Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644788 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3840 -: Април 12, 2016, 08:10:59 am »
Весо, изтеглих ти карти. Но не съм убедена, че имат отношение.

           Дяволът                     Смъртта                  Тройка мечове



Предполагам, че сама ще остане с лоши чувства към работата, ще е въвлечена в неприемливи ситуации. И ще пожелае нещо да промени. По-скоро ще е разочарована. Което може да я принуди да се махне.

Тя има ли нещо плутоново, скорпионско?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3841 -: Април 12, 2016, 08:13:23 am »
и аз смятам, че нямат отношение. по-скоро описват страховете на Весо, а дяволът може да отразява тайното ходене

Ема, на мен ми изтегли смърт и дявол също в месечната. да не би картите да се опитват да ти кажат нещо на теб? ::)
« Последна редакция: Април 12, 2016, 08:18:16 am от Kler »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3842 -: Април 12, 2016, 08:14:36 am »
И аз така го почувствах, Клер. Хич не ми се вързаха с въпроса, а по-скоро с нагласата на Весо.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3843 -: Април 12, 2016, 02:00:14 pm »
Благодаря ти много, Emma!
Знам за нея само, че наскоро е имала рожден ден и че е на 53 години, нищо друго. И че ходи много гримирана.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3844 -: Април 12, 2016, 02:41:01 pm »
и аз смятам, че нямат отношение. по-скоро описват страховете на Весо, а дяволът може да отразява тайното ходене

Ема, на мен ми изтегли смърт и дявол също в месечната. да не би картите да се опитват да ти кажат нещо на теб? ::)

Не знам, Клер... Моето седмодомие от утре има нов солар. И хич не ме кефи... Като знам как при баща ми нов натегнат солар влезе в сила часове след рождения му ден - реално майка ми получи първата ракова криза ден след празника на тати.
А при солар на моето седмодомие - соларна Луна в 12 соларен в опозиция със соларен Плутон у5. Соларно Иц в точен съвпад с натално к12. Венера като упр на сол. Иц на Мц и връх на таото с Луна и Плутон. Сол. Луна е в точен квадрат с Уран на седмодомието, който е у4 в натала. В каре и с нат. Хирон. Та така...
Какво да ми казват картите? Аз го зная вече.
В мой солар сол. Сатурн върху Уран на Мц. Ако броим производните - мц е 4 от 7. А Уран като упр. на Асц - 4 от 4(мц) от 7.

При моето седмодомие скоро ще има прогресивно пълнолуние. Прогресивната му Луна влезе в Стрелец. Първо се съвпадне с натален Нептун и точно тогава ще опозира натален Сатурн, който е стар управител на 4 дом. След още 2 градуса ще има и прогресивно пълнолуние. Дирекционната му Луна е върху натален Сатурн. Уран заплашително отива към светилата му в Овен. Очертават се шеметни дни. Профекциите също са интересни. Проф. Марс върху Иц. след градус и Венера там ще отиде. А Юли месец и проф. Сатурн там. Тогава ретро Плутон ще е в каре с Урана му у4. Уран върху Слънцето у10, Сатурн опозиция Венера и Марс у7/6, Нептун каре Марс и Венера.

Аз други идеи нямам.

При майка му дирекционно Слънце е на минути от съвпад с нат. Плутон. Тя е с квадратура на светилата. Респективно дир. Луна в каре с него. Прогресивен Уран върху наталното й Слънце. И скоро й предстои прогресивно новолуние върху Плутона. Да ти е драго да гледаш такива карти. Преди това пр. Луна се съвпадне с прогресивните Марс и Меркурий. Транзитен Юлв съвпад със Сатурна й, нодалната ос върху предполагаемите асц/дсц, тр. Сатурн около Иц.

То ще си покаже. Аз може това да очаквам. Но кой знае какво ще излезе.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3845 -: Април 13, 2016, 06:57:58 pm »
До три месеца в живота ми ще настъпи ли ново положително начало?
г.5ч/ 6м - слънцето - 6ж



Тц, правилно момичета, проекция са били.
Даже по-трудни времена настъпиха.  :(
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3846 -: Април 13, 2016, 11:10:51 pm »
Маймунка, ако е много наложително, не отлагай до безкрайност. Според мен няма да си доволна, защото ще искаш прекалено много неща, ще гледаш прекалено много различни неща. А трябва да се съсредоточиш върху най-важното.
Желая успех на котанчо и теб.
Виж в твоята карта какви аспекти има към управител на 6 дом, към планети в 6 дом и т.н. Брой 6 дом от 6 - 12 дом, там също виж какво се случва с управител и планетите. 6 дом е котето, а 6 от 6 е неговото здраве. Нека там са хармонични.  :-*
Не съм много веща в тези неща с упойките при котетата. Скоро моя приятелка прави операция на котаченцето си. И също трудно излезе от упойката. Тя ми каза, че има начин да му ударят инжекция, за да излезе по-лесно/бързо от упойката, но не е знаела за нея. Ако е знаела, щяла да си плати. Поинтересувай се дали има такова нещо, аз нямам нужните знания.  :58: :-*
Не се шашкай и не отлагай до безкрайност, за да не се влошава състоянието.

Много благодарности от мен и моя малък черен маймун!  :38:  :58: Пращаме ти много любов от сърце! Много ми помогна, щях да рухна. А картите направо съм изумена, ти описа ситуацията тогава много точно и ясно. Днес направихме операцията и всичко е наред. Оперираха го доктора и негов ученик, мен ме изгониха навън да не преча с емоциите си. :012: Няма проблем с упойката, излиза си нормално. Драмата при мен беше силна, но той се въртя, мърка, даже измяука няколко пъти и накрая хапна и си легна. Сега спи, сигурно към 3ч. ще се събуди да ме тормози.  :012: Взехме му пълни кръвни изследвания, за съжаление, не съм доктор, но всичко като показатели му е занижено. Утре доктора ще каже!

 :-*
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3847 -: Април 14, 2016, 01:44:40 pm »
Ема, не знам знащо, забелязала съм, че винаги, когато се опитам да погледна в бъдещето или да си отговоря на въпроси, се случва нещо неприятно, най-малкото кавга, но пък имам нужда да го правя. Ако не ти представлява затруднение, бих искала да попитам, понеже не съм в България, дали има вероятност скоро да започна работа, примерно този месец, както и да дойдат документите ми до края на месеца, дали следващия месец ще успея да взема шоф. книжка, че българската не важи, пък съм адски притеснена заради езика и всичко и дали отношенията с мъжа ми ще се оправят, защото откакто съм тук, почти ежедневно сме на нож. Много въпроси с много проблеми, които не зная как точно да формулирам, но като че ли не върви много тоя живот и не знам как да го карам вече и какво да направя, за да потръгне. Трябват ми документи, работа що годе нормална, нормални отношения с мъжа, с езика напрдване, книжка, кофти животец ли е, аз ли съм сдухана вече не знам, ама хем ми е проблемно, хем ми е самотно :banghead:

Когато формулираш един смислен въпрос, тогава ще ти изтегля карти. Разбирам, че си объркана, но при това положение не ми е ясно какво ме питаш. Отношенията с мъж трябва да решите двамата, а не картите. Напредването с език зависи само и единствено от теб. Търсенето на работа също до голяма степен. Желая ти късмет.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3848 -: Април 15, 2016, 01:24:34 pm »
След малко трябва да звъня и да съобщя решението си дали приемам едно предложение за работа, очертава се голямо натоварване. И така се развълнувах, че ми се паднаха 3 + 1 карти само от Големите аркани.

Влюбените, Отшелникът, Жрицата

Завършваща - Жрецът /обърнат/

Според мен може би си струва предложението. Очертава се добра работа в екип и да науча нови неща вероятно, а може и аз нещо да предам на колегите. А Отшелникът по средата много точно описва моето съмнение - да продължа ли да работя в изолация /и да разполагам с цялото си време, което мога да употребя и за любими езотерични занимания/ или да съм в екип /усещането за раздвояване и дилема е по Влюбените/.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3849 -: Април 15, 2016, 01:29:16 pm »
а какъв точно е въпроса?
по жрицата - знаеш си отговора.
по обърнатия жрец - ще е нещо, което не е типично за теб.
отшелник може да значи и работа с книги, ти нали превеждаше?

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3850 -: Април 15, 2016, 01:29:48 pm »
Лили, твоята работа те чака малко по-напред във времето.

Какъв ти е въпросът, за да ти дръпна карти?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3851 -: Април 15, 2016, 01:35:10 pm »
Въпросът е дали да приема, дали да кажа "да".

Много се вълнувам, колебая се, защото ако приема, това ще промени изцяло начина и ритъма на живот, в който вече съм свикнала и ми е станал удобен.

Не е нещо непознато за мен, напротив - по първата ми специалност, имам и няколко сезона стаж, включително и на подобна длъжност. Но имам цели 10 години прекъсване извън тоя бранш, впоследствие се преквалифицирах и започнах да се занимавам с друг вид дейност, която много точно е описана от Отшелника /работа у дома, в изолация, никакви социални контакти, затворен начин на живот/. Взе да ми дотяга вече, искам повече динамика, развитие, контакти. От друга страна, не искам да изоставям и обичайната си дейност, сега отново ще трябва да нося две дини под една мишница - нещо много характерно за мен. Имам си изградена клиентска база, това са дългогодишни контакти и не мога току така да ги отсвиря за 4-5 месеца поради един сезонен ангажимент. Това е моята дилема - как да тъка на два стана. Отново.




Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3852 -: Април 15, 2016, 01:38:19 pm »
значи описват теб картите. а и така не е добре да се пита - дали да приемеш.
по-добре направи една подредба за избор. ето тук е схемата http://tarotico.com/taro/teglene/taro-izbor

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3853 -: Април 15, 2016, 01:43:38 pm »
Изтеглих ти карти дали е добре да почнеш там.

ц. 8п/Жрица+ КМ+Колесница



Ето периодът на пасивност ще е зад гърба ти. Според мен ще се чувстваш добре на новата работа, много успехи ще жънеш. Виж момчето на картинката, как всички му се радват и го боготворят. Макар че отново имам усещането, че ще изникне друго, по-добро предложение. Странно...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3854 -: Април 15, 2016, 01:44:10 pm »
Благодаря  :)

Току що се обадих, потвърдих и се оказа, че излишно съм се притеснявала. Има още един етап - окончателен избор /имат и други кандидатури и вероятно още не са решили кой ще е/. В понеделник ще се разбере дали съм окончателно избрана и одобрена за длъжността.

Ето ги Влюбените /"Двата пътя" в египетското Таро/ - и аз съм раздвоена, и те от своя страна се колебаят кой от кандидатите да изберат. Чух се по телефона с жената, която ме интервюира вчера, но окончателното решение зависи от мъж - главния мениджър.

Тренди, работата е сезонна - ангажимент за 4-5 месеца максимум. Тъй че не се знае какво ще изскочи след нея. Освен това ако натрупам опит на длъжността, която ми предложиха приоритетно, това по-нататък може да отвори доста врати.

« Последна редакция: Април 15, 2016, 01:48:07 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui