Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 331192 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #600 -: Юли 23, 2016, 10:46:14 pm »
В идните 6 месеца ще сменя ли работата?

На мен ми се струва, че този хорар не отразява ясно естеството на въпроса и развитието му.
Чудех се за каква сламка да се хвана, но и Асцендентът попада във Виа Комбуста.

Луната като сигнификатор на въпроса няма нищо общо със съответната тема, освен това се намира близо до Кету.

Ако вземем Слънцето за сигнификатор, то тъкмо е сменило знак, което може да говори евентуално за промяна в ситуацията. Но Слънцето е у10 и е силно - в собствен знак и ъглово. Твоят сигнификатор се намира в лъчите му, заедно с Меркурий, който би трябвало да е невидим в момента.

Има някаква неяснота и двойнственост относно въпроса или зад този въпрос стои друг, който не е дефиниран изрично, но допринася за състоянието на кверента в момента на това запитване. Аспектите на Луната също загатват за колебания в настроенията, липса на категорична позиция.

Асцендентът е близо до Спика, тъй че не бих казала, че ситуацията е патова, но Луната сочи за неясен мотив. В крайна сметка ситуацията би могла да се разреши в твоя полза, но развитието ѝ във времето ще е малко по-непредсказуемо според мен.


« Последна редакция: Юли 23, 2016, 10:55:32 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

paganne

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Хорари за работа
« Отговор #601 -: Юли 24, 2016, 08:27:15 pm »
Лили, много точно си "уловила" ситуацията, по-скоро м оже би въпросът е свързан със стресовата ситуация, която ще продължи още около месец, да се надяваме, че добрата позиция на планетите, които ме представят като кверент, означава, че всичко ще мине безпроблемно и няма да се наложи да сменям попрището.
Благодаря за коментара.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #602 -: Юли 24, 2016, 10:06:47 pm »
Би трябвало Спика в съвпад с АС да ти помага, но както казах, ситуацията в този хорар не ми изглежда много ясна.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

paganne

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Хорари за работа
« Отговор #603 -: Юли 24, 2016, 10:10:12 pm »
След около месец ще дам обратна връзка  :58:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #604 -: Юли 24, 2016, 11:07:55 pm »
Ок, ще чакаме обратна връзка.

Да видим как се проявява прословутото Виа Комбуста и Луна в съвпад с ЮЛВ /като сигнификатор на въпроса/.

Хм, може пък напрежението от само себе си да се "оттече" и да не се налага да напускаш работа, освен ако вече не си подала предизвестие.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за работа
« Отговор #605 -: Юли 25, 2016, 09:51:23 am »
... освен ако вече не си подала предизвестие.
Ако е кандидатствала някъде, или подшушнала на някого, че си търси работа, току-що преди задаване на въпроса, може и да стане.
De omnibus dubitandum est

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Хорари за работа
« Отговор #606 -: Август 17, 2016, 06:55:46 pm »
Аз питам колежката ми Х д месец ще напусне ли?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #607 -: Август 18, 2016, 12:28:10 am »
Аз питам колежката ми Х д месец ще напусне ли?
Не.
По принцип има желание за по-платена и престижна работа, и ще има такава след 3-4мес.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #608 -: Август 19, 2016, 01:48:51 am »
ОБРАТНА връзка: http://astra.la/forum/index.php?topic=868.msg124256#msg124256

Не ми се обадиха от мястото, където кандидатствах тогава.
Но в рамките на месец и нещо получих 3 други предложения от международни аутсорсинг компании. Не се реших да отида на ново място, поне на този етап.


WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Хорари за работа
« Отговор #609 -: Август 19, 2016, 06:00:34 pm »
Х./назован по име/  ще има ли възможност до края на годината да започне работа в град Х /работа в болница/

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #610 -: Август 19, 2016, 08:06:40 pm »
Х./назован по име/  ще има ли възможност до края на годината да започне работа в град Х /работа в болница/
Не, независимо дали в момента работи, Луната е в сходяща опозиция както с У6, У10, така и У11, но е в хармоничен аспект с Плутон У4, което означава, че ще остане в дома, няма да се мести в друг град

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Хорари за работа
« Отговор #611 -: Август 19, 2016, 08:14:53 pm »
Благодаря, Акрукс.
В момента не работи. Завършва медицина. Има един последен изпит. Но ако няма свободни места за работа там където учи, разбира се, че ще се премести в друг град, защо да остава.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #612 -: Август 19, 2016, 08:35:24 pm »
Благодаря, Акрукс.
В момента не работи. Завършва медицина. Има един последен изпит. Но ако няма свободни места за работа там където учи, разбира се, че ще се премести в друг град, защо да остава.
Това е за сега, което показва картата- Луната У1 за него в разходящ квадрат със Сатурн У7, а 7д е производен 4-ти от 4-ти дом, може да се приеме като назовано място, също по 7д
 


Happy58

  • Гост
Re: Хорари за работа
« Отговор #613 -: Август 25, 2016, 04:37:57 pm »
От миналата седмица се каня да давам ОВ ....
Дамата наистина не намери работа през тези 3 месеца - имаше някакви разговори, обещания ... но не стана. До този месец - някъде в началото. Сега вече работи, от 1 седмица.

Не знам как точно са се проявили тези толкова много аспекти на Луната от хорара ... ако разбера, ще споделя.

http://astra.la/forum/index.php?topic=868.msg116999#msg116999

dob

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Хорари за работа
« Отговор #614 -: Август 26, 2016, 08:51:48 am »
Здравейте, от 2 дни се чудя дали да ви питам - не виждам никаква светлинка в тунела! Ще намеря ли работа скоро ? ???
Благодаря