 19, 2016, 12:58:13 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Хорари за работа
« Отговор #594 -: Юли 19, 2016, 01:07:53 pm »
Тук виждам слаба вероятност да се случи, но ти задаваш въпроса преди да кандидатстваш, а не след. Това прави отговора неясен. Този хорар повече отразява текущата ситуация.
Благодаря ти Lilla за мнението:58:
Да,трябва да пусна документите и  пак ще питам.





akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #595 -: Юли 19, 2016, 06:47:21 pm »
Здравейте!
Ще кандидатствам по една обява за работа и въпросът ми е дали ще бъда одобрена за работата.
Да уточня ,че в момента работя ,но съм до 01.09
Работа ще имаш в дългосрочен план- може да продължиш на същото място.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за работа
« Отговор #596 -: Юли 19, 2016, 07:25:34 pm »
По-скоро не, julia
De omnibus dubitandum est

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Хорари за работа
« Отговор #597 -: Юли 22, 2016, 07:30:16 pm »
До края на годината по-скоро не, към този момент обстоятелствата не са в твоя полза.

Но някаква промяна в сегашната ти служба е възможна, не зная обаче доколко ще ти се хареса. Има нещо, което те кара да не желаеш да се задържаш там, желание за промяна също е налице. Не изключвам и варианта да си прекратиш отношенията с работодателя преди да си намерила друга работа, т.е. да има елемент на риск, колкото и да си ориентирана към запазване на сигурно положение.
Промяната е на лице. От 1 ви юли ме повишиха на управител. Не го исках, но приех..

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #598 -: Юли 22, 2016, 08:14:19 pm »
Промяната е на лице. От 1 ви юли ме повишиха на управител. Не го исках, но приех..
Благодаря за Ов и честита нова длъжност!

paganne

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Хорари за работа
« Отговор #599 -: Юли 23, 2016, 05:14:36 pm »
В идните 6 месеца ще сменя ли работата?
Предполагам, че от картата е видно, но напрежението и стресът вземат връх, на моменти е непоносимо и започвам да се оглеждам за нещо друго.