Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 331850 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за работа
« Отговор #105 -: Септември 25, 2015, 12:41:27 am »
Ами те нали са казали, че ще ти платят за тези дни, като ти пуснат договора, Венера У6, У10 е във взаимна рецепция със Слънцето У9 за теб, У3 за тях, така че може да те вземат - Луната ще извърши секстил с Мерка У1, съУ3 за тях. Парите ще ги получиш, заедно с договора- Луната У8 е в сходящ секстил с Уран У3, но последният аспект на Луната е опозиция с Венера У6, У10 в 8д- може да не си удовлетворен от заплащането и да откажеш работата.
Благодаря много, akruks!
А последният аспект на Луната не е ли опозиция с Марс?

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Хорари за работа
« Отговор #106 -: Септември 25, 2015, 01:41:49 pm »
Ще ме назначат ли на договор в печатницата до 1 месец?

Днес се случи нещо, което доста ме изненада. Извикаха ме да ми кажат да не идвам другата седмица понеже шефът щях да ходи в командировка, нямало работа и да съм си почивала. През това време да се упражнявам вкъщи на програмите и те щели да ми се обадят другата седмица кога да дойда. Намирисва ми, че това беше деликатно изгонване. Не знам причината при условие, че всеки ден ходя, упражнявам се, старая се колкото се може по-бързо да навляза в материята... Дойде една нова може и нея да гласят да я вземат. Може би доста се колебаят както Лили каза дали да ме назначат или не, но на мен ми изглежда, че шансовете са нулеви.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #107 -: Септември 25, 2015, 02:04:19 pm »
Не се самонавивай. Изчакай да се върне шефът и тогава ще стане ясно. Няма смисъл да изясняваш въпроса с по-нисшестоящи, те не вземат такива решения.

Понякога наистина се случва да няма работа и няма смисъл да се ангажират излишни бройки персонал. Мен така и в неплатена отпуска са ме пускали.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Хорари за работа
« Отговор #108 -: Септември 25, 2015, 02:09:53 pm »
Аз всичко очаквам Лили. Даже пак ще почна да разглеждам обявите за работа за всеки случай  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #109 -: Септември 25, 2015, 02:13:12 pm »
Да, човек трябва да е подготвен за всякакви изненади. И за всеки случай преглеждай текущите обяви.

Въпросната неплатена отпуска при мен беше деликатен намек, че в офиса няма достатъчно работа. Впоследствие "отпуската" продължи и после с работодателя се разбрахме да не идвам, и без това работех на 4 часа там. А и вече бях намерила друга /по-перспективна към тогавашния момент/ работа, трябваше да направя разумен избор.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #110 -: Септември 25, 2015, 03:18:48 pm »
Благодаря много, akruks!
А последният аспект на Луната не е ли опозиция с Марс?
Ами провери, щом се съмняваш  :)

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Хорари за работа
« Отговор #111 -: Септември 25, 2015, 05:06:40 pm »
Май съм "одобрена".. Представиха ме като евентуална колежка, та не знам... Чакам обаждане!
Ще се справя ли добре в банката?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за работа
« Отговор #112 -: Септември 25, 2015, 09:23:09 pm »
Ами те нали са казали, че ще ти платят за тези дни, като ти пуснат договора, Венера У6, У10 е във взаимна рецепция със Слънцето У9 за теб, У3 за тях, така че може да те вземат - Луната ще извърши секстил с Мерка У1, съУ3 за тях. Парите ще ги получиш, заедно с договора- Луната У8 е в сходящ секстил с Уран У3, но последният аспект на Луната е опозиция с Венера У6, У10 в 8д- може да не си удовлетворен от заплащането и да откажеш работата.
Не само че не ме одобриха, ами не ми и платиха нищо за 3-те дена.  :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting:
Освен това, останах и съвсем без свои пари, които показва, че хорарът за финансите ми също не е верен - не само, че не се запазиха като тогава, ами останах съвсем без нищо.
И настоящият лунар явно не е верен - нямам никакъв късмет относно работа и кариера. То пък една кариера...........

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Хорари за работа
« Отговор #113 -: Септември 25, 2015, 09:25:21 pm »
Не само че не ме одобриха, ами не ми и платиха нищо за 3-те дена.  :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting:
Освен това, останах и съвсем без свои пари, които показва, че хорарът за финансите ми също не е верен - не само, че не се запазиха като тогава, ами останах съвсем без нищо.
И настоящият лунар явно не е верен - нямам никакъв късмет относно работа и кариера. То пък една кариера...........
:-* Миличкият.Успокой се. :38: Ще си намериш работа.  :08: какво ти казаха за парите за последните 3 дни,защо няма да ти ги платят.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #114 -: Септември 25, 2015, 09:26:47 pm »
Гледам, по това ретрог(р)адие много се оплакваме от протичащи обучения и интервюта...
Само gerivas засега е останала доволна - пу-пу-пу, да не ѝ е уруки!

какво ти казаха за парите за последните 3 дни,защо няма да ти ги платят.  :)

Редовен номер, предполагам - "обучение не се заплаща!".  :96:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за работа
« Отговор #115 -: Септември 25, 2015, 09:59:20 pm »
Може би наистина е вярно, че не ме бива за нищо.  :'(

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Хорари за работа
« Отговор #116 -: Септември 25, 2015, 10:04:24 pm »
Може би наистина е вярно, че не ме бива за нищо.  :'(
Разбира се,че не е вярно,че не те бива за нищо!Много хора не могат да си намерят работа,да не си само ти.  :-*
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за работа
« Отговор #117 -: Септември 25, 2015, 10:06:26 pm »
То не е само до работа, ами и до умения.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #118 -: Септември 25, 2015, 10:07:58 pm »
Проблемът е, че повечето хора вече са принудени да се хващат за каква да е работа, за да не останат съвсем без никакви доходи. По-добре нещо, дори и да е смотано, отколкото нищо. Когато нямаш друга алтернатива, така разсъждаваш. Това е начинът на мислене на повечето "бели роби", да го таковам в капитализЪма.  :(
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Хорари за работа
« Отговор #119 -: Септември 25, 2015, 10:12:44 pm »
Може би наистина е вярно, че не ме бива за нищо.  :'(

Какви са тия приказки?! Кой ти ги втълпява тези глупости? Не повярваш ли в себе си няма как да ти се получат нещата. Промени си мисленето и ще видиш как ще се наредят нещата. От опит ти го казвам. Колко хора са супер богати и успешни благодарение на това, че вярват в себе си.