Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335050 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #2385 -: Юли 07, 2023, 10:55:34 am »
Лисана,не съм Рени,но Марс е упр.на 6ти дом (работа) и след около 3ед.време сменя знак.Освен това ,ако директираме градусът на асц ,след 2градуса ще направи секстил с Марс,тоест,има възможност.Меркурий и Венера също ще имат градусов аспект.
Да,до 2/3 месеца ще намериш работа.Понеже лъв е фиксиран знак(Марс е там),но е в ъглов дом,може би и седмици.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Хорари за работа
« Отговор #2386 -: Юли 07, 2023, 11:15:53 am »
Разбира се - въпросът е насочен към всеки, който има време и желание да ми обясни. Супер си, благодаря ти отново. Стискам си палци сама на себе си да се оправя.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2387 -: Юли 07, 2023, 01:52:15 pm »
Лисана, картата продължава да "живее"/ да се развива, значи при смяна на ситуацията, ще има и смяна на въпроса ти, защото емоционално ще си ангажирана с друг интерес. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Хорари за работа
« Отговор #2388 -: Юли 07, 2023, 01:58:59 pm »
Това не съм сигурна, че го разбирам правилно. Т.е. остава същата карта, но вече не гледам моментното състояние на планитете, а движението им в най-близко бъдеще?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2389 -: Юли 07, 2023, 02:09:42 pm »
Лисана, когато си задала въпроса, се е родил момент, който има живот или в момента, в който си задала въпроса се е родило нещо. Неговият живот, развитие са посочени като качество и количество в картата. Луната и АСЦ най-бързо отразяват това. Луната в твоята карта скоро ще смени знак, значи сменя и управителят си, което променя условията,  в които ще искаш това, за което питаш.
Или, ако питането ти се е материализирало, докато си чакала автобуса и  си четеш в телефона, след идването на автобуса се променят условията, защото се налага да прибереш телефона си, за да не го изпуснеш, поради многото хора вътре и веднага   си емоционано ангажирана с твоята вещ/телефона. Това веднага ангажира мислите или емоциите със сигурност и може да зададеш въпрос от рода на :" Да се установя ли на...еди какво си ?", " Да задържа ли,в периода ..еди какво си ?" " Да избера ли работа с повече колеги/хора  и тн. ?"  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2390 -: Юли 07, 2023, 03:47:45 pm »
Да приема ли предложението на Ц? Ще ме устройва ли като време и доход?
АС съвпад Спика, късметът е на твоя страна, тъй че действай...Спика е щастлива звезда и обещава закрила,  хорарната карта е индикатор, че дори нещата да не вървят по план, последствията няма да са толкова лоши, ще се наредят добре за питащия...
Венера (ти) в сходящ съвпад с Марс (работата, парите от работа, колегите и Ц.) и всичко това в 10д. - кариерата и успеха 

mona lisa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Хорари за работа
« Отговор #2391 -: Август 06, 2023, 02:06:04 pm »
Здравейте, пускам хорар с въпрос дали октомври ще се върна на работа във фирмата, в която работих. Виждат ли се спънки или непредвидени ситуации?
Благодаря предварително
« Последна редакция: Август 06, 2023, 02:22:34 pm от mona lisa »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #2392 -: Август 06, 2023, 09:26:26 pm »
Здравейте, пускам хорар с въпрос дали октомври ще се върна на работа във фирмата, в която работих. Виждат ли се спънки или непредвидени ситуации?
Благодаря предварително
Да,ще се върнеш.Представена си от ретроградна Венера в 10 дом,Луната от 6ти ,ще направи хармоничен аспект с Венера.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2393 -: Август 09, 2023, 11:05:53 pm »
Здравейте, пускам хорар с въпрос дали октомври ще се върна на работа във фирмата, в която работих. Виждат ли се спънки или непредвидени ситуации?
По мое виждане не или няма да си доволна в крайна сметка, ако се върнеш

mona lisa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Хорари за работа
« Отговор #2394 -: Август 11, 2023, 01:57:07 pm »
Здравейте, пускам хорар с въпрос дали октомври ще се върна на работа във фирмата, в която работих. Виждат ли се спънки или непредвидени ситуации?
По мое виждане не или няма да си доволна в крайна сметка, ако се върнеш
Ех, защо така? Аз толкова се зарадвах и успокоих...
Ще дам обратна връзка като дойде времето.
Благодаря!

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Хорари за работа
« Отговор #2395 -: Август 12, 2023, 06:48:48 pm »
Да приема ли предложението на Ц? Ще ме устройва ли като време и доход?

ОВ - с Ц. нищо не стана. Обстоятелствата станаха прекалено сложни и прецених, че и дори да стартираме съвместна дейност след време вече нямаше да го устройва да прави компромисите, които се налагаха. Освен това усетих, че мисли за собствена изгода и то не в работен смисъл. За времето, в което ще имам план Б. Сафо се оказа права. Благодаря на всички, включили се в обсъждането на тази "епопея".

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2396 -: Август 14, 2023, 10:41:00 am »
Лисана, благодаря за обратната връзка.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

elodia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Хорари за работа
« Отговор #2397 -: Септември 11, 2023, 12:10:23 pm »
Здравейте от доста време си търся работа и сега ми предлагат такава , но предложението идва, от човек на който нямам много доверие за това искам да се допитам до вас ще ми станат ли нещата с този човек за работа или да не разчитам много .

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за работа
« Отговор #2398 -: Септември 11, 2023, 07:18:35 pm »
Здравейте от доста време си търся работа и сега ми предлагат такава , но предложението идва, от човек на който нямам много доверие за това искам да се допитам до вас ще ми станат ли нещата с този човек за работа или да не разчитам много .

На мен ми изглежда като да се "получат" нещата с този човек, тоест ще си одобрена. Не изглежда като да те лъжат или нещо подобно. Но е възможно да не ти е обяснено толкова детайлно всичко свързано с работата. Може би трябва част от информацията да можеш да я изкопчиш само със задаването на повече въпроси. В 9 дом има заключен дом с две важни за хорара планети, които съответно са интерсептирани. 
Но друг е въпросът дали ще се чувстваш точно в твои води като започнеш? Каква е всъщност работата, имала ли си подходящ опит?

Определено трябва да си внимателна тук, има сякаш някои неща, които трябва да избистриш като информация преди да започнеш, които е възможно да изплуват иначе в доста по - късен етап.
« Последна редакция: Септември 11, 2023, 07:38:08 pm от Теодор »

elodia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Хорари за работа
« Отговор #2399 -: Септември 11, 2023, 07:28:52 pm »
Здравейте от доста време си търся работа и сега ми предлагат такава , но предложението идва, от човек на който нямам много доверие за това искам да се допитам до вас ще ми станат ли нещата с този човек за работа или да не разчитам много .

На мен ми изглежда като да се "получат" нещата с този човек, тоест ще си одобрена. Не изглежда като да те лъжат или нещо подобно. Но е възможно да не ти е обяснено толкова детайлно всичко свързано с работата. Може би трябва част от информацията да можеш да я изкопчиш само със задаването на повече въпроси. В 9 ден дом има заключен дом с две важни за хорара планети, които съответно са интерсептирани. 
Но друг е въпросът дали ще се чувстваш точно в твои води като започнеш? Каква е всъщност работата, имала ли си подходящ опит?
                                                                                                                                                                                                                                               Става дума за работа в един салон за естетически процедури , на рецепция и да работата , като цяло не ми е позната .