Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335105 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за работа
« Отговор #975 -: Март 17, 2017, 01:30:49 pm »
Предстои ми да премина на постоянен договор, но заради Моника ми се наложи доста да отсъстват и се притеснявам да не ме уволнява, как мислите дали ще мина на  постоянен.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #976 -: Март 17, 2017, 02:24:17 pm »
Предстои ми да премина на постоянен договор, но заради Моника ми се наложи доста да отсъстват и се притеснявам да не ме уволнява, как мислите дали ще мина на  постоянен.
а с майчинството какво стана- нали писа, че ще работиш само три месеца, докато го получиш и после ще си гледаш детето

elektra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Хорари за работа
« Отговор #977 -: Март 17, 2017, 02:30:25 pm »
Здравейте, в отговор на предишните ми хорари ще кажа, че все още не съм започнала работа. Ходя на интервюта и чакам, не става бързо. В този хорар искам да попитам дали една позната, по име "Х", която ми обещава работа при нея ме лъже и дали ще се случи в действителност, а не само на думи? Мерси предварително.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #978 -: Март 17, 2017, 02:46:25 pm »
Здравейте, в отговор на предишните ми хорари ще кажа, че все още не съм започнала работа. Ходя на интервюта и чакам, не става бързо. В този хорар искам да попитам дали една позната, по име "Х", която ми обещава работа при нея ме лъже и дали ще се случи в действителност, а не само на думи? Мерси предварително.
Слънцето У1 за теб съвсем скоро ще квадратира Сатурн У1 на Х. - няма да те вземе
с риби на неин К3 и Нептун в неин 2д най-вероятно лъже за материална облага- имала съм такива в обкръжението, които ми пушеха цигарите и им плащах кафетата, а те ми обещаваха светло бъдеще  :012:

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за работа
« Отговор #979 -: Март 17, 2017, 03:02:35 pm »
а с майчинството какво стана- нали писа, че ще работиш само три месеца, докато го получиш и после ще си гледаш детето
  Остават ми още няколко месеца до тогава за това се притеснявам и питам,  как виждате нещата.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #980 -: Март 17, 2017, 03:24:07 pm »
  Остават ми още няколко месеца до тогава за това се притеснявам и питам,  как виждате нещата.
спокойно, няма да те изгони шефа, ще си получиш майчинството и парите, свързани с това

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за работа
« Отговор #981 -: Март 17, 2017, 03:28:29 pm »
Много благодаря това ми е важно за бебка.Помня, че беше писала, че има шансове да мина на постоянен има ли такива според тази карта, как мислиш.
« Последна редакция: Март 17, 2017, 03:32:06 pm от adelina »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #982 -: Март 20, 2017, 02:47:52 pm »
Преди един час разбрах, че предстои голяма проверка в работата, щяла да е "от високо". Странното е, че точно тогава шефа си пускал отпуска за седмица, неговите поддръжници са видимо спокойни. Никой не казва точно какво ще се проверява, а възможностите са безброй.

"Как ще премине проверката за мен?"

Ранен АС, но тогава си погледнах часовника. Проверих си всичките документи многократно, преподредих ги. Но имам едно постоянно усещане, че нещо не съм направила и липсва.
Малее, възврата и тр. Сатурн в 10 дом си казват думата явно. Тотална параноя  :57:

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорари за работа
« Отговор #983 -: Март 20, 2017, 02:54:03 pm »
Преди един час разбрах, че предстои голяма проверка в работата, щяла да е "от високо". Странното е, че точно тогава шефа си пускал отпуска за седмица, неговите поддръжници са видимо спокойни. Никой не казва точно какво ще се проверява, а възможностите са безброй.

"Как ще премине проверката за мен?"

Ранен АС, но тогава си погледнах часовника. Проверих си всичките документи многократно, преподредих ги. Но имам едно постоянно усещане, че нещо не съм направила и липсва.
Малее, възврата и тр. Сатурн в 10 дом си казват думата явно. Тотална параноя  :57:
Нерадикална карта.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #984 -: Март 20, 2017, 05:55:23 pm »
Преди един час разбрах, че предстои голяма проверка в работата, щяла да е "от високо". Странното е, че точно тогава шефа си пускал отпуска за седмица, неговите поддръжници са видимо спокойни. Никой не казва точно какво ще се проверява, а възможностите са безброй.

"Как ще премине проверката за мен?"

Ти пък какво се шашкаш, проверката е явно за шефа ти, ти си изрядна- Луната вече е извършила съвпад със Сатурн У6 в 5д , картата е радикална, макар че е без курс и АСЦ е ранен, последното може да означава, че не си започната напълно с обстоятелствата около въпроса, а когато това стане, последният да се окаже излишен. Освен топва Слънцето У1, 2 в нов знак и сходящ тригон със Сатурн У6- ще има да работиш още дълго тази работа, без пари от работа няма да оостанеш, дори може да се увеличат, тъй като Слънцето е в екзалтация по знак.

Leyla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Хорари за работа
« Отговор #985 -: Март 20, 2017, 08:29:45 pm »
Здравейте, кандидатствах в една компания, в която много искам да започна. Какво се вижда? Въпросът е дали ще започна работа там?  :engel016:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #986 -: Март 21, 2017, 01:56:45 pm »
Здравейте, кандидатствах в една компания, в която много искам да започна. Какво се вижда? Въпросът е дали ще започна работа там?  :engel016:
в момента работиш ли?

Leyla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Хорари за работа
« Отговор #987 -: Март 21, 2017, 02:08:18 pm »
Не.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #988 -: Март 21, 2017, 02:19:11 pm »
Не.
Уточнявайте ги тези неща като питате, че ми омръзна всеки път да питам питащите дали работят, за кое дете питат и прочее...
Луната У10 ще пренесе светлина като извърши последователно аспекти с Венера У1, а след това с Нептун У6, може да получиш работата, но дали накрая ще си доволна, след като последният аспект на Луната е негативен? Представена си от ретроградна Венера- дали самата ти няма в един момент да се откажеш, защото се е появила друга, по-перспективна- Венера У1 отива към съвпад със Слънце У11, което е екзалтирано в овена.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #989 -: Март 22, 2017, 05:59:31 pm »
Обратна връзка:
Лично мен не ме провериха. Акрукс, благодаря ти :58: