Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335208 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за работа
« Отговор #2400 -: Септември 11, 2023, 07:35:05 pm »
Здравейте от доста време си търся работа и сега ми предлагат такава , но предложението идва, от човек на който нямам много доверие за това искам да се допитам до вас ще ми станат ли нещата с този човек за работа или да не разчитам много .

На мен ми изглежда като да се "получат" нещата с този човек, тоест ще си одобрена. Не изглежда като да те лъжат или нещо подобно. Но е възможно да не ти е обяснено толкова детайлно всичко свързано с работата. Може би трябва част от информацията да можеш да я изкопчиш само със задаването на повече въпроси. В 9 дом има заключен дом с две важни за хорара планети, които съответно са интерсептирани.
Но друг е въпросът дали ще се чувстваш точно в твои води като започнеш? Каква е всъщност работата, имала ли си подходящ опит?

Определено трябва да си внимателна тук, има сякаш някои неща, които трябва да избистриш като информация преди да започнеш, които е възможно да изплуват иначе в доста по - късен етап.
                                                                                                                                                                                                                                               Става дума за работа в един салон за естетически процедури , на рецепция и да работата , като цяло не ми е позната .
Ясно, аз съм леко скептичен, че ще ти допадне работата и няма да имаш желание да се задържиш дълго време.
« Последна редакция: Септември 11, 2023, 07:37:50 pm от Теодор »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за работа
« Отговор #2401 -: Септември 11, 2023, 07:39:38 pm »
Обаче забравих да попитам много важен въпрос, ти в момента работиш ли докато си търсиш работа?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за работа
« Отговор #2402 -: Септември 11, 2023, 07:52:45 pm »
Не от доста време даденият човек ми губи времето с различни обещания и за това имам съмнения в нея
Мисля, че дамата съвсем скоро ще се активизира и ще ти даде зелена светлина. Първите аспекти на Луната управител на неин 3-ти дом са между вашите управители с малък орбис и съответно ще има и пренос на светлина, което обикновено значи бързо развитие. 

elodia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Хорари за работа
« Отговор #2403 -: Септември 11, 2023, 07:56:36 pm »
Не от доста време даденият човек ми губи времето с различни обещания и за това имам съмнения в нея
Мисля, че дамата съвсем скоро ще се активизира и ще ти даде зелена светлина. Първите аспекти на Луната управител на неин 3-ти дом са между вашите управители с малък орбис и съответно ще има и пренос на светлина, което обикновено значи бързо развитие.
   Благодаря ще дам обратна връзка

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2404 -: Септември 12, 2023, 01:31:01 am »
Здравейте от доста време си търся работа и сега ми предлагат такава , но предложението идва, от човек на който нямам много доверие за това искам да се допитам до вас ще ми станат ли нещата с този човек за работа или да не разчитам много .
Луната ще извърши пренос на светлина между Марс У1, У5, У6 (ти, салона за красота, работата) и Венера, която представя жената, която ти е обещала работата, както и фирмата, салон за красота. Луната и Венера в 3д на фирмата, рецепцията е по 3д. , но последният аспект на Луната е негативен – квадрат с Уран на ДС, дано не се отметне накрая

elodia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Хорари за работа
« Отговор #2405 -: Септември 12, 2023, 08:16:11 pm »
Здравейте от доста време си търся работа и сега ми предлагат такава , но предложението идва, от човек на който нямам много доверие за това искам да се допитам до вас ще ми станат ли нещата с този човек за работа или да не разчитам много .
Луната ще извърши пренос на светлина между Марс У1, У5, У6 (ти, салона за красота, работата) и Венера, която представя жената, която ти е обещала работата, както и фирмата, салон за красота. Луната и Венера в 3д на фирмата, рецепцията е по 3д. , но последният аспект на Луната е негативен – квадрат с Уран на ДС, дано не се отметне накрая
   Благодаря и на теб , ще дам обратна връзка , като се развият нещата .

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Хорари за работа
« Отговор #2406 -: Септември 25, 2023, 11:41:31 am »
Според този хорар имам ли шанс за работата ,за която съм кандидатсвал

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2407 -: Септември 25, 2023, 05:36:49 pm »
Според този хорар имам ли шанс за работата ,за която съм кандидатсвал
по мое виждане не, но дано да греша

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за работа
« Отговор #2408 -: Септември 25, 2023, 08:36:49 pm »
Имаш някакъв шанс,защото Луната У10 ще направи тригон с Марс,У7, който управлявя договорите.Отделно и твоят У Венера от 10ти е в тригон с Марс.Чакаш ли някаква високопоставена подкрепа? У6 Юпитер е ретро и в каре с Луната, ще има забавяне и трудности, доста ще "наместват" кандидата,непрозрачен избор.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Хорари за работа
« Отговор #2409 -: Септември 26, 2023, 12:52:37 am »
Ми не , просто жената която наема не е тука още , в Щатите е Дано да се върне по някое време. Доста забавяне та загубих малко надежда. Трябва за отида на място в офиса да говорим и чакам. Много е тежко с това чакане.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Хорари за работа
« Отговор #2410 -: Октомври 09, 2023, 11:35:56 am »
Оказахте се прави , не успях пак

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2411 -: Октомври 09, 2023, 11:54:32 am »

greg07, ако в годишната карта, в периода, не са посочени индикации за благополучие или реализиране на желаните цели в сферата, за която питаш, няма как  в хорарната карта да е обратното. Човек навсякъде носи себе си. Пожелателно  е в такива години, периоди, човек, да приеме съдбата си или момента, такива каквито са и да живее с това, което е пред него, докато се появи период, година, които са в синхрон с неговите ресурси и желания.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Хорари за работа
« Отговор #2412 -: Октомври 11, 2023, 10:42:06 am »
Ще си сменя ли/ ще си намеря ли нова работа?
В момента работя и искам да сменям фирмата. Пуснала съм си CV-то и другата седмица ми предстои интервю.
У1 е Марс (също и Плутон), У6 също е Марс - в последен градус и ще сменя знак. Близо до асцедента, но откъм 12ти дом. У11 (нали него гледаме за следваща работа?) е Меркурий сходящ съвпад със Слънце У10. Обаче Луната в  Дева в 10 дом не прави аспекти с Меркурий или Марс. Последният аспект на Луната е тригон с Плутон У1 в 3 дом. Ще направи и съвпад с Парс Фортуна в 11 дом (ако я взимаме предвид в хорарите). Може да имам някакъв шанс. Все пак не мога да преценя.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Хорари за работа
« Отговор #2413 -: Октомври 11, 2023, 02:22:58 pm »
Nana, имаш голямо желание и амбиции за по-висок пост, но сега по-скоро не.

mona lisa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Хорари за работа
« Отговор #2414 -: Октомври 19, 2023, 02:15:12 pm »
Здравейте, пускам хорар с въпрос дали октомври ще се върна на работа във фирмата, в която работих. Виждат ли се спънки или непредвидени ситуации?
Благодаря предварително

Здравейте, давам обратна връзка за този хорар. Върнах се, подписахме нов договор и съм започнала работа от няколко дни. Тук Сафо позна, но Акрукс също е права, понеже не съм особено доволна и съм под огромен стрес. Изпитвам силни притеснения, дали ще се справя, доста време съм отсъствала и ми е трудно. 

В тази връзка снощи направих нов хорар дали ще се справя успешно с възложените ми задачи. Прикачвам и него, който има желание да погледне и коментира.