Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 331278 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #615 -: Август 26, 2016, 04:24:01 pm »
Ще намеря ли работа скоро?
Благодаря
Да, но няма да е съвсем скоро.

princesata

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Хорари за работа
« Отговор #616 -: Август 26, 2016, 04:50:06 pm »
Хайде и аз да попитам :)

В момента работя, но е недостатъчно и като сума за месеца, и като часове работа. намирам се в чужбина и нещата са доста сложни. Интересува ме ще започна ли работа на по-добра заплата и повече часове съответно и това ще стане ли до два месеца?
Благодаря от все сърце :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #617 -: Август 26, 2016, 04:57:16 pm »
Време и място на задаване на въпроса.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

princesata

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Хорари за работа
« Отговор #618 -: Август 26, 2016, 05:57:11 pm »
Време и място на задаване на въпроса.

Ако е за мен то значи Франция, 04.50 ч

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #619 -: Август 26, 2016, 06:01:44 pm »
Ако е за мен то значи Франция, 04.50 ч
Франция е голяма, построй си карта за точното място и време, в което си задала въпроса, като може да изтриеш на нея данните, ако държиш да не се знае къде си, или ни дай конкретни данни- време и населено място

princesata

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Хорари за работа
« Отговор #620 -: Август 26, 2016, 09:30:52 pm »
Франция е голяма, построй си карта за точното място и време, в което си задала въпроса, като може да изтриеш на нея данните, ако държиш да не се знае къде си, или ни дай конкретни данни- време и населено място

Гр. Бурж, Център де Лоар
часът е 16.50 местно време

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #621 -: Август 26, 2016, 11:48:06 pm »
Хайде и аз да попитам :)

В момента работя, но е недостатъчно и като сума за месеца, и като часове работа. намирам се в чужбина и нещата са доста сложни. Интересува ме ще започна ли работа на по-добра заплата и повече часове съответно и това ще стане ли до два месеца?
Благодаря от все сърце :)
АКо се занимаваш с почистване може да намериш нови адреси, което означава повече часове и заплащане. Меркурий У6, У7, У9 в  като тръгне назад ще извърши съвпад с Юпитер У1, У12, съУ3 в 9д, а непосредствено преди да стане директен ще извърши тригон с Плутон У11 в 1д. , а 11д се свързва с ноцва работа, като 6-ти от 6-ти.

princesata

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Хорари за работа
« Отговор #622 -: Август 27, 2016, 09:53:31 am »
АКо се занимаваш с почистване може да намериш нови адреси, което означава повече часове и заплащане. Меркурий У6, У7, У9 в  като тръгне назад ще извърши съвпад с Юпитер У1, У12, съУ3 в 9д, а непосредствено преди да стане директен ще извърши тригон с Плутон У11 в 1д. , а 11д се свързва с ноцва работа, като 6-ти от 6-ти.

Изключително много благодаря за бързия отговор :-*
Спокоен ден от мен :)

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Хорари за работа
« Отговор #623 -: Август 31, 2016, 07:27:02 pm »
Здравейте,
помолиха ме да напусна, 3 дни преди изпитателния срок / в полза на работодателя/ да изтече. Но съм абсолютно сигурна , че са допуснали в документите за освобождаване  3 грешки много достойни за глоба от инспекцията по труда и съд. Чудя се дали ще мога да ги осъдя по този повод? Единственото ми притеснение, е че компанията е от т.н. уж бивши силови групировки.
Благодарности

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #624 -: Август 31, 2016, 11:55:33 pm »
Според мен ситуацията не търпи развитие и няма да ти донесе кой знае какви дивиденти, ако решиш да ги "наказваш". Даже бих казала, че е с тенденция да успеят да замажат положението, да скрият това-онова и да минат между капките. Няма смисъл да си образуваш излишни нерви и да го докарваш до публичен скандал. Вероятно искаш да бъдеш "чута", но с този хорар не виждам кой знае какви ползи за теб и предпоставки ефективно да се дири справедливост.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #625 -: Септември 01, 2016, 12:46:39 am »
Здравейте,
помолиха ме да напусна, 3 дни преди изпитателния срок / в полза на работодателя/ да изтече. Но съм абсолютно сигурна , че са допуснали в документите за освобождаване  3 грешки много достойни за глоба от инспекцията по труда и съд. Чудя се дали ще мога да ги осъдя по този повод? Единственото ми притеснение, е че компанията е от т.н. уж бивши силови групировки.
Благодарности
До съд едва ли ще се стигне, но може да си потърсиш правата и да бъдеш обещетена.

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за работа
« Отговор #626 -: Септември 01, 2016, 08:49:33 am »
Здравейте,
помолиха ме да напусна, 3 дни преди изпитателния срок / в полза на работодателя/ да изтече. Но съм абсолютно сигурна , че са допуснали в документите за освобождаване  3 грешки много достойни за глоба от инспекцията по труда и съд. Чудя се дали ще мога да ги осъдя по този повод? Единственото ми притеснение, е че компанията е от т.н. уж бивши силови групировки.
Благодарности

А за какво точно искаш да ги съдиш? Грешките не са основание. Ако са спазили срока и условията по закон, нямаш шансове. За теб няма да има дивиденти, само ще им създадеш малко дискомфорт и някаква глоба.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за работа
« Отговор #627 -: Септември 01, 2016, 09:32:33 am »
В общия случай в рамките на изпитателния срок и двете страни се измъкват с минимални поражения и рядко на някой инспектор му се занимава с такива казуси. Той именно с тази цел е и узаконен.
Това не е ли работото място, за което беше писала, че нямаш мотивация, не ти се работи и ти личи? Трошиш им "техниката", немарлива си към предоставените ти ресурси и задължения, напускаш работното място без оторизация, и т.н. Просто друга гледна точка към пребиваването ти там. Да не те накарат накрая да плащаш похабената техника и разни други "щети" върху имуществото им.
De omnibus dubitandum est

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Хорари за работа
« Отговор #628 -: Септември 01, 2016, 11:01:01 am »
До 3м. ще започна ли и на граждански договор? Имам една идея...

Не, няма изгледи да стане, защото не полагам необходимите усилия.


Аз питам колежката ми Х д месец ще напусне ли?

От днес вече не работи при нас - на друго работно място е.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #629 -: Септември 02, 2016, 08:27:02 pm »
Не, няма изгледи да стане, защото не полагам необходимите усилия.
Все пак рачешката Луна У10 е в сходящ хармоничен аспект с Юпитер У3, съУ6, на 9* разлика, последен неин аспект е хармоничен, но с ретро Марс, затова и по-бавно може да се случат нещата.
Благодаря за ОВ по двата въпроса!