Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335048 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #1005 -: Април 06, 2017, 04:23:18 pm »
Сбъркала си годината в хорара.
« Последна редакция: Април 06, 2017, 04:30:19 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за работа
« Отговор #1006 -: Април 06, 2017, 04:32:16 pm »
Да и аз го поправих

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #1007 -: Април 06, 2017, 04:41:09 pm »
Момичета мисля да подам документи в старата си работа. Дали ще ме вземат.

Тук малко се затруднявам да преценя по кой дом да гледам старата ти работа. Но МС тъкмо е сменило знак, та мисля да подходя малко по–нестандартно в тълкуването. Въпросът е зададен в час на Марс, който е в есенциално слаба позиция, а последният аспект на Луната е квадратура с Марс. Вероятно не се чувстваш добре на сегашната ти работа и условията не та устройват, нещо те е провокирало да зададеш този въпрос и да се замислиш за друга възможост.

Сегашната ти работа е представена от Мерукрий в ретро сянка, перигринест, без достойнства, вече забавя хода си. Имаш усещане, че буксуваш ли? Освен това Меркурий представя и теб, тъй като управлява Асцендента. Един от твоите мотиви може да бъде свързан и с търсене на работа, която повече да импонира на твоята специалност/образование.

Относно връщането на стара работа – пробвай, ако има кой да ти съдейства за това. Може и да изкараш някаква доза късмет, но като цяло Луната в хорара не показва перспектива за развитие. Нещата могат да буксуват и там. Имаш нужда от промяна, но на този етап има някакви възпиращи фактори. В този хорар не виждам указания за перспективност.


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Хорари за работа
« Отговор #1008 -: Април 12, 2017, 04:08:17 pm »
По този хорар ще се обадят ли за Интервю за работата , която ме интересува или не?

Aska

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Хорари за работа
« Отговор #1009 -: Април 12, 2017, 04:43:23 pm »
Отговорът ми клони към-да заради тригона Слънце- Сатурн,обаче ме смущава това,че Венера У3 и У10 е в квадрат със Сатурн-У6,което ме кара да мисля,че може да има забавяне и объркване на интересуващата те комуникация./Още се уча,така че не ме вземай много сериозно/ Поздрави и успех с работата!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1010 -: Април 12, 2017, 05:12:19 pm »
По този хорар ще се обадят ли за Интервю за работата , която ме интересува или не?
У1 в сходящ съвпад, У3 в сходящ секстил, последен аспект на Луната е хармоничен- с Венера У10, така че може да постигнеш набелязаната цел, свързана с кариера.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Хорари за работа
« Отговор #1011 -: Април 12, 2017, 05:25:41 pm »
 :58:  Акрукс голяма благодарност за всичката помощ през годините която си ми оказвала. Дано всичко е наред.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #1012 -: Април 12, 2017, 09:36:10 pm »
По този хорар ще се обадят ли за Интервю за работата , която ме интересува или не?
Възможно е, макар че може да се забавят, тъй като Венера У3 е все още ретроградна, освен това Луната е в падение и във фиксиран знак.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Хорари за работа
« Отговор #1013 -: Април 13, 2017, 12:27:12 pm »
Много ти благодаря Веско

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Хорари за работа
« Отговор #1014 -: Април 19, 2017, 01:49:31 pm »
Здравейте, ще ме изхвърлят ли утре от работа ? Викат ме в централния офис и подозирам, че е за това ... Благодаря ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1015 -: Април 19, 2017, 02:38:01 pm »
Здравейте, ще ме изхвърлят ли утре от работа ? Викат ме в централния офис и подозирам, че е за това ... Благодаря
Няма да те изхвърлят от работа, но може да те преназначат на друга длъжност.

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Хорари за работа
« Отговор #1016 -: Април 19, 2017, 03:27:39 pm »
Благодаря, Акрукс, за бързия отговор и отделеното време. Утре ще те информирам какво се е случило.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #1017 -: Април 19, 2017, 09:54:20 pm »
Моля за коментар по този хорар!

Днес на работата отново имахме внезапна проверка. Не беше конкретно към моята дейност, но провериха и няколко мои неща. Ръководството отсъстваше и беше необходимо аз да съдействам за останалите документи заедно с една колежка.
Проверяващата беше мила и разбрана, макар че на моменти се държеше много странно и объркващо. Допълнително ще изпрати констативния протокол. И затова въпросът ми е - "Ще имам ли някакви проблеми в работата? Как ще се развият нещата като цяло за мен?"

Благодаря :)

ПП. Ще направя опит за кратко тълкуване.
Аз съм представена от ретро Мерк в 8-ми дом, доста неизгодно положение и при свършен факт. В съвпад с Уран/У6. Меркурий в кв. с Луната - бях доста напрегната. У1 е и У10 - много административни неща изискваха. Някак не мога да преценя за развитието, като че ли картата отразява по-скоро как е протекла самата проверка :017:
« Последна редакция: Април 19, 2017, 11:46:32 pm от romantica »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1018 -: Април 20, 2017, 01:23:06 am »
- "Ще имам ли някакви проблеми в работата? Как ще се развият нещата като цяло за мен?"

 Меркурий в кв. с Луната - бях доста напрегната. У1 е и У10 - много административни неща изискваха. Някак не мога да преценя за развитието, като че ли картата отразява по-скоро как е протекла самата проверка :017:
Разходящият квадрат на Луната с Меркурий У1, У10 показва отминалата проверка, напрегната за теб, тъй като е неочаквана- 10д е кариера, репутация, но следващите аспекти на Луната са само хармонични- тригон с Юпитер във 2д, секстили с Уран У6 и Сатурн У6 и последен аспект- секстил с Меркурий У1, У10, така че всичко ще е ОК!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #1019 -: Април 20, 2017, 01:28:21 am »
Благодаря ти, Акрукс :58: