Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335037 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1035 -: Април 26, 2017, 04:20:11 pm »
Akruks, според това което допълних, може ли да се смята, че ситуацията е в развитие и още не се е появил отговора на хорара?
Луната е без курс в хорара, така че развитие не би трябвало да се очаква, но понеже Сатурн У6 е ретрограден и извършил хармоничен аспект с У1, би трябвало да има връщане на тази работа.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Хорари за работа
« Отговор #1036 -: Април 27, 2017, 01:50:59 pm »
По този хорар ще се обадят ли за Интервю за работата , която ме интересува или не?

Давам обратна връзка по хорара, за съжаление нищо не се реализира , не се обадиха , потърсих ги и се държаха много грубо с мен. Въпреки , че съм единствения сертифициран за позицията в Белгия кандидат, казаха че няма значение , искат местен , за да може да говори идеално Холандски , моя Холандски е много добър ,но си искат техен човек , за да са сигурни , че няма да има проблем с езика ...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1037 -: Април 27, 2017, 03:38:33 pm »
Давам обратна връзка по хорара, за съжаление нищо не се реализира , не се обадиха , потърсих ги и се държаха много грубо с мен. Въпреки , че съм единствения сертифициран за позицията в Белгия кандидат, казаха че няма значение , искат местен , за да може да говори идеално Холандски , моя Холандски е много добър ,но си искат техен човек , за да са сигурни , че няма да има проблем с езика ...
хм, че в Белгия на нидерландски език ли се говори?  ::)
Венера у3, у10 в хорара е ретро, така че може по-късно да стане работата, пожелавам ти го!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #1038 -: Април 27, 2017, 03:53:32 pm »
Давам обратна връзка по хорара, за съжаление нищо не се реализира , не се обадиха , потърсих ги и се държаха много грубо с мен. Въпреки , че съм единствения сертифициран за позицията в Белгия кандидат, казаха че няма значение , искат местен , за да може да говори идеално Холандски , моя Холандски е много добър ,но си искат техен човек , за да са сигурни , че няма да има проблем с езика ...
Едва ли проблемът е бил заради езика (чист расизъм си е, за съжаление, за българите никъде нямат добро мнение), но дано по-късно да ти се обадят и да те вземат!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #1039 -: Май 04, 2017, 10:39:25 pm »
Ще си намеря ли по-добре платена работа до края на годината? По-скоро искам да си сменя сегашната с нормална работа...

В сегашната ти работа положението от финансова гледна точка наистина изглежда нестабилно. На твърда заплата ли си или зависи от обема свършена работа? Иначе със сегашния ти работодател сте с общ управител, който в момента буквално е замръзнал в небето – стационарен, намира се и в неблагоприятен дом в хорара, в рецепция с Марс. Според мен и ти самата се колебаеш – хем не виждаш ясна перспектива, хем се притесняваш да правиш резки движения, т.е. да инициираш някаква промяна.

Ако говорим за евентуална друга работа, там заплащането може да е малко по–стабилно, но на самото работно място от теб може да се изискват повече адаптивни умения, гъвкавост, може да се работи с по–раздвижен график като работно време, да не е фиксирано стандартно.

Що се отнася до сегашната ти служба, в обозримото бъдеще има вероятност да напуснеш, поради липса на мотивация и нарастващо недоволство. Засега обаче все още не си в особено изгодна позиция за такива промени. След известно време нещата могат да се променят. Но това място според мен в крайна сметка ще напуснеш, въпрос на време е. Може би  просто още не е узрял моментът. Ако говорим за евентуална нова работа, може да е свързана с обслужващата сфера, с търговията, комуникациите, ще се работи с повече хора – и като колектив, и като клиентела.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Хорари за работа
« Отговор #1040 -: Май 05, 2017, 10:03:16 am »
У1 Меркурий е в екзалтация,имаш прекалени очаквания ,Венера У6 - работата е в изгнание,обстановката може да стане враждебна ,диспозитора й марс каре плутон,въпреки секстила разх.между у1-у6,за сега виждаш възможности
у6 в 11 -може са да получиш по -добро предложение,заключения знак в 6 и ретро юпитер на к6 говори,че не виждаш за сега цялостно нещата,ще има промяна,която няма да ти хареса,възнаграждението
час на слънцето ,то е съвпад юлв,в изгнание,отслабено ,нежизнеспособно по знака и дома,който упр.
последният асп.на луната е каре сатурн  и към К2/К8 отг.-не

първокласник съм в хорарите,може и да бъркам
да, секстилът на Мерка У1 с Венера У6, както и сходящия тригон на Мерка с Юпитер в 6д, който съвпада със Спика, ще спасят работата, а квадрата на Луната У3 със Сатурн У10 вероятно показват, че в крайна сметка няма да получиш израстването, за което питаш, както и твърд, постоянен договор, но ти си работи, че нова работа не се очертава

strelicka, Lilla,akruks
давам ОБ относно този въпрос - и аз и работодателя сме доволни! Минавам на постоянен договор и имам перспектива за развитие  :) Много Ви благодаря за отделеното време! И още нещо, откакто Сатурн тръгна ретро, определно се подобриха още повече нещата. Дано тази му ретро позиция е за да затвърди и подобри положението, а не е временен ефект.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1041 -: Май 05, 2017, 03:20:17 pm »

А този мой коментар към въпроса защо пропусна да цитираш?  :)

нали написах, че запазваш работата, а договорите са различни- безсрочен и срочен, който след определен период се подновява- това имах предвид

Ето го и самият въпрос:

Въпросът ми е : Ще се задържа ли на работата? зададен е днес в 11ч46
« Последна редакция: Май 05, 2017, 03:24:17 pm от akruks »

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Хорари за работа
« Отговор #1042 -: Май 05, 2017, 03:23:08 pm »
akruks, не е било умишлено!  :-* Коментарите буха доста и в бързината сутринта съм цитирала този. :)

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Хорари за работа
« Отговор #1043 -: Май 05, 2017, 05:49:01 pm »
Собственикът няма да продаде обекта, ще си запазиш същата работа на същото място.




Давам ОВ по хорар от стр.33.-останах на същата работа и през този сезон!!!
Благодаря Akruks  и  Veselin!!!! :08:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #1044 -: Май 08, 2017, 07:07:13 pm »
Днес чух слух от колежка, че мислели да сменят рег. ни мениджър, а тя е настроена добре към мен. Има ли опасност да стане това и ако да - ще се отрази ли по някакъв начин на работата ми (в смисъл, ако дойде друг шеф, дали няма да каже "взимайте обекта на франчайз или оставате без работа!", че сегашният ни РМ не ни дава зор за това)?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #1045 -: Май 09, 2017, 03:12:05 pm »
" Да приема ли предложената ми работа ?"
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1046 -: Май 09, 2017, 04:21:37 pm »
" Да приема ли предложената ми работа ?"
Ако в момента работиш, ще си останеш на тази работа, а ако си без работа- приеми!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #1047 -: Май 09, 2017, 04:40:04 pm »
Благодаря, Акрукс за бързия  и верен отговор.  :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

gemini

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Хорари за работа
« Отговор #1048 -: Май 11, 2017, 02:36:56 pm »
Здравейте,
Безработна съм и вече съм я докарала почти до "просешка тояга" :'(
Ще намеря ли скоро работа ?  Виждате ли светлинка в тунела - Благодаря

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #1049 -: Май 11, 2017, 02:47:06 pm »
Тази карта много противоречива ми изглежда. Предпочитам да я сметна за нерадикална и отразяваща текущото ти емоционално състояние.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui