Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 331124 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #195 -: Ноември 02, 2015, 03:00:46 pm »
Има уговорка с негов приятел, където работи на парче допълнително и ще продължи малко по-интензивно, така че това е някакъв временен спасителен пояс за него, но не основно решение. Явно трябва повече време, още приключва стария период, работи в тази фирма десет години, преди да дойде новият период и да се очертаят някакви неща на хоризонта. Това е успокоително.
Общо взето не се очертава нищо ново от описаното, вероятно ще продължи както на настоящата работа, така и при приятеля си, покрай сходящия съвпад на Венера У1 с Марс У6, У11.  Венера е извършила хармоничен апсект с Плутон У6, затова и не е приключил с тази работа. Венера е във взаимна рецепция с Меркурий У2 , Луната в собствен знак е съУ2 във 2д, извършила хармоничен аспект с Венера, така че без пари няма да остане. Луната е пренесла светлина между Венера и Слънцето У3 в 6д, което е диспозитор на ПФ в 3д., а то от своя страна ще извърши хармоничен аспект с Плутон У6- на този етап не му се налага да търси нова работа, защото ще има предоговаряне/продължение на настоящата работа, вероятно е светило в тази си област и го ценят на това място, може и по-отговорна длъжност да получи, моят мъж на предната му работа, в периода когато фирмата затъваше (продължи две-три години) го направиха бригадир, като накрая остана бригадир на себе си, след като останаха окончателно без почръчки и съкратиха поетапно работниците. Дано при твоя мъж се стабилизират нещата.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Хорари за работа
« Отговор #196 -: Ноември 07, 2015, 05:21:37 pm »
Одобрена ли съм за работа в И.(име на фирмата)...

Лили, мерси, че ми каза. Поправих датата  :58:
« Последна редакция: Ноември 08, 2015, 10:32:18 pm от gerivas »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Хорари за работа
« Отговор #197 -: Ноември 10, 2015, 05:24:53 pm »
До края на годината ще   бъда ли командирована?
Днес разбрах, че ноември ще имам възможност, но друг е въпросът дали ще ме пуснат?

Обратна връзка: понеже този, с който смятах да бъда на командировката, днес ме ядоса и реших да отмъстя като отказах да ходя...сега съжалявам, ама вече е късно...  :character0029:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Хорари за работа
« Отговор #198 -: Ноември 10, 2015, 05:51:42 pm »
 :012: Оффф, тоя мой инат ще ме погуби някой ден...  :lol_hitting: :lol_hitting:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #199 -: Ноември 10, 2015, 06:20:30 pm »
Одобрена ли съм за работа в И.(име на фирмата)...

Въпреки че си назовала фирмата по име, я разглеждам по 10 дом. Не виждам логика работодателят да е по 7ми.

Много ми се искаше да кажа, че си одобрена, ако разчитаме само на съвпада на Луната с Венера, която е твой сигнификатор. Но съвпадът се е случил в знак, където Венера е есенциално слаба. И в знак, който е в мунданна квадратура със Сатурн - у10.

Но ако търсим някаква сламка, за която да се хванем - Луната е в 29-59-57 Дева, някои астролози броят такава позиция за първия градус на следващия знак. Ако го отчетем по този начин, тогава има съвпад със СЛВ във Везни - в знака, където твоят сигнификатор има сила и където екзалтира у10.

Все пак трябва да се има предвид, че въпросът е зададен в минало свършено време, а не дали това предстои да се случи. И също така има вероятност за това място/позиция да са одобрили някой от конкуренцията, т.е. друг кандидат.

Сега ако трябва да обобщим - при все това, че обективно погледнато може да си нямала достатъчно предимства пред други кандидати, твоето одобряване/назначаване във въпросната компания, ако все пак се случи, би било въпрос на късмет. Понякога, при не особено благоприятни астрологични предпоставки, се намесват странични фактори, които трудно могат да се дефинират чрез астрологията. Не е изключено случаят с този хорар да е такъв.  :)



« Последна редакция: Ноември 10, 2015, 06:48:15 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #200 -: Ноември 10, 2015, 10:33:25 pm »
:012: Оффф, тоя мой инат ще ме погуби някой ден...  :lol_hitting: :lol_hitting:
От инат няма по-лош занаят!  :012:

Но пък съм ти познала, че няма да се командироваш  :29:

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Хорари за работа
« Отговор #201 -: Ноември 11, 2015, 06:46:43 am »
Лили, вчера ми се обадиха за днес на обучение  :08: Извиниха ми, че толкова късно ми се обаждат, но са имали много работа и ще работя в друг магазин, а не в този когото кандидатствах и исках...  :clap: Сега ще видим дали ще подпиша договора... А, може някое момиче да се е отказало или пък не са я харесали и да съм била в резерва.... А и бях звъняла да попитам дали има отговор и може това също да е предизвикало нещо в последствие.. Много ти благодаря, че погледна картата ми  :-*
« Последна редакция: Ноември 11, 2015, 06:50:59 am от gerivas »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #202 -: Ноември 11, 2015, 01:36:33 pm »
ще работя в друг магазин, а не в този когото кандидатствах и исках... 

Честито и дано ти хареса на новото място!  :)

Значи все пак е проработил разходящият съвпад на Луната с Венера и близостта ѝ до СЛВ.

А това, че Венера е есенциално слаба, може да има връзка с цитираното, т.е. в крайна сметка те вземат, но не там, където първоначално си искала.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #203 -: Ноември 11, 2015, 02:09:28 pm »
Лили, вчера ми се обадиха за днес на обучение. Извиниха ми, че толкова късно ми се обаждат, но са имали много работа и ще работя в друг магазин, а не в този когото кандидатствах и исках... Сега ще видим дали ще подпиша договора...
Логичен завършек- Луната е извършила секстил с Мерка У6 в 6д и съвпад с Венера У1 в 6д, която от своя страна е извършила съвпад с Марс У7- одобрена си за назованата работа, тъй като питаш за отминало действие, отминалите аспекти дават положителен отговор- сори, че сега ти погледнах картата, но когато я пусна беше сгрешена, а после не съм видяла, че си подменила с актуална. Но получаваш бонус от мен- Новолунието днес е в съвпад с Плутон У6 в 6д на К6, секстил с Луната У2 в 7д- ще имаш нови работни задължения, воля да се справиш с тях, както и парици, и сигурни клиенти- да ти е честита новата работа!

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Хорари за работа
« Отговор #204 -: Ноември 11, 2015, 03:27:04 pm »
Здравейте,
Трябва да дам предизвестие в работата, защото в началото на 02.2016 г. ще сменяме държавата със семейството ми.
Моля за помощ при тълкуването на следния въпрос:
Кога да дам предизвестие - сега или да изчакам още около месец?

Не мога нищо да преценя по картата ::)
Ще съм благодарна ако някой се изкаже. :)

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Хорари за работа
« Отговор #205 -: Ноември 11, 2015, 03:29:14 pm »
Принципно дължа 1 месец, но през декември работим до 20-ти

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #206 -: Ноември 11, 2015, 03:34:25 pm »
Ако го пуснеш сега, преди коледните празници ще трябва да напуснеш.

Зависи кога ви е първият работен ден след нова година, оттогава брой един месец. В случай, ако го пуснеш след празниците.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Хорари за работа
« Отговор #207 -: Ноември 11, 2015, 03:39:05 pm »
Идеята ми е да им дам време за да пуснат обява и да намерят човек, а аз да работя до края на януари.
Бих искала да си запазим добрите колегиални взаимоотношения, но проблема е че сега ще идва един от шефовете от Австрия...който отговаря за фирмата и персонала, та затова питам ....
« Последна редакция: Ноември 11, 2015, 03:41:44 pm от poli_z »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #208 -: Ноември 11, 2015, 03:42:29 pm »
Тогава както се разбереш с работодателя. Ако искаш да си максимално коректна, можеш да поговориш с него и да го предупредиш предварително, като се разберете да пуснеш официално предизвестие малко по-късно. Зависи какъв човек имаш насреща.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Хорари за работа
« Отговор #209 -: Ноември 11, 2015, 03:47:43 pm »
Сигурна съм че ще заминем, билетите са купени.
Благодаря за коментарите. :)