Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 331675 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Хорари за работа
« Отговор #240 -: Ноември 24, 2015, 09:40:18 pm »
Да сестра ми точно това ми каза, че фирмата не е никак ок ... казах и да не започва, според мен по лунарите й ще има много по-добри възможности , иначе тя току що завърши ...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #241 -: Ноември 24, 2015, 10:11:30 pm »
Значи ли това, че след тригона с Юпитер, Луната няма да е без курс, понеже ѝ предстои тригон със СЛВ?
След тригона с Юпитер става Без курс, защото Луната е в курс докато прави апсекти с планетите, а не с точки в пространството.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #242 -: Ноември 24, 2015, 10:15:51 pm »
Здравейте,
Ръководя малък екип (20 човека) в международна компания. Днес разбрах, че един от служителите е кандидатствал за позиция в друг отдел в компанията. Ще го изберат ли в другия отдел? (Ако отиде там, ще правим трансформация и в нашия тийм).
Този, за когото питаш, е служител в екипа от 20 човека, който ръководиш, така ли? Уточни, за да се определи по кой дом да го гледаме. Съдейки по Луната би трябвало да е по 6д, като твой служител и в този случай мисля, че ще продължите да работите заедно.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за работа
« Отговор #243 -: Ноември 24, 2015, 10:16:08 pm »
След тригона с Юпитер става Без курс, защото Луната е в курс докато прави апсекти с планетите, а не с точки в пространството.
Ясно. Благодаря, akruks!

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Хорари за работа
« Отговор #244 -: Ноември 24, 2015, 10:38:16 pm »
Този, за когото питаш, е служител в екипа от 20 човека, който ръководиш, така ли? Уточни, за да се определи по кой дом да го гледаме. Съдейки по Луната би трябвало да е по 6д, като твой служител и в този случай мисля, че ще продължите да работите заедно.
Да, той е от нашия екип(от 20-те човека е ), а е кандидатствал за позиция в друг отдел на компанията ни.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Хорари за работа
« Отговор #245 -: Ноември 24, 2015, 10:51:22 pm »
Сестра ми много ви благодари

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Хорари за работа
« Отговор #246 -: Ноември 25, 2015, 12:49:01 pm »
Луната в момента е без курс, което прави задаването на въпрос безпредметно, обаче все пак, скоро ще извърши тригон към СЛВ- това да го броя ли за слива или хич. :012:  Някой гледа ли възлите в хорара или да не се хващаме за сламка.  Всъщност установих, че ми отърва луната да е без курс картата, нерадикална и да задам друг път въпроса.Избирам това което ми отърва :012:
« Последна редакция: Ноември 25, 2015, 12:54:58 pm от Ребека »

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за работа
« Отговор #247 -: Ноември 25, 2015, 01:05:35 pm »
Брой си я без курс, но пък е толкова яка, пълна и екзалтирала, че няма начин да не е на хубаво :012:.
Примерно да си направиш нова фризура, сега е точно онова специално време в годината, дето човек трябва да се подстригва и вапца. После, новото руно няма как да не ти се отрази добре на работната среда  ;D
« Последна редакция: Ноември 25, 2015, 01:09:41 pm от Diyana »
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #248 -: Ноември 25, 2015, 02:07:57 pm »
Луната в момента е без курс, което прави задаването на въпрос безпредметно, обаче все пак, скоро ще извърши тригон към СЛВ- това да го броя ли за слива или хич. :012:  Някой гледа ли възлите в хорара или да не се хващаме за сламка.  Всъщност установих, че ми отърва луната да е без курс картата, нерадикална и да задам друг път въпроса.Избирам това което ми отърва :012:
Нали има и други сигнификатори в картата, свързани с въпроса, да не е само Луната? А и карта се прави на належащ въпрос, зададен спонтанно, а не програмиран според Луната, така че да ни се получи хубава картата  :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Хорари за работа
« Отговор #249 -: Ноември 25, 2015, 03:24:13 pm »
Благодаря за отговорите, естествено че направих, но не ми хареса и реших да не я отразявам тогава, аз си ги нагаждам, както ми отърва. ;D  Иначе вече се подкастрих вчера, набавих си конски балсам от ветеринарната, дано тогава поне четинката ми избуее силно след есенният листопад :012: Извинявам се ама сега забелязах че съм писала в хорари за работа ;D
« Последна редакция: Ноември 25, 2015, 03:32:59 pm от Ребека »

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Хорари за работа
« Отговор #250 -: Ноември 25, 2015, 05:50:31 pm »
Приятелка (назована по име) ще бъде ли назначена на работата, за която кандидатства. Работата е свързана точно с това, за което е учила.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #251 -: Ноември 25, 2015, 07:54:15 pm »
Приятелка (назована по име) ще бъде ли назначена на работата, за която кандидатства. Работата е свързана точно с това, за което е учила.
Сякаш няма да стане работата с този сходящ квадрат на неин У10 към Юпитер У1

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за работа
« Отговор #252 -: Ноември 25, 2015, 09:54:40 pm »
Приятелка (назована по име) ще бъде ли назначена на работата, за която кандидатства. Работата е свързана точно с това, за което е учила.

По-скоро не.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за работа
« Отговор #253 -: Ноември 25, 2015, 10:01:42 pm »
Луната е в последен градус, така че едва ли ще стане нещо.

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Хорари за работа
« Отговор #254 -: Ноември 26, 2015, 04:59:21 pm »
И аз отчитам аспектите с възлите.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred