Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644310 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3900 -: Май 09, 2016, 12:58:57 pm »
До три месеца Росица ще започне ли работа? г.4ж/ 6ж - императорът - влюбените
Използвана колода на Уейт.

В понеделник е на работа.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3901 -: Май 11, 2016, 10:02:43 am »
Ще може ли да ми изтеглите карти с въпрос ще запиша ли шофьорския курс до 3 месеца?

Скорпи, изтеглих ти карти, но никак не ми се връзват с питането ти.

            Осмица чаши                    Десетка мечове                     Паж чаши



По тези карти си мисля, че сега имаш голяма нужда да си сама и да намериш път, който ти е на сърце. Искаш да се отделиш от другите, от мисли за материалното. Искаш да преминеш на друг бряг - далече от проблемите. Може би си изтощена, наранена от нещо, някой. И нямаш много увереност и надежда, че ще ти се случи това с шофьорски курс. Но може да получиш подарък от някой. Като цяло ще си на настроения относно този въпрос. Много чаши - емоциите те ръководят.
А ти защо искаш да изкараш курс? Да не усещаш някаква болка - физическа болка, това да ти дава идея за необходимост от шофиране?

Последната карта е Деветка пентакли. И тя малко самотна. Искаш да направиш нещо за себе си, да си угодиш. Но трябва да подсигуриш първо битието си.

Желая ти успех, Скорпи. А защо толкова го чудиш? Аз съм "За" записване на курс.  :72: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3902 -: Май 11, 2016, 10:05:25 am »
Щях да те питам дали имаш нужда от този курс, за да станеш по-уверена в себе си? Защото картите ми звучат малко неуверено. Сякаш не вярваш, че ще се справиш и сама се спираш. Очаквах да се наредят едни пентакли, да те мъчат финансовите аспекти от въпроса. А то чаши... :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3903 -: Май 12, 2016, 01:31:58 pm »
Какво да очаквам в професионален план до 4м?

ц. Колесница/ Глупак+3п+АП



Аз виждам желание за ново начало, а и го искам честно казано. Дали пък не ме очаква промяна на местоработата или пък някаво признание ще получа за добре свършена работа?  :017: Хубави са картите, макар в момента да си късам нервите в работата.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3904 -: Май 12, 2016, 01:56:16 pm »
изглежда, че те очаква промяна. но дали ще е нова работа, длъжност или квалификация, не мога да преценя. но ще ти бъде даден шанс и от теб ще зависи дали ще се възползваш. като резултат ще си доволна, включително и финансово.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3905 -: Май 14, 2016, 05:32:19 pm »
Тренди, помощ от трета страна и явяване на конкурс за нова длъжност.

Чувства на мъж към жена? г. умереност/ 8ж - 10ч - 6п ; използвана колода Друиди и Уика.
п.с. ще горя в осми кръг на ада/ 4 "проклета яма"  ;D
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3906 -: Май 14, 2016, 06:44:59 pm »
Емма, бих искала и аз да задам въпрос! С котака нещата се усложниха след операцията, появи се нещо като гранулом. Друг ветеринар, неговия личен има сумнения за тумор. Въпросът ми е, дали мога да разчитам на досегашните ветеринари(2-ма) за адекватни диагнози и лечение? И още 1 въпрос имам, но може би не му е сега времето. Благодаря, предварително!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3907 -: Май 15, 2016, 01:51:37 am »
Маймунка, изтеглих тези карти.

           Страшният съд                  Обесеният                     Влюбените



Картите ми се струва, че показват друго. Сякаш ще ти предстои важно решение и ще искаш да прекъснеш нещо от миналото относно лечението на котето. Ще ти дойде идея съвсем различна, обратна на това, което е било до момента. И ще си поставена в положение да избираш.
По-общо ми се струва, че ще се колебаеш, може да прекъснеш отношения с лекар от миналото, да обърнеш гледната си точка след оттегляне. Може да жертваш нещо. Но в край на подредбата пак двама души...
Има ли вариант да лекуват котето тези лекари и негов лекар едновременно?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3908 -: Май 15, 2016, 11:24:39 am »
Благодаря, Емма!  :58: Малко хаотично съм написала въпроса, те са общо двама. Този, който му е ветеринар от бебе и сега този, при който се лекува от скоро. Двамата се познават и са приятели и е напълно възможно аз да им обединя мненията. Котките доста трудно се лекуват с антибиотици, не им понасят, но в този случай нямам избор. А сега ако се окаже туморно образувание, ще трябва да спра другото лечение и да се надявам, че няма да прогресира бързо. Дано докторите помогнат повече с взамни усилия!  :-*
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3909 -: Май 17, 2016, 07:12:16 pm »
До края на седмицата ще се видим ли? г. 4м/ асо пентакли - пм - кж (колода на Уейт)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3910 -: Май 17, 2016, 07:56:59 pm »
До края на седмицата ще се видим ли? г. 4м/ асо пентакли - пм - кж (колода на Уейт)

По-скоро не

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3911 -: Май 18, 2016, 08:10:35 am »
ако е с мъж - а, в края на седмицата

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3912 -: Май 19, 2016, 01:08:49 am »
Ако някой има време и желание, искам да попитам за една работна оферта: Дали има перспектива да се занимавам с нея и до колко ще ме удовлетворява? В момента съм на ръба да се откажа, понеже и без това са ми доста ангажиментите на главата. И все пак, иска ми се да чуя и картите какво биха казали.

И един втори въпрос. Касае се за едни пари, които има да взима половинката. Ще стане ли скоро и дали ще му се издължат в пълен размер? Предварително благодаря и който има нужда, мога да се реванширам на лични с хорар, за някоя натална карта или каквото каже.
Нямам карти и не съм теглила.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3913 -: Май 19, 2016, 08:04:51 am »
Довечера ще се включа.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

aira1991

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3914 -: Май 19, 2016, 11:48:06 am »
Ако някой има време и желание, искам да попитам за една работна оферта: Дали има перспектива да се занимавам с нея и до колко ще ме удовлетворява? В момента съм на ръба да се откажа, понеже и без това са ми доста ангажиментите на главата. И все пак, иска ми се да чуя и картите какво биха казали.

И един втори въпрос. Касае се за едни пари, които има да взима половинката. Ще стане ли скоро и дали ще му се издължат в пълен размер? Предварително благодаря и който има нужда, мога да се реванширам на лични с хорар, за някоя натална карта или каквото каже.
Нямам карти и не съм теглила.
Ниарнус ето ти картите
По  първия въпрос  за работната перспектива и до колко ще те удовлетвори.
Ц.10 меча
Глупак,3 жезли,7 пентакли
По 10 м.бих казала че ако в момента работиш нещо то не те удовлетворява и ти тежи.Глупака втураш се с главата на пред ,ново начало добра е за работа,3ж.стимул за работа нови  хоризонти борба нова енергия.Смятам че ще захванш с тази нова дейност но трябва да изчакаш за резултатите 7п.Тук вече си посял семенцето и чакаш да изникне.Много полужителни карти за работа.Успех
По втория въпрос
Ц.9п
Рицар чаши,кула,справедливост
По 9п.първата ми мисъл за тази карта е че парите да не са дадени на жена ?но може и да описва самия човек който ги е дал ,емоционален и обезпечен финансово.Следващите две може да има разправии докато си ги получи.И това ме навява на мисълта че ще си ги вземе ,но след време.
Това е моето мнение .Ще помоля и някой друг да си даде мнението.