Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644795 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3630 -: Февруари 19, 2016, 10:06:49 pm »
 :72: Секс, на мен така ми е излизала.
А твоята комбинация започва с 2ч - още едно потвърждение.  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3631 -: Февруари 21, 2016, 07:48:20 pm »
:72: Секс, на мен така ми е излизала.
А твоята комбинация започва с 2ч - още едно потвърждение.  :012:

Скорпи, да не е била Дяволът?  ;)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3632 -: Февруари 21, 2016, 08:12:08 pm »
Какво ви говорят картите по въпроса:Отношението на мъж към жена ?

Картите са 2 чаши, колесницата и смъртта.
може и да е загубил интерес, особено ако се е почувствал победител или егото му е било засегнато

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3633 -: Февруари 21, 2016, 08:15:41 pm »
Скорпи, да не е била Дяволът?  ;)

И дяволът е секс, но и смъртта ми е излизала за интимност.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3634 -: Февруари 23, 2016, 11:24:23 am »
Кога ще стане нещо? Въпросът е зададен 22.02.2015г. 8м-3ч-6ч.
Случи се днес.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3635 -: Февруари 24, 2016, 12:21:14 am »
Задавам въпрос за едно дете - как ще се развие ситуацията в здравословен план?

             Кралица жезли              Кралица чаши          Тройка мечове



Лекарите казват божа работа. Детето е с некротичен панкреатит. Има диагноза и перитонит... Детето е интубирано, от 9 дена е всеки ден в операционна... Тялото му е отворено все още. Лекарите се борят за него. Едни казват, че няма надежда. На практика положението с панкреас е плачевно... А отделно и пневмония е развило. Аз на усет не мисля, че ще се получи нещо добро като резултат. Картите ме объркват.
Последната е Осмица чаши.

Предполагам, че сърцето му няма да издържи, знам ли. И ще поеме по свой път, далече от тялото.

Тр. Сатурн е в опозиция със Слънцето му. Тр. Плутон е в съвпад с Нептун, Уран и Слв. Тр. Марс ще направи след два градуса опозиция с Меркурий. Нямам час на раждане, но Луната му е в последните или първи градуси на Водолей/Риби. Пълнолунието явно е било в опозиция с нея.

Днес е дало знак с ръка, че чува и разбира... Но колко е в час, това не знам, не говори. Уф...

Тези кралици ме озадачават...  ???
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3636 -: Февруари 24, 2016, 06:54:09 am »
И аз за здр. план при жена със сърдечни проблеми в следващите 3 месеца?

5м - 8м - 8ч.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3637 -: Февруари 24, 2016, 08:19:42 am »
Eма,
картите мисля,ч е отразяват състоянието на майката/твоето, ако си го взела присърце.

Скорпионче,

като че ли няма да има кой знае каква промяна. в края на периода може въпросът да не е актуален,т.е жената да се успокои или проблемът да отшуми. може също да отиде в друг град на преглед/друг специалист

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3638 -: Февруари 24, 2016, 09:44:23 am »
Взела съм го присърце. Майката и семейството не се интересуват много, майката никога не е била... как да кажа, гледала е собственото си удоволствие, а не това на децата си. Има три деца от различни бащи, нито един не е с нея. Тя дори не успя да ми обясни какво точно е положението с детето. Хем го е отписала, хем не ходи до болницата барем да го види. Наложи се да ударя няколко телефона, за да разбера какво реално се случва. Лекар казва - божа работа, борим се.
Ясно, ще намеря чалъм да му отида на свиждане.
Жалко, добро дете е.  :( Те са изключително бедни. Понякога го викам да ми помогне с работа в двора - да окоси, да почисти. Платя му, нахраня го... А то толкова възхитено било, че била богата трапезата ми, че даже била като на ресторант - сложила съм му всякакви прибори, дори нож. Акъл да не ви идва, че е толкова богата трапезата ми, просто в дома им майка им не готви и се хранят предимно с боклуци. Децата. Майката се крие и си купува хубава храна.
Лекар казва, че положението с панкреаса може да се влошило до това положение от много неща, но натвърди, че най-вероятно е от лоша храна.
Така че, мили ми съфорумци, не яжте отрови, много е-та. Ако не можете да си позволите поне малко по-качествена храна, по-добре се хранете скромно. Това дете цял живот е яло кренвриши - смята ги за деликатес, от най-евтините, розов салам - деликатес е, ако майката го опържи, евтини вафли, боядисани сокчета, евтини безалкохолни.
91 набор е. 4 юни 1991 набор.
Та така...  :(
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3639 -: Февруари 24, 2016, 09:53:55 am »
Значи, Емма, тогава съм съгласна с мнението на Клер - картите отразяват теб.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3640 -: Февруари 24, 2016, 10:26:16 am »
съжалявам, звучи ужасно.  :(

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3641 -: Февруари 24, 2016, 10:58:37 am »
Дано се оправи :(

Защо не се обадиш на социалните /не че стават за нещо/, поне другите деца, ако са по-малки да не стигнат до същото. Такива жени не заслужават да са майки.


п.п. Имаш ли час, че Луната много мърда. Ако е в Риби, Сатурн я е квадратирал, което не е добре, има вариант и дир. Сатурн да е върху нея, а дир Марс в опозиция, което пак кофти. И двамата сменят знак, Сатурн вече го е направил, Марс още един градус. Дори без час, от всякъде животозастрашаващи аспекти.
« Последна редакция: Февруари 24, 2016, 11:09:55 am от Satin »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3642 -: Февруари 24, 2016, 11:17:09 am »
Ема, и аз ще хвърля карти довечера за това дете. Не съм емоционално обвързана със ситуацията. Да видим какви ще бъдат.
Абе, кво дете, той на 24 :)
« Последна редакция: Февруари 24, 2016, 11:24:46 am от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3643 -: Февруари 24, 2016, 11:22:58 am »

Лекар казва, че положението с панкреаса може да се влошило до това положение от много неща, но натвърди, че най-вероятно е от лоша храна.
Така че, мили ми съфорумци, не яжте отрови, много е-та. Ако не можете да си позволите поне малко по-качествена храна, по-добре се хранете скромно. Това дете цял живот е яло кренвриши - смята ги за деликатес, от най-евтините, розов салам - деликатес е, ако майката го опържи, евтини вафли, боядисани сокчета, евтини безалкохолни.
91 набор е. 4 юни 1991 набор.
Та така...  :(

Емс, сметнах му цифрите. Детето има много стабилни цифри - само месецът му куца. Ако прескочи февруари, нещата ще се оправят. Даже, не мога да повярвам, че един месец може да причини нещо страшно.
Но когато се оправи, ще е добре да му се даде малко акъл - да не си изпуска хубавите цифри.

Пожелавам късмет!  :58:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3644 -: Февруари 24, 2016, 11:46:41 am »
Ще се оправи ли момчето?
9ч/ДП+Им-ца+РМ



Ще има голяма борба при него, но въпреки това си мисля, че ще се стабилизира. Има закрила свише.